Тошкентнинг «Бунёдкор» клуби матбуот хизмати ходими Баҳодир Мирзаев Олег Зотеевнинг «Футбол-МЕД» тиббий кўригидан ўта олмагани борасидаги хабарларни рад этди.
Киритилди: 15:19, 31.07.2013. Ўқилди: 4497 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Тошкентнинг «Бунёдкор» клуби яримҳимоячиси Олег Зотеев иккинчи даврадан бошлаб Олий лига учрашувларига қўйилмаслиги мумкин.
Киритилди: 14:27, 31.07.2013. Ўқилди: 5453 марта. Фикрлар сони: 16 та.
Давралар оралиғидаги танаффусга Ўзбекистон кубогининг ярим финал дастлабки ўйинлари якун ясаб беради.
Киритилди: 12:14, 31.07.2013. Ўқилди: 5352 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Ўзбекистон Биринчилиги иккинчи босқич ўйинлари тақвими тасдиқланди.
Киритилди: 11:54, 31.07.2013. Ўқилди: 3621 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Олий лига 14-тур доирасидан ўрин олган «Локомотив» – «Бунёдкор» ўйинида В.Коваленкога ёрдам берадиган Р.Ильясов (Тошкент) ўрнига Ф.Ҳасанов (Наманган) тайинланди.
Киритилди: 10:00, 31.07.2013. Ўқилди: 7014 марта. Фикрлар сони: 86 та.
Шу кунларда Олий лига иккинчи давра ўйинлари бошланади. Жиззахнинг "Сўғдиёна" жамоаси 4-турда "Олмалиқ" жамоасини қабул қилади.
Киритилди: 09:57, 31.07.2013. Ўқилди: 2623 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Бугун “Жар” стадионида Ўзбекистон кубоги ярим финал дастлабки учрашувлари доирасидаги “Бунёдкор” – “Локомотив” учрашуви бўлиб ўтади.
Киритилди: 09:37, 31.07.2013. Ўқилди: 3305 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Иккинчи давра ўйинларига Тошкентда тайёргарлик кўрган «Олмалиқ» учта назорат ўйинида майдонга тушди.
Киритилди: 09:29, 31.07.2013. Ўқилди: 3408 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабарингиз бор, "Насаф" жамоаси Ўзбекистон кубоги ярим финали дастлабки учрашуини кеча "Пахтакор" жамоасига қарши ўтказди. Учрашувда ҳисоб очилмади.
Киритилди: 09:22, 31.07.2013. Ўқилди: 4019 марта. Фикрлар сони: 27 та.
Аввал хабар бериб ўтганимиздек, Бахтиёр Ашурматов шогирдлари 29 июль куни Қибрай туманидаги “Дўрмон” стадионида биринчилик вакили, олий лига йўлланмалари учун кураш олиб бораётган “Қўқон 1912” жамоаси билан ўртоқлик учрашувини ўтказишди.
Киритилди: 03:48, 31.07.2013. Ўқилди: 4265 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Матбуот анжуманининг иккинчи қисмида иштирок этган Мурод Исмоилов ҳакамлик борасида изоҳ бериб ўтирмади ва уларни хатоси бўлса Аллоҳнинг ўзи жазо беришини сўради.
Киритилди: 21:17, 30.07.2013. Ўқилди: 12363 марта. Фикрлар сони: 74 та.
«Пахтакор» ва «Насаф» жамоалари ўртасидаги учрашувдан кейин ташкиллаштирилган матбуот анжуманида қатнашган «Насаф» бош мураббийи Рўзиқул Бердиев барча масала иккинчи учрашувда ҳал бўлишини таъкидлаб ўтди.
Киритилди: 21:07, 30.07.2013. Ўқилди: 4290 марта. Фикрлар сони: 17 та.
Ўзбекистон кубогининг ярим финал дастлабки учрашувларига Тошкентда старт берилди. «Пахтакор» ўз уйида Қаршининг «Насаф» жамоасини қабул қилган учрашувда барча масала жавоб учрашувига қолди.
Киритилди: 20:53, 30.07.2013. Ўқилди: 6574 марта. Фикрлар сони: 69 та.
Соат 19:00да Тошкентдаги "Пахтакор" стадионида майдон эгалари ва Қаршининг "Насаф" жамоалари ўртасидаги Ўзбекистон кубоги ярим финал, дастлабки учрашуви бошланади. Жамоаларнинг асосий таркиб маълум бўлди.
Киритилди: 18:23, 30.07.2013. Ўқилди: 5568 марта. Фикрлар сони: 72 та.
Жорий мавсумда олий лигага қайтишни мақсад қилган “Андижон” жамоасининг иккинчи босқич баҳсларига тайёргарлиги қизғин давом этмоқда. Футболчилар кунига икки маҳалдан шуғулланишмоқда ва машғулотлар “Соғлом авлод” стадионида олиб бориляпти.
Киритилди: 16:26, 30.07.2013. Ўқилди: 4251 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Ёзаётган мақолаларимга бировнинг буюртмаси сабаб бўлаётгани ҳақидаги бўҳтонларга жавоб беришни ўзимга эп кўрмадим. Ўша гап, ҳаммага инсоф берсин. Мени кўпроқ миллийтерма жамоа, унинг атрофидаги воқеалар қизиқтиради, бу ҳақида эса ёзавераман.
Киритилди: 16:27, 30.07.2013. Ўқилди: 8379 марта. Фикрлар сони: 45 та.
Жорий мавсум биринчи лигада ҳам кўплаб таниқли футболчилар фаолият кўрсатишаётганини алоҳида таъкидлаб ўтиш жоиз.
Киритилди: 16:13, 30.07.2013. Ўқилди: 3460 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Бугун Тошкент шаҳридаги "Пахтакор" Марказий стадионида Ўзбекистон Кубоги ярим финалининг дастлабки учрашуви "Пахтакор" ва "Насаф" жамоалари ўртасида бўлиб ўтади.
Киритилди: 11:43, 30.07.2013. Ўқилди: 2966 марта. Фикрлар сони: 4 та.
31 июль, чоршанба куни “Жар” стадионида Ўзбекистон кубоги ярим финал биринчи учрашувлари доирасидаги “Бунёдкор” – “Локомотив” баҳси бўлиб ўтади.
Киритилди: 10:54, 30.07.2013. Ўқилди: 3526 марта. Фикрлар сони: 16 та.
Бугун футбол ишқибозлари пойтахтимиздаги “Пахткор” стадионида шиддатли тўқнашувга гувоҳ бўлишади. Кеча кечки рейс орқали Қаршидан Тошкентга етиб келган қаршиликлар айни пайтда жанговар ҳолатда.
Киритилди: 10:50, 30.07.2013. Ўқилди: 5445 марта. Фикрлар сони: 46 та.
Иккинчи босқич ўйинларига жиддий тарзда тайёргарлик кўраётган «Оқ-тепа» бугун танаффусдаги илк назорат учрашувини ўтказади.
Киритилди: 07:41, 30.07.2013. Ўқилди: 3470 марта. Фикрлар сони: 2 та.
“Оқ-тепа” футбол клуби асосчиси ва жамоа президентининг маслаҳатчиси Ғанишер Шоғуломов кеча “Спорт” каналининг “Биринчи лига шарҳи” кўрсатувига интервью берди.
Киритилди: 07:15, 30.07.2013. Ўқилди: 5679 марта. Фикрлар сони: 1 та.
14-тур учрашувларини бошқариб борувчи ҳакамлар номи маълум бўлди. Бу ҳақда ташкилот расмий сайти хабар тарқатмоқда.
Киритилди: 18:07, 29.07.2013. Ўқилди: 4548 марта. Фикрлар сони: 24 та.
Иккинчи босқич ўйинларига тайёргарлик кўраётган Тошкентнинг «Оқтепа» жамоаси эртага танаффусдаги илк назорат учрашувини ўтказади. Бу ҳақда клуб расмий сайти хабар тарқатди.
Киритилди: 17:50, 29.07.2013. Ўқилди: 4259 марта. Фикрлар сони: 1 та.