“Динамо” ва “Қўқон-1912” жамоалари ўртасидаги ўйиндан кейинги матбуот анжуманига дастлаб меҳмонлар бош мураббийи Рустам Абдуллаев кириб келди.
Киритилди: 18:41, 14.03.2015. Ўқилди: 4411 марта. Фикрлар сони: 6 та.
«Динамо» футбол клуби ҳар йилги анъанасига кўра, янги мавсум олдидан янги футболчилар тақдимотини ўтказади.
Киритилди: 18:20, 10.03.2015. Ўқилди: 5685 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Раҳбарнинг энг буюк мезони – адолат. Бу сўзнинг замирида бутун халқ тақдири, жамият истиқболи, мамлакатимиз келажаги мужассам бўлган.
Киритилди: 20:48, 04.03.2015. Ўқилди: 10287 марта. Фикрлар сони: 20 та.
23 декабрь кунидан бошлаб янги мавсумга тайёргарликни бошлаган «Динамо» жамоаси янги йилга қадар Самарқандда дастлабки йиғинини ўтказди.
Киритилди: 15:38, 04.01.2015. Ўқилди: 3340 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Киритилди: 16:38, 10.12.2014. Ўқилди: 3717 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Чоршанба куни Тачмурод Агамуродов «Динамо» футболчиларига таништирилгач, тушдан сўнг жамоанинг дастлабки машғулотларида иштирок этди.
Киритилди: 14:11, 21.08.2014. Ўқилди: 4026 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 12:55, 21.08.2014. Ўқилди: 3966 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Тошкентда бир ҳафталик йиғинни якунлаган «Динамо» жамоаси куни кеча Самарқандга қайтиб келди. Пойтахтдаги машғулотлардан сўнг Равшан Ҳайдаровнинг жамоа йиғини борасидаги фикрлари билан қизиқдик.
Киритилди: 12:08, 28.07.2014. Ўқилди: 4353 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Йил давомида бир қатор хайрли ишларга қўл уриб келаётган «Динамо» клуби, хайр ва савоват ойи саналмиш муқаддас Рамазон ойида яна бир хайрли ишга қўл урди. Шанба куни клуб қароргоҳида ифторлик дастурхони ёзилди.
Киритилди: 13:31, 27.07.2014. Ўқилди: 3121 марта. Фикрлар сони: 3 та.
«Динамо» жамоасининг иккинчи давра олдидан ўтказган дастлабки йиғини якуни арафасида жамоамиз сардори, тажрибали посбон Андрей Мельничук билан қисқача суҳбатлашдик.
Киритилди: 11:44, 17.07.2014. Ўқилди: 3939 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Динамо» жамоасининг иккинчи давра олдидан ўтказган дастлабки йиғини якуни арафасида «Динамо» бош мураббийи вазифасини бажарувчи Камо Газаров фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 16:24, 16.07.2014. Ўқилди: 3773 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 15:13, 16.07.2014. Ўқилди: 4275 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Динамо» жамоасининг ёш ҳужумчиси Фаррух Шотурсунов 2-тур «Металлург»га қарши учрашувдан олдин жароҳат олиб бир ойдан зиёд вақтга сафдан чиққан эди.
Киритилди: 12:44, 09.05.2014. Ўқилди: 3101 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Динамо» жамоасининг икки футболчиси Ўзбекистон ёшлар терма жамоасидан (U-22) таклиф олишди.
Киритилди: 21:38, 01.05.2014. Ўқилди: 4851 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Жорий мавсумдан бошлаб «Динамо» жамоаси ва мухлислар клуби янги лойиҳага қўл уришди.
Киритилди: 16:36, 10.04.2014. Ўқилди: 3329 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ушбу мавсумдан бошлаб, Самарқанднинг "Динамо" клуби ашаддий мухлислари билан янги лойиҳага қўл уради.
Киритилди: 11:45, 31.03.2014. Ўқилди: 3232 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Мавсумнинг бошланиш қисмида «Динамо» жамоасининг асосий ҳужумчиларидан бири Фаррух Шотурсунов сафдан чиқди.
Киритилди: 14:58, 27.03.2014. Ўқилди: 3080 марта. Фикрлар сони: 1 та.
23 март куни "Динамо" футбол клуби Олий лиганинг 2-тури доирасида ўз майдонида "Металлург"ни қабул қилади.
Киритилди: 09:37, 18.03.2014. Ўқилди: 7305 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Севимли жамоасини Самарқанддаги ўйинларда бўлгани каби, сафар учрашувларда ҳам ёлғизлатиб қўймайдиган «Динамо» мухлислари, юртимиздаги барча ишқибозлар сингари янги мавсумни соғиниб қолишган.
Киритилди: 16:56, 14.03.2014. Ўқилди: 3409 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Мамлакатимизнинг энг тажрибали ҳимоячиларидан бири Асрор Алиқулов янги мавсумни ҳам Олий лигада бошлайди.
Киритилди: 16:22, 13.03.2014. Ўқилди: 3195 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Сўнгги мавсумни «Пахтакор» ва «Нефтчи» клубларида ўтказган иқтидорли ярим ҳимоячи Ғулом Ўрунов янги мавсум олдидан «Динамо» жамоаси сафига келиб қўшилганди.
Киритилди: 16:16, 13.03.2014. Ўқилди: 3132 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Тошкентда йиғинни давом эттираётган жамоамиз якшанба ва душанба кунлари назорат учрашувларида майдонга тушди.
Киритилди: 18:12, 25.02.2014. Ўқилди: 3365 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Олий лига жамоалари қаторида Самарқанднинг «Динамо» клуби ҳам янги мавсумга жиддий ҳозирлик кўрмоқда.
Киритилди: 14:45, 07.02.2014. Ўқилди: 3947 марта. Фикрлар сони: 1 та.