Бугун бўлим ўтган "Машъал" - "Динамо" (2:1) учрашувидан сўнг матбуот анжумани ташкил этилди ва биринчи бўлиб меҳмонлар бош мураббийи Баҳром Ҳакимов ўйин ҳақида фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 19:38, 20.10.2015. Ўқилди: 1881 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 11:43, 17.10.2015. Ўқилди: 2403 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 11:10, 17.10.2015. Ўқилди: 2478 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Пахтакор" - "Сўғдиёна" жамоалари учрашувидан кейин бош мураббийлар матбуот анжуманида иштирок этишди.
Киритилди: 21:01, 16.10.2015. Ўқилди: 3095 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 20:57, 16.10.2015. Ўқилди: 2553 марта. Фикрлар сони: 2 та.
“Қўқон-1912” – “Локомотив” учрашувидан кейин ўтказилган матбуот-анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар бош мураббийи Вадим Абрамов иштирок этди.
Киритилди: 19:19, 16.10.2015. Ўқилди: 3318 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Қўқон-1912” – “Локомотив” учрашувидан кейин ўтказилган матбуот-анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар бош мураббийи Рустам Абдуллаев қатнашди.
Киритилди: 19:17, 16.10.2015. Ўқилди: 2614 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Пахтакор” бош мураббийи Нўъмон Ҳасановнинг Фарғонада бўлиб ўтган “Нефтчи” – “Пахтакор” учрашуви давомида ўзининг тутиши ЎФФ президенти Мираброр Усмонов томонидан кескин равишда танқид қилинганди.
Киритилди: 14:32, 06.10.2015. Ўқилди: 9118 марта. Фикрлар сони: 29 та.
Олий лиганинг 24-туридан ўрин олган учрашувлардан бири Ғузор “Марказий” ўйингоҳида бўлиб ўтган “Шўртан” ҳамда “Қўқон-1912” жамоалари ўртасида кечган муросасиз баҳсдан сўнг, меҳмон жамоанинг бош мураббийи Рустам Абдуллаев ушбу ўйин таассуротлари ҳақида шундай дейди:
Киритилди: 17:36, 03.10.2015. Ўқилди: 2341 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ғузор “Марказий” ўйингоҳида бўлиб ўтган “Шўртан” – “Қўқон - 1912” жамоалари ўртасидаги 2:2 ҳисобида якун топган учрашувдан сўнг ўтказилган матбуот ҳизмати вакиллари билан суҳбатнинг иккинчи қисмига “Оқ бўрилар” ёрдамчи мураббийи Зоир Тўрақулов ташриф буюриб, ўйин ҳақида қуйидаги фикрларини билдириб ўтди:
Киритилди: 17:32, 03.10.2015. Ўқилди: 2605 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 13:52, 02.10.2015. Ўқилди: 2378 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Шўртан» – «Қўқон-1912» жамоалари ўртасидаги ўйиндан кейин ўтказилган матбуот анжуманининг биринчи қисмида “Қўқон-1912” жамоаси бош мураббийи Рустам Абдуллаев иштирок этди.
Киритилди: 19:23, 01.10.2015. Ўқилди: 4000 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лиганинг 24-тури доирасида бўлиб ўтган "Нефтчи" ва "Пахтакор" жамоалари ўртасидаги ўйиндан сўнг (3:2) фарғоналиклар бош мураббийи ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 13:47, 01.10.2015. Ўқилди: 4261 марта. Фикрлар сони: 5 та.
"Нефтчи" ва "Пахтакор" ўртасидаги ўйиндан сўнг тошкентликлар устози ўз фикрларини билдирди.
Киритилди: 13:45, 01.10.2015. Ўқилди: 3634 марта. Фикрлар сони: 7 та.
“Металлург” – “Насаф” 0:1 учрашувидан кейин ташкил этилган матбуот анжуманида мезбонлар жамоа бошлиғи Шавкат Саидов қатнашди.
Киритилди: 20:28, 30.09.2015. Ўқилди: 2231 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Металлург” – “Насаф” 0:1 учрашувидан кейин ташкил этилган матбуот анжуманида дастлаб “Насаф” жамоаси бош мураббийи Рўзиқул Бердиев ўйин ҳақидаги фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 20:23, 30.09.2015. Ўқилди: 3412 марта. Фикрлар сони: 7 та.
"Локомотив" ва "Олмалиқ" жамоалари ўртасидаги ўйиндан кейин ташкил этилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида Вадим Абрамов иштирок этди.
Киритилди: 19:43, 30.09.2015. Ўқилди: 3132 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Локомотив" ва "Олмалиқ" жамоалари ўртасидаги ўйиндан кейин матбуот анжумани ташкил этилди. Унда дастлаб олмалиқликлар бош мураббийи Игорь Шквирин иштирок этди.
Киритилди: 19:38, 30.09.2015. Ўқилди: 2834 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Олий лига 24-тур учрашувлари доирасидан ўрин олган “Локомотив” – “Олмалиқ” учрашувидан кейин ҳар икки жамоа устозлари иштирокида матбуот анжумани ўтказилди.
Киритилди: 19:13, 30.09.2015. Ўқилди: 3492 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 19:09, 30.09.2015. Ўқилди: 2133 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Машъал” – “Бунёдкор” учрашувидан кейинги матбуот анжуманида биринчи бўлиб “қалдирғочлар” устози қатнашди.
Киритилди: 19:02, 30.09.2015. Ўқилди: 2784 марта. Фикрлар сони: 2 та.
“Машъал” – “Бунёдкор” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “газчилар” устози иштирок этди.
Киритилди: 18:58, 30.09.2015. Ўқилди: 2131 марта. Фикрлар сони: 2 та.
“Андижон” ва “Локомотив” жамоалари учрашувидан кейин ўтказилган матбуот анжуманининг биринчи қисмида темирйўлчилар бош мураббийи Вадим Абрамов иштирок этди.
Киритилди: 20:41, 27.09.2015. Ўқилди: 3603 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Матбуот анжуманининг иккинчи қисмида майдон эгалари бош мураббийи Жамшид Саидов иштирок этди ва саволларга жавоб қайтарди.
Киритилди: 10:53, 26.09.2015. Ўқилди: 2278 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Кеча бўлиб ўтган "Бухоро" ва "Машъал" (3:1) ўртасидаги учрашувдан сўнг матбуот анжумани бўлиб ўтди ва унда ҳар икки жамоа бош мураббийлари иштирок этди.
Киритилди: 10:39, 26.09.2015. Ўқилди: 2251 марта. Фикрлар сони: 2 та.