Киритилди: 14:31, 23.03.2023. Ўқилди: 2031 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 18:20, 14.03.2023. Ўқилди: 2135 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Қозоғистон терма жамоаси Ўзбекистон ва БААга қарши бўладиган ўртоқлик ўйинлари учун кенгайтирилган таркибни эълон қилди.
Киритилди: 11:00, 12.11.2022. Ўқилди: 4600 марта. Фикрлар сони: 12 та.
“Навбаҳор” ҳамда “Сўғдиёна” (0:0 асосий вақт, 3:1 пенальтилар серияси) ўртасидаги Ўзбекистон Кубоги ярим финал баҳсидан сўнг наманганликлар устози Самвел Бабаян финал масаласини асосий вақтда ҳал этишни мақсад қилгани, финалнинг тарихий аҳамияти ва ҳал қилувчи ўйиндаги рақиби ҳақида фикр билдирди.
Киритилди: 02:10, 15.10.2022. Ўқилди: 1880 марта. Фикрлар сони: 0 та.
“Навбаҳор” ҳамда “Сўғдиёна” (0:0 асосий вақт, 3:1 пенальтилар серияси) ўртасидаги Ўзбекистон кубоги ярим финал баҳсидан сўнг, жиззахликлар устози Улуғбек Бақоев Намангандаги атмосфера, жамоаси учун ҳар тўрт кунда ўйнаш қийин экани ва учта фронтда ўйнаш жамоага қандай тажриба олиб келганини айтди.
Киритилди: 02:08, 15.10.2022. Ўқилди: 1557 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон кубогининг ярим финалида «Навбаҳор» ва «Сўғдиёна» жамоалари ўзаро тўқнаш келишди.
Киритилди: 23:17, 14.10.2022. Ўқилди: 12503 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Ўзбекистон кубогининг ярим финалида «Навбаҳор» ва «Сўғдиёна» жамоалари 14 октябрь, жума куни ўзаро тўқнаш келди.
Киритилди: 22:09, 14.10.2022. Ўқилди: 2381 марта. Фикрлар сони: 45 та.
Ўзбекистон Кубоги ярим финал доирасида "Навбаҳор" ўз майдонида "Сўғдиёна" жамоасини қабул қилади.
Киритилди: 18:01, 14.10.2022. Ўқилди: 1695 марта. Фикрлар сони: 31 та.
Бугун Ўзбекистон Кубоги ярим финал жуфтлигининг иккинчи учрашуви бўлиб ўтади.
Киритилди: 08:57, 14.10.2022. Ўқилди: 1761 марта. Фикрлар сони: 6 та.
"Насаф" бош мураббийи Рўзиқул Бердиев Ўзбекистон кубоги ярим финал босқичи доирасида бўлиб ўтган АГМК клубига қарши ўйин (2:1) борасида ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 07:47, 14.10.2022. Ўқилди: 11649 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон кубогиниг ярим финал босқичи доирасида бўлиб ўтган «Насаф» ва АГМК жамоалари ўртасидаги учрашув видеошарҳи билан таништириб ўтамиз.
Киритилди: 22:10, 13.10.2022. Ўқилди: 7901 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон кубогиниг ярим финал босқичи доирасида бўлиб ўтган «Насаф» ва АГМК жамоалари ўртасидаги учрашув статистикаси билан таништириб ўтамиз.
Киритилди: 21:45, 13.10.2022. Ўқилди: 1796 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Кубогининг ярим финалида «Насаф» ва АГМК жамоалари 13 октябрь, пайшанба куни ўзаро тўқнаш келди.
Киритилди: 21:33, 13.10.2022. Ўқилди: 2744 марта. Фикрлар сони: 29 та.
Ўзбекистон кубоги ярим финалидан ўрин олган "Насаф" - АГМК учрашуви асосий таркиблари эълон қилинди.
Киритилди: 18:23, 13.10.2022. Ўқилди: 1821 марта. Фикрлар сони: 23 та.
Ўзбекистон кубогида 13-14 октябрь кунлари ярим финал учрашувлари бўлиб ўтади.
Киритилди: 15:47, 28.09.2022. Ўқилди: 2707 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон Кубогининг ярим финал ўйинлари қачон бўлиб ўтиши ЎзПФЛ матбуот хизмати томонидан эълон қилинди.
Киритилди: 16:54, 09.09.2022. Ўқилди: 2783 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон кубогининг чорак финал босқичи доирасида бўлиб ўтган «Андижон» ва АГМК жамоалари ўртасидаги учрашув видеошарҳи билан таништириб ўтамиз.
Киритилди: 09:18, 04.09.2022. Ўқилди: 8883 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон кубогининг чорак финал босқичи доирасида бўлиб ўтган «Насаф» ва «Локомотив» жамоалари ўртасидаги учрашув видеошарҳи билан таништириб ўтамиз.
Киритилди: 09:12, 04.09.2022. Ўқилди: 10349 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон кубогининг чорак финал босқичида бўлиб ўтган “Андижон” – АГМК (0:2) учрашувидан кейинги матбуот анжуманида мезбонлар бош мураббийи Виктор Кумиков журналистларнинг саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 07:33, 04.09.2022. Ўқилди: 1276 марта. Фикрлар сони: 0 та.
“Андижон” – АГМК (0:2) ўртасидаги учрашувдан кейинги матбуот анжуманида олмалиқликлар бош мураббийи Миржалол Қосимов ўз фикрларини билдирди.
Киритилди: 22:26, 03.09.2022. Ўқилди: 1613 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон кубогининг чорак финал босқичидан ўрин олган сўнгги учрашув якунига етди.
Киритилди: 22:07, 03.09.2022. Ўқилди: 3014 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Яна бироздан сўнг Ўзбекистон кубоги 1/4 финалидан ўрин олган "Насаф" - "Локомотив" баҳси старт олади. Учрашув учун жамоаларнинг асосий таркиби эълон қилинди.
Киритилди: 19:15, 03.09.2022. Ўқилди: 2387 марта. Фикрлар сони: 25 та.
Ўзбекистон кубоги 1/4 финалидан ўрин олган 3-баҳсда "Андижон" ўз майдонида АГМКни қабул қилиб, 0:2 ҳисобида имкониятни бой берди.
Киритилди: 18:58, 03.09.2022. Ўқилди: 1952 марта. Фикрлар сони: 29 та.
Яна бироздан сўнг Ўзбекистон кубоги 1/4 финалидан ўрин олган "Андижон" - АГМК баҳси старт олади.
Киритилди: 15:53, 03.09.2022. Ўқилди: 1742 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Самвел Вячеславович одатдагидек, ўз сўзини ўйин ҳақидаги фикрлари билан бошлади.
Киритилди: 14:42, 03.09.2022. Ўқилди: 1596 марта. Фикрлар сони: 0 та.