“Навбаҳор” – “Қизилқум” жамоалари ўртасидаги учрашув якунлангач ўтказилган матбуот анжуманининг биринчи қисмида навоийликлар бош менеджери Ҳамит Актамов журналистларнинг саволларига жавоб қайтарди:
Киритилди: 19:56, 30.10.2015. Ўқилди: 2502 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Сўғдиёна»-«Олмалиқ» (1:0) учрашувидан кейин ташкиллаштирилган матбуот анжуманида меҳмонлар бош мураббийи Игорь Шквирин иштирок этди.
Киритилди: 19:54, 30.10.2015. Ўқилди: 2568 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Нефтчи” – “Қўқон-1912” учрашувидан кейинги матбуот анжуманида “Нефтчи” бош мураббий Андрей Фёдоров қатнашди.
“Нефтчи” – “Қўқон-1912” учрашувидан кейинги матбуот анжуманинг биринчи қисмида жамоамиз устози Рустам Абдуллаев иштирок этди.
“Бухоро”-“Навбаҳор” (0:1) учрашуви ўз якунига етганидан сўнг, матбуот анжуманида меҳмонлар устози Бахтиёр Ашурматов иштирок этди.
Киритилди: 13:20, 27.10.2015. Ўқилди: 2283 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Бухоро”-“Навбаҳор” (0:1) учрашувидан сўнг матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “Бухоро” бош мураббийи Жамшид Саидов иштирок этди.
Киритилди: 13:17, 27.10.2015. Ўқилди: 2166 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Пахтакор" - "Динамо" учрашувидан кейин мураббийлар матбуот анжуманида иштирок этишди.
Киритилди: 20:07, 26.10.2015. Ўқилди: 3341 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Биласиз, Олий Лига 27-тур учрашувлари доирасида “Пахтакор” “Динамо” клубини қабул қилди ва 6:0 ҳисобида ғалаба қозонди. Мазкур ўйиндан сўнг ҳар икки жамоа устозлари иштирокида матбуот анжумани ташкил этилди. Унда дастлаб Баҳром Ҳакимов қатнашди.
Киритилди: 20:04, 26.10.2015. Ўқилди: 2613 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “Насаф” жамоасининг бош мураббийи Рўзиқул Бердиев ўйин ҳақида ўз фикрлари билан ўртоқлашди ва матбуот анжуманида иштирок этган журналистлар саволларига жавоб берди.
Киритилди: 19:30, 26.10.2015. Ўқилди: 3317 марта. Фикрлар сони: 2 та.
“Андижон” ва “Сўғдиёна” жамоалари ўртасидаги ўйиндан сўнг ўтказилган матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар бош мураббийи Даврон Файзиев иштирок этди.
Киритилди: 12:36, 26.10.2015. Ўқилди: 2639 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “Андижон” жамоаси бош мураббийи Сергей Ковшов журналистларнинг саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 12:32, 26.10.2015. Ўқилди: 2359 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Матбуoт анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар бош мураббийи Мухтор Қурбонов иштирок этди.
Киритилди: 22:11, 25.10.2015. Ўқилди: 1933 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бугун бўлиб ўтган "Шўртан" - "Машъал" (1:0) баҳсидан сўнг ҳар икки жамоа бош мураббийлари ўйин ҳақида фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 22:06, 25.10.2015. Ўқилди: 2539 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Қўқон-1912” – “Металлург” учрашувидан кейин ўтказилган матбуот анжуманида иккинчи қисмида жамоамиз устози Рустам Абдуллаев қатнашди.
Киритилди: 17:53, 25.10.2015. Ўқилди: 2333 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 17:48, 25.10.2015. Ўқилди: 2838 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Водий дербичида "Нефтчи" ва "Андижон" жамоалари (0:1) ўртасидаги учрашувдан сўнг бўлиб ўтган матбуот анжуманида "Андижон" бош мураббийи Сергей Ковшов ўйин ҳақида ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 10:34, 22.10.2015. Ўқилди: 2355 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 10:28, 22.10.2015. Ўқилди: 2409 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 10:19, 22.10.2015. Ўқилди: 2050 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 19:06, 21.10.2015. Ўқилди: 2320 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 19:05, 21.10.2015. Ўқилди: 2951 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 13:52, 21.10.2015. Ўқилди: 2438 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 13:46, 21.10.2015. Ўқилди: 2364 марта. Фикрлар сони: 1 та.