«Насаф» кеча, 7 февраль куни “Ал Жаиш” жамоасига қарши учрашув ўтказиладиган “Suhaim bin Hamad Stadium”да машғулот ўтказишди.
Ўйинолди матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “Ал-Жайиш” жамоаси ёрдамчи мураббийи Юсуф Адам ва жамоа ҳимоячиси Мурод Нажий қатнашишди.
Бугун Доҳада “Hilton” меҳмонхонасида ўтказилган менежерлар митингида бир қатор ташкилий масалалар муҳокама қилинди.
Матбуот анжуманининг иккинчи қисмида «Локомотив» мураббийи Ҳаким Фузайлов ҳамда Ислом Тўхтахўжаев қатнашишди.
Хабарингиз бор, чемпионлар лигасининг саралаш босқичи доирасида Тошкентнинг «Локомотив» жамоаси Қувайтнинг «Ал Қувайт» клубига қарши майдонга тушади. Шу муносабат билан «Пахтакор» стадионининг конференс залида ҳар икки жамоа мураббийлари ва футболчилар иштирокида матбуот анжумани бўлиб ўтди.
Кеча Қатар пойтахти Доҳага етиб келган футболчиларимиз шу куннинг ўзида кечки пайт илк машғулотларни ўтказишди.
Бугун “Насаф” ФК делегацияси Дубайдан Қатар пойтахти Доҳага етиб келди. “Боинг-737” ҳаво лайнерида бир соатлик парвоздан сўнг жамоа аъзолари белгиланган манзилга етиб келишди.
Хабарингиз бор, 8 февраль куни «Локомотив» клуби Осиё Чемпионлар лигаси саралаш баҳслари доирасида Кувайтнинг «Кувайт спорт клуб» жамоаси билан куч синашади.
"Насаф" жамоаси вакиллари ОЧЛ-2014 плей-офф учрашувини ўтказиш учун бугун Дубайдан Қатарнинг Доҳа шаҳрига етиб боришди. Бу ҳақда "Насаф" ПФК расмий твиттери хабар тарқатди.
Эрон кубогининг ярим финал учрашувлари бўлиб ўтди.
"Локомотив" яримҳимоячиси Бобурбек Йўлдошев ОФК расмий сайти мухбирлари билан суҳбатда бўлиб, жамоасининг ўтган йилги ОЧЛ плей-оффи иккинчи босқичидаги оғриқли мағлубияти бу сафар такрорланмаслигини таъкидлади. Эслатиб ўтамиз, темирйўлчилар якшанба куни амалдаги ОФК кубоги ғолиби "Қувайт СК" билан Тошкентда баҳс олиб боради.
"Насаф"нинг ОЧЛ-2014 плей-офф учрашувидаги рақиби Қатарнинг "Ал-Жайиш" жамоаси ҚЮЛнинг навбатдаги турида ҳамюртимиз Фозил Мусаевнинг собиқ жамоасини ўз майдонида қабул қилиб, 2:1 ҳисобида мағлубиятга учратди.
Бугун ОФКнинг Ғарб минтақасида Осиё чемпионлар лигаси саралашининг биринчи босқич ўйинлари бўлиб ўтди ва 8 февраль куни "Локомотив"га қарши ўйнайдиган жамоанинг номи маълум бўлди.
"Насаф"нинг ОЧЛ плей-оффидаги рақиби — Қатарнинг "Ал Жайиш" жамоасига янги тунислик мураббий келгач, ҚЮЛнинг кейинги уч турида кетма-кет ғалабани қўлга киритди.
Кеча Эрон кубогининг сўнгги ярим финалчиси аниқланди.
Кеча Уммон пойтахти Масқат шаҳрида бўлиб ўтган ОФКнинг мусобақаларни ўтказиш қўмитаси яна бир муҳим қарорни қабул қилди.
Кеча Саудия Арабистонининг чемпионатининг 19-тур учрашувларига старт берилди.
Кеча ҚЮЛнинг 16-тури доирасида “Насаф” футбол клубининг ОЧЛ-2014 плей-офф учрашвидаги рақиби “Ал-Жайиш” жамоаси сафарда “Ал-Садд” жамоасига қарши майдонга тушди. Эслатиб ўтамиз, жамоани яқинда қабул қилиб олган тунислик мутахасис Набил Маънул учун бу илк ўйин эди.
"Насаф"нинг ОЧЛ-2014 плей оффдаги рақиби Қатарнинг "Ал-Жайиш" футбол клуби янги 52 ёшлик тунислик мутахасис Набил Маънул билан 20 январь куни шартнома имзолаган.
Бугун “Насаф”нинг ОЧЛ-2014 плей-офф учрашувидаги рақиби “Ал-Жайиш” жамоаси Қатар Юлдузлар лигаси навбатдаги турида турнир жадвалининг сўнгги поғоналарининг бирида, 13-ўринда бораётган “Умм-Салал” жамоаси билан сафарда куч синашишди.