“Бунёдкор” – “Нефтчи” учрашувидан кейинги матбуот анжуманида биринчи бўлиб фарғоналиклар устози иштирок этди.
Киритилди: 10:26, 06.03.2016. Ўқилди: 2620 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 10:23, 06.03.2016. Ўқилди: 2455 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Қўқон-1912” – “Обод” учрашувидан кейин ўтказилган матбуот-анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар бош мураббийи Муроджон Исмоилов иштирок этди.
Киритилди: 23:06, 05.03.2016. Ўқилди: 2733 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Қўқон-1912” – “Обод” учрашувидан кейин ўтказилган матбуот-анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар устози Шавкат Абдухўжаев иштирок этди.
Киритилди: 22:51, 05.03.2016. Ўқилди: 2484 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун бўлиб ўтган "Қизилқум" - "Машъал" (3:2) учрашувидан муборакликлар бош мураббийи Александр Хомяков ўйин ҳақида фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 20:56, 05.03.2016. Ўқилди: 2547 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Шундан сўнг суҳбатимизга “Обод” клубининг мураббийлар штаби аъзоси Бобур Зуҳриддинов ҳам қўшилди. Ушбу ёш мутахассис жамоанинг БААдаги йиғини тўғрисида гапириб берди.
Киритилди: 11:11, 04.03.2016. Ўқилди: 3127 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Навбаҳор" жамоаси бош мураббийи Бахтиёр Ашурматов якунланган мавсум натижалари бўйича интервью берди.
Киритилди: 13:55, 09.12.2015. Ўқилди: 5499 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Киритилди: 12:23, 02.12.2015. Ўқилди: 2713 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 13:55, 23.11.2015. Ўқилди: 10228 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Киритилди: 13:44, 23.11.2015. Ўқилди: 2635 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 18:22, 21.11.2015. Ўқилди: 2792 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 18:17, 21.11.2015. Ўқилди: 3125 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 17:26, 21.11.2015. Ўқилди: 3274 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Киритилди: 17:22, 21.11.2015. Ўқилди: 3578 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 22:47, 20.11.2015. Ўқилди: 3027 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Қизилқум” — “Металлург” учрашувидан сўнг, иккинчи бўлиб мезбонлар футбол клуби бош менежери Ҳамиджон Актамов журналистлар билан ўз фикрларини ўртоқлашди.
Киритилди: 21:37, 05.11.2015. Ўқилди: 2716 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Қўқон-1912” – “Сўғдиёна” учрашувидан кейин ўтказилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “Қўқон-1912” бош мураббийи Рустам Абдуллаев қатнашди.
Киритилди: 17:02, 05.11.2015. Ўқилди: 2817 марта. Фикрлар сони: 10 та.