Ҳеч қанақа ҳакам бўлмайди.
Киритилди: 10:35, 08.12.2018. Ўқилди: 3948 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси “Gross insurance” суғурта компанияси билан ҳамкорликда халқаро хайрия футбол мусобақасини ташкил қилгани ҳақида хабар берган эдик.
Киритилди: 16:45, 14.09.2018. Ўқилди: 2456 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси ва Про-Лигасида юзага келган танаффусдан унумли фойдаланиб Суперлига вакили“Нефтчи” ва Про-лиганинг айни дамдаги пешқадами “Андижон” ўзаро назорат учрашуви ўтказди.
Киритилди: 20:12, 10.09.2018. Ўқилди: 4026 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Андижондаги “Соғлом Авлод” ўйингоҳида Фарғонанинг “Нефтчи” ва “Андижон” учрашуви бўлиб ўтади.
Киритилди: 11:08, 10.09.2018. Ўқилди: 3077 марта. Фикрлар сони: 1 та.
PEPSI Суперлига баҳсларида иккинчи босқич старт олишига ҳам оз муддат қолмоқда.
Киритилди: 19:15, 09.09.2018. Ўқилди: 3125 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабарингиз бор, Ўзбекистон ва Тожикистон давлатлари ўртасидаги алоқаларни янада мустаҳкамлаш ва барча соҳаларда ҳамкорликни ривожлантириш борасида икки томонлама кенг қамровли ишлар олиб борилмоқда.
Киритилди: 12:19, 07.09.2018. Ўқилди: 2906 марта. Фикрлар сони: 1 та.
5-9 август кунлари "Чилонзор" стадионида 2003 йилда таваллуд топган футболчилар ўртасида "Пахтакор-79" жамоаси хотирасига бағишланган мусобақа ўтказилади.
Киритилди: 11:43, 04.08.2018. Ўқилди: 2374 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Давралар оралиғидаги танаффусдан унумли фойдаланиш мақсадида "Ёзёвон лочинлари" клуби яқинда хориж йиғинини якунлаб қайтган Фарғонанинг "Истиқлол" клуби билан назорат-синов учрашувида майдонга тушади.
Киритилди: 21:44, 27.07.2018. Ўқилди: 2388 марта. Фикрлар сони: 1 та.
25 июлдан Тошкентда йиғин бошлаган “Динамо” жамоаси 26 июль куни пойтахтдаги дастлабки назорат баҳсини Ғузорнинг “Шўртан” жамоасига қарши ўтказди.
Киритилди: 10:19, 27.07.2018. Ўқилди: 3045 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 09:54, 06.02.2018. Ўқилди: 3149 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 22:51, 16.01.2018. Ўқилди: 3207 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 11:48, 10.08.2017. Ўқилди: 4372 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 15:01, 23.07.2017. Ўқилди: 4998 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 18:24, 19.03.2017. Ўқилди: 7897 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 10:50, 27.01.2017. Ўқилди: 5797 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 18:20, 23.01.2017. Ўқилди: 5983 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 11:04, 22.01.2017. Ўқилди: 6772 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 18:56, 16.01.2017. Ўқилди: 8117 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 12:22, 23.12.2016. Ўқилди: 10527 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 18:05, 12.11.2016. Ўқилди: 11289 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 11:45, 04.11.2016. Ўқилди: 7404 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 12:00, 01.11.2016. Ўқилди: 8430 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 09:19, 27.07.2016. Ўқилди: 7216 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 12:10, 26.07.2016. Ўқилди: 7407 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Киритилди: 10:24, 26.07.2016. Ўқилди: 7345 марта. Фикрлар сони: 2 та.