Бирлашган Араб Амирликларида йиғин ўтказкаётган Ўзбекистон миллий жамоаси бугун Иорданияга қарши ўртоқлик учрашувини ўтказди.
Киритилди: 20:41, 15.02.2021. Ўқилди: 6734 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 17:43, 15.02.2021. Ўқилди: 4802 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 10:30, 15.02.2021. Ўқилди: 6509 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Киритилди: 17:24, 14.02.2021. Ўқилди: 11275 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 22:42, 13.02.2021. Ўқилди: 2480 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 17:53, 12.02.2021. Ўқилди: 5724 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 15:48, 12.02.2021. Ўқилди: 5625 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Киритилди: 12:42, 12.02.2021. Ўқилди: 2549 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 11:42, 12.02.2021. Ўқилди: 5325 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 20:52, 11.02.2021. Ўқилди: 2768 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 19:25, 11.02.2021. Ўқилди: 3084 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 15:38, 09.02.2021. Ўқилди: 6534 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 17:44, 08.02.2021. Ўқилди: 6962 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 10:35, 08.02.2021. Ўқилди: 2996 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 22:26, 06.02.2021. Ўқилди: 2929 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Туркияда ўқув-машғулот йиғинини ўтказадиган Ўзбекистон миллий жамоаси Беларуснинг «Шахтёр» клуби билан ўртоқлик ўйини ўтказиши мумкин.
Киритилди: 14:43, 05.02.2021. Ўқилди: 3083 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси учун ЖЧ-2022 ва Осиё кубоги-2023 қўшма саралаш босқичи беллашувларига тайёргарлик режасидан ўрин олган навбатдаги ўқув-машғулот йиғини ташкил этилади.
Киритилди: 14:16, 02.02.2021. Ўқилди: 5890 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Ўзбекистон миллий жамоаси Бирлашган Араб Амирликларида йиғин давомида "Зенит"га қарши ўртоқлик ўйини ўтказиши борасида хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 21:51, 01.02.2021. Ўқилди: 5453 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Россиянинг «Зенит» клуби матбуот хизматига тарқатган хабарга қараганда, БААда давом этаётган ўқув-йиғин машғулотларида бир нечта ўртоқлик учрашувларини ўтказади.
Киритилди: 12:59, 01.02.2021. Ўқилди: 4297 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 11:29, 15.01.2021. Ўқилди: 3440 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Яман футбол ассоциацияси Баҳрайн футбол ассоциациясига мурожаат қилиб, ЖЧ-2022 ва Осиё кубоги-2023 қўшма саралаш босқичи доирасида бўлиб ўтадиган Ўзбекистонга қарши ўйинни Баҳрайнда ўтказиш учун рухсат сўради.
Киритилди: 06:31, 13.01.2021. Ўқилди: 7277 марта. Фикрлар сони: 2 та.
2011 йил 7 январь куни Осиё кубоги доирасида мезбон Қатарни мағлуб этганимиз ёқимли хотира.
Киритилди: 14:56, 08.01.2021. Ўқилди: 4232 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси учун ЖЧ-2022 ва Осиё кубоги-2023 қўшма саралаш босқичи беллашувларига тайёргарлик режасидан ўрин олган навбатдаги ўқув-машғулот йиғини февраль ойида ташкил этилади.
Киритилди: 14:43, 08.01.2021. Ўқилди: 3274 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 22:49, 17.12.2020. Ўқилди: 2953 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси Дубай шаҳрида Ироққа қарши ўртоқлик ўйинида майдонга тушиб, имкониятни бой берди.
Киритилди: 22:16, 17.11.2020. Ўқилди: 5838 марта. Фикрлар сони: 15 та.