“Насаф” – АГМК учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Бахтиёр Ашурматов қуйидагича фикр билдириб ўтди.
Суперлига 31-тури доирасидаги “Бухоро” – “Навбаҳор” учрашувидан сўнг, бухороликлар устози Улуғбек Бақоев ўйин ҳақидаги фикрларини билдирди.
Суперлига 31-тури доирасидаги “Бухоро” – “Навбаҳор” учрашувидан сўнг, “лочинлар” устози Андрей Канчельскис ўйин ҳақидаги фикрлари билан ўртоқлашди.
“Қўқон-1912” – “Сўғдиёна” учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Сергей Лушчан қуйидагича фикр билдириб ўтди.
“Бухоро” – “Навбаҳор” учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Андрей Канчельскис қуйидагича фикр билдириб ўтди.
Pepsi Суперлига 31-туридан ўрин олган “Қўқон-1912” – “Сўғдиёна” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар устози Нўъмон Ҳасанов қатнашди.
Pepsi Суперлига 31-туридан ўрин олган “Қўқон-1912” – “Сўғдиёна” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар устози Сергей Лушчан ва “Сўғдиёна” етакчиларидан бири Элёр Орифовлар иштирок этишди.
Бугун “Бухоро”-“Навбаҳор” учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Улуғбек Бақоев ўйин борасида фикрларини билдириб ўтди.
Ўзбекистон Суперлигасининг 31 туридан ўрин олган “Бунёдкор” ва “Металлург” жамоалари ўртасидаги учрашувдан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Андрей Шипилов ўйин ҳақидаги ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
"Бунёдкор" – "Металлург" учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Миржалол Қосимов қуйидагича фикр билдирди:
Бунёдкор" – "Металлург" учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Андрей Шипилов қуйидагича фикр билдирди:
Ўзбекистон Суперлигаси 31-туридан ўрин олган “Қизилқум” ва “Нефтчи” ўйини бўлиб ўтди. “Қизилқум” жамоаси бош мураббийи Ҳамид Актамов ўйиндан кейин ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Ўзбекистон Суперлигаси 31-туридан ўрин олган “Қизилқум” ва “Нефтчи” ўйини бўлиб ўтди. “Нефтчи” бош мураббийи Баҳром Ҳайдаров ўйиндан кейин ўз фикрларини айтиб ўтди.
Pepsi Суперлига 30-тури доирасидаги “Навбаҳор” – “Бунёдкор” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “қалдирғочлар” устози Ҳикмат Эргашев ва жамоа ҳимоячиси Акром Комилов иштирок этиб, журналистларнинг саволларига жавоб беришди.
Pepsi Суперлига 30-тури доирасидаги “Навбаҳор” – “Бунёдкор” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида “лочинлар” устози Андрей Канчельскис ва жамоа ярим ҳимоячиси Азизбек Турғунбоев иштирок этиб, ОАВ ходимларининг саволларига жавоб беришди.