"Пахтакор" якуний йиғин учун Туркияга йўл олди (+Қайднома)
Бўлим: ЎЗБЕК ФУТБОЛИ / ПФЛ клублари
Тошкентнинг «Пахтакор» жамоаси янги мавсумга тайёргарликнинг ҳал қилувчи босқичини ўтказиш учун бугун Туркиянинг Анталия шаҳрига жўнаб кетди.
Киритилди: 16:22, 04.02.2026. Ўқилди: 1719 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Андижон» қозоқ клубига қарши ўйинда жароҳат олган 2 футболчисининг ҳолати бўйича баёнот берди
Жамоа бош шифокори ушбу футболчилар ҳақида маълумот берди.
Киритилди: 02:02, 04.02.2026. Ўқилди: 1423 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Владимир Родич: «Ўзбекистон Суперлигасида майдонга тушишни интизорлик билан кутяпман»
Хабарингиз бор, куни кеча "Бухоро" сербиялик тажрибали вингер билан шартнома имзолаган эди. Владимир Родич илк бор клуб матбуот хизматига ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 22:56, 03.02.2026. Ўқилди: 1244 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Назорат учрашуви. «Динамо» «Машъал»га ютқазди
Тошкентдаги йиғин доирасида «Динамо» «Машъал»га қарши назорат баҳсида майдонга тушди.
Киритилди: 21:25, 03.02.2026. Ўқилди: 714 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Пахтакор"нинг Анталиядаги иккинчи йиғини учун рақиблари номи маълум бўлди
4-17 февраль кунлари "Пахтакор" иккинчи йиғинни ўтказиш учун яна Анталияга жўнаб кетади.
Киритилди: 19:13, 03.02.2026. Ўқилди: 809 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Самвел Бабаян: “Доим фейр-плей тамойилига амал қилиш керак”
"Андижон" бош мураббийи Самвел Бабаян кеча “Шахтёр”га қарши бўлиб ўтган, аммо якунига етмай қолган баҳс борасида клуб матбуот хизматига шундай деди:
Киритилди: 19:02, 03.02.2026. Ўқилди: 812 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Динамо»нинг БААдаги 2-йиғинидаги рақиблари номи маълум бўлди
Суперлига-2026га якуний тайёргарлик босқичини Бирлашган Араб Амирликларида ўтказадиган «Динамо» жамоаси бир қатор номдор клубларга қарши майдонга тушади.
Киритилди: 19:00, 03.02.2026. Ўқилди: 750 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Андижон"нинг "Шахтёр"га қарши назорат ўйини охиригача етмай қолди
Кеча “Андижон” навбатдаги ўртоқлик учрашуви доирасида Қозоғистоннинг “Шахтёр” клубига қарши майдонга тушди.
Киритилди: 12:20, 03.02.2026. Ўқилди: 1499 марта. Фикрлар сони: 2 та.
«Динамо» U21 жамоасига янги бош мураббий тайинланди
«Динамо» ПФК раҳбарияти 2026 йилги мавсумда маҳаллий ёш ўйинчиларни тарбиялаш ва уларни асосий жамоага тайёрлаш масаласига ҳам эътиборни янада оширмоқда.
Киритилди: 08:23, 03.02.2026. Ўқилди: 580 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Бухоро» Туркия йиғинининг биринчи қисмини якунлади
«Бухоро» клуби Туркиянинг Анталия шаҳрида ташкил этилган йиғинининг биринчи қисмини якунлади.
Киритилди: 22:45, 02.02.2026. Ўқилди: 680 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Металлург" ФИФАнинг трансфер тақиқидан қутулишга яқин
"Металлург" ПФК трансфер тақиқидан қутулишга яқин. Клуб Йосович билан боғлиқ вазиятни ижобий ҳал этмоқда.
Киритилди: 18:49, 02.02.2026. Ўқилди: 1016 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Нефтчи» ва «Бешиктош» клублари ўртасида меморандум имзоланди
Киритилди: 09:28, 02.02.2026. Ўқилди: 1057 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Сўғдиёна» Россия клубига мағлуб бўлди
Киритилди: 21:10, 01.02.2026. Ўқилди: 937 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Нефтчи» назорат учрашувида Косово клубига мағлуб бўлди
Киритилди: 09:11, 01.02.2026. Ўқилди: 1013 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Мартин Боаке: «Андижон»га қайтганимдан жуда хурсандман»
Киритилди: 08:44, 01.02.2026. Ўқилди: 1277 марта. Фикрлар сони: 10 та.
«Металлург» Пролига талабларини бажариш устида ишламоқда
Киритилди: 21:46, 31.01.2026. Ўқилди: 622 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Самарқанднинг "Динамо" клуби БААда ташкил этилган илк йиғинни якунлади.
Киритилди: 15:46, 31.01.2026. Ўқилди: 632 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Андижон» Қозоғистон клубига имкониятни бой берди
«Андижон» Анталиядаги навбатдаги ўртоқлик ўйинини Қозоғистоннинг «Каспий» жамоасига қарши ўтказди.
Киритилди: 08:13, 30.01.2026. Ўқилди: 786 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Назорат ўйини. "Насаф" Россиянинг "Арсенал" жамоасини кичик ҳисобда мағлуб этди
Қаршининг "Насаф" клуби Анталия йиғи давомида ўзининг сўнгги ўйинини Туланинг "Арсенал" жамоасига қарши ўтказди ва 1:0 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 17:32, 29.01.2026. Ўқилди: 1264 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Навбаҳор» Шимолий Македония клубини мағлуб этди
Хабар берганимиздек, «Навбаҳор» бугун Туркиядаги учинчи халқаро ўртоқлик баҳсини Шимолий Македониянинг «Пелистер» ФК (Битола) жамоасига қарши ўтказди.
Киритилди: 23:17, 28.01.2026. Ўқилди: 1303 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Нефтчи»нинг навбатдаги 2 та рақиби аниқ бўлди
Туркиянинг Анталия шаҳрида бўлиб ўтаётган қишки ўқув-машғулот йиғинлари доирасида янги мавсумга пухта тайёргарлик кўраётган «Нефтчи» 29 ва 31 январь кунлари навбатдаги халқаро назорат учрашувларида майдонга тушади.
Киритилди: 23:36, 27.01.2026. Ўқилди: 1602 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Локомотив» эртага Туркияга йўл олади ва у ерда 9 та ўйин ўтказади
Эртага, 28 январь кунидан эътиборан «Локомотив» янги мавсум учун тайёргарликни Туркиянинг Анталия шаҳрида давом эттиради.
Киритилди: 23:34, 27.01.2026. Ўқилди: 994 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Қўқон-1912» Туркиядаги йиғин давомида жами 5 та учрашувда майдонга тушади
«Қўқон-1912» мавсумга жиддий тайёргарлик кўриш мақсадида Туркиянинг Анталия шаҳрида машғулот олиб бормоқда.
Киритилди: 22:44, 26.01.2026. Ўқилди: 716 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Бухоро" 20 нафар футболчини лигада рўйхатдан ўтказди (фото)
"Бухоро" янги мавсум олдидан таркибни қайта шакллантириш ишларини давом эттирмоқда.
Киритилди: 22:32, 26.01.2026. Ўқилди: 925 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Сурхон» матбуот котиби Сербия сайтига интервью берди
"Сурхон" матбуот-котиби Эвдоким Раимов Сербиянинг Eurasia.Football сайтига "Балтика"га қарши бўлиб ўтган учрашув ҳақида ҳамда Суперлига бўйича қисқа интервью берди.
Киритилди: 20:55, 26.01.2026. Ўқилди: 1002 марта. Фикрлар сони: 0 та.