Компьютер ўйинлари ишлаб чиқарувчи EA Sports компанияси FIFA-16 ўйини учун янги муқовада “Барселона” ҳужумчиси Лионель Месси тасвирлади.
Киритилди: 17:43, 10.07.2015. Ўқилди: 7469 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Ўзбекистон терма жамоаси бош мураббийи Самвел Бабаян "Пахтакор" бошқарувида "Қўқон-1912"га қарши ўйинда ҳакамни ҳақорат қилгани учун огоҳлантирилди ва жаримага тортилди.
Киритилди: 14:21, 10.07.2015. Ўқилди: 7896 марта. Фикрлар сони: 17 та.
Бугунги замонавий футбол шуни кўрсатмоқдаки, футбол аллақачон ўз-ўзини қоплайдиган спорт турига айланиб улгурган.
Киритилди: 14:17, 10.07.2015. Ўқилди: 4769 марта. Фикрлар сони: 5 та.
«Бухоро» жамоаси Тошкентдаги ўқув-йиғин машғулотлари давом этмоқда. Жамшид Саидов бош мураббийлиги остида жамоа кўплаб футболчиларни кўрикдан ўтказиб олмоқда.
Киритилди: 11:51, 10.07.2015. Ўқилди: 4276 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Бахром Норсафар бошчилик қилаётган Ўзбекистон U16 аёллар терма жамоаси Хитойда бўлиб ўтадиган халқаро турнирда иштирок этадиган бўлди.
Киритилди: 10:54, 10.07.2015. Ўқилди: 5117 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Қатарнинг "Ал-Жайиш" клубига трансфер қилинган "Бунёдкор" ҳужумкор ярим ҳимоячиси Сардор Рашидов ўзининг янги жамоасида 10-рақам остида ҳаракат қиладиган бўлди.
Киритилди: 08:56, 10.07.2015. Ўқилди: 6170 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон терма жамоаси ва Москванинг "Локомотив" клуби ҳимоячиси Виталий Денисов қиз фарзандлик бўлди.
Киритилди: 02:14, 10.07.2015. Ўқилди: 4016 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси мамлакат кубоги чорак финали доирасида “Сўғдиёна” қарши кечган биринчи баҳсда ғалаба қозонди.
Киритилди: 00:46, 10.07.2015. Ўқилди: 3291 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Айни дамда юртимизда ажойиб футбол истеъдодлари етишиб чиқаётгани сир эмас. Яқинда Янги Зеландия яшил майдонларида ўтган ёшлар ўртасидаги мундиалда терма жамоамиз муносиб иштирок этиб, жаҳоннинг энг кучли саккиз жамоаси орасидан жой олганидан хабарингиз бор.
Киритилди: 23:07, 09.07.2015. Ўқилди: 2361 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистоннинг футбол бўйича ҳозирги кунда мавжуд терма жамоаларининг мураббийлар штабларини қуйида келтириб ўтамиз.
Киритилди: 19:24, 09.07.2015. Ўқилди: 6011 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Киритилди: 16:57, 09.07.2015. Ўқилди: 3807 марта. Фикрлар сони: 4 та.
9 июль, пайшанба куни ЎФФ мажлислар залида Ўзбекистон миллий ва олимпия терма жамоалари бош мураббийлари иштирокида матбуот анжумани бўлиб ўтди.
Киритилди: 15:58, 09.07.2015. Ўқилди: 10695 марта. Фикрлар сони: 13 та.
ЎФФ анжуманлар залида Ўзбекистон терма жамоасининг янги бош мураббийи Самвел Бабаян билан биринчи матбуот анжумани бўлиб ўтмоқда.
Киритилди: 14:11, 09.07.2015. Ўқилди: 10727 марта. Фикрлар сони: 15 та.
Киритилди: 11:18, 09.07.2015. Ўқилди: 3589 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон Чемпионати-2015 баҳслари иккинчи давраси янги тақвими тасдиқланди.
Киритилди: 19:23, 08.07.2015. Ўқилди: 10377 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 19:21, 08.07.2015. Ўқилди: 3364 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Ўзбекистон ўсмирлар терма жамоаcи сафида Жаҳон чемпионатида иштирок этган Бобур Давлатовни “Рубин” Қозоғистоннинг “Жетису” клубига ижарага берди.
Киритилди: 19:14, 08.07.2015. Ўқилди: 3436 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси ярим ҳимоячиси Сардор Рашидов Қатарнинг “Ал-Жаиш” жамоаси билан уч мавсумга мўлжалланган шартнома тузди. Бу ҳақида Қатар клубининг сайти расман маълум қилди.
Киритилди: 14:49, 08.07.2015. Ўқилди: 6721 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Ўзбекистонлик ФИФА рефериси Анна Сидорова айни вақтда Жанубий Кореяда бўлиб ўтаётган ХХVIII бутунжаҳон универсиадасида иш олиб бормоқда.
Киритилди: 14:04, 08.07.2015. Ўқилди: 3059 марта. Фикрлар сони: 1 та.
9 июль куни соат 12:00 да Ўзбекистон Футбол Федерациясининг анжуманлар залида Ўзбекистон миллий терма жамоасининг янги бош мураббийи Самвел Бабаян билан биринчи матбуот анжумани бўлиб ўтади.
Киритилди: 13:41, 08.07.2015. Ўқилди: 5111 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Мана, ҳаш-паш дегунча XXIV миллий чемпионатимизнинг биринчи давра баҳслари ҳам ўз ниҳоясига етди. Наманганнинг «Навбаҳор» клуби мавсум экваторига 9-ўринда етиб келди.
Киритилди: 09:26, 08.07.2015. Ўқилди: 4904 марта. Фикрлар сони: 1 та.