| 21/02 22:30 | Осасуна | - | Реал Мадрид | ||
| 22/02 00:45 | Кальяри | - | Лацио | ||
| 22/02 01:00 | Манчестер Сити | - | Ньюкасл |
Катта дубулға доирасидаги Australian Open турнирининг аёллар мусобақасида ғолиба номи аниқланди.
Киритилди: 17:02, 26.01.2013. Ўқилди: 4246 марта. Фикрлар сони: 2 та.
22 ёшли шахматчимиз Нафиса Мўминова ўзбек қизлари ўртасида биринчи бўлиб халқаро гроссмейстер унвонига сазовор бўлди.
Киритилди: 18:49, 25.01.2013. Ўқилди: 4640 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Наманган шаҳридаги «Паҳлавон» спорт мажмуасида жорий йилнинг 1-3 февраль кунлари теннис бўйича Дэвис кубоги гуруҳ босқичи беллашувлари бўлиб ўтади.
Киритилди: 16:23, 25.01.2013. Ўқилди: 4673 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Қозоғистонлик теннисчи Ярослава Шведова билан аралаш жуфтлик ҳосил қилган Денис Истомин "Australian open" мусобақасининг финалига чиқа олмади. Улар австралиялик жуфтликка имкониятни бой бериб қўйишди.
Киритилди: 15:22, 25.01.2013. Ўқилди: 4155 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Шу кунларда мамлакатимиз спортчилари 2014 йилда Россиянинг Сочи шаҳрида ўтказиладиган XXII қишки Олимпия ўйинлари йўлланмаларини қўлга киритиш учун қизғин тайёргарлик кўрмоқда.
Киритилди: 12:17, 24.01.2013. Ўқилди: 4730 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Ўзбекистонлик теннисчи Денис Истомин қозоғистонлик Ярослава Шведова билан биргаликда йилнинг дастлабки катта дублға туркумига кирувчи мусобақаси — «Australian open»нинг аралаш жуфтлигида ярим финалга чиқди.
Киритилди: 11:21, 23.01.2013. Ўқилди: 4543 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Ўзбекистон Бокс Федерацияси бошқаруви кенгашининг қарори билан машҳур мутахассис Марс Қўчқоров мамлакат миллий терма жамоасининг бош мураббийи этиб тайинланди.
Киритилди: 11:19, 23.01.2013. Ўқилди: 6137 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Яқинда ташкил этилган Ўзбекистон хоккей лигаси (ЎХЛ) мамлакат илк чемпионати дорасида дастлабки ўйинларини ўтказмоқда. Бу ҳақда Ўзбекистон Маданият ва спорт ишлари вазирлиги матбуот хизмати маълум қилди.
Киритилди: 10:43, 23.01.2013. Ўқилди: 6994 марта. Фикрлар сони: 24 та.
Ўзбекистоннинг биринчи рақамли ракеткаси Денис Истомин қозоғистонлик Ярослава Шведова билан аралаш жуфтликда биргаликда «Australian open» мусобақасининг чорак финалига чиқди.
Киритилди: 14:57, 22.01.2013. Ўқилди: 4195 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Яна бир ҳамюртимиз Оқгул Омонмуродова ҳам «Australian open» мусобақасининг иккинчи даврасида италиялик теннисчига ютқазиб қўйди.
Киритилди: 10:34, 17.01.2013. Ўқилди: 4172 марта. Фикрлар сони: 6 та.
"Australian open"да иштирок этаётган Ўзбекистоннинг биринчи ракеткаси Денис Истомин, бугун иккинчи даврадаги ўйинини ўтказди. Унга мусобақанинг 21-сараланган теннисчиси, италиялик Андреас Сеппи рақиблик қилди.
Киритилди: 09:58, 17.01.2013. Ўқилди: 4147 марта. Фикрлар сони: 9 та.
«Dream team promotions» промотрлик уюшмаси супероғир вазн тоифасидаги вақтинчалик жаҳон чемпиони номини анилаш учун Луис Ортис ҳамда Руслан Чагаев ўртасида жанг уюштирмоқчи.
Киритилди: 02:09, 17.01.2013. Ўқилди: 6222 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Ўзбекистонлик теннисчи аёл Оқгул Омонмуродова "Australian open" мусобақасининг асосий тўр баҳсларини ғалаба билан бошлади.
Киритилди: 11:43, 15.01.2013. Ўқилди: 4676 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Кеча йилнинг дастлабки йирик мусобақаси — «Australian open» бошланди. Бугун тонгда эса ҳамюртимиз Денис Истомин ўзининг илк ўйинини ўтказди.
Киритилди: 08:51, 15.01.2013. Ўқилди: 4564 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Президент Ислом Каримов раҳнамолигида жисмоний тарбия ва спортни ривожлантириш, навқирон авлоднинг спорт билан мунтазам шуғулланиши учун қулай шароит яратиш масалаларига алоҳида эътибор қаратилмоқда.
Киритилди: 14:22, 13.01.2013. Ўқилди: 6495 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Ўзбекистонлик тенниси Оқгул Омонмуродова катта дублға туркумига кирувчи йилнинг дастлабки йирик мусобақасининг саралаш мусобақасидан муваффақиятли ўтиб, асосий тўрида иштирок этиш ҳуқуқини қўлга киритди.
Киритилди: 09:06, 13.01.2013. Ўқилди: 4228 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Катта дублға туркумига кирувчи йилнинг энг нуфузли теннис мусобақаларидан бири «Australian Open»га қуръа ташланди. Унда иштирок этадиган Денис Истомин биринчи даврадаги ўзининг рақибини билиб олди.
Киритилди: 10:10, 12.01.2013. Ўқилди: 4250 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Ҳиндистоннинг Деҳли шаҳрида давом этаётган “Дели Интернешнл–2013” халқаро шахмат фестивалида тажрибали гроссмейстеримиз Марат Жумаев ва истеъдодли ёш шахматчи Жаҳонгир Воҳидов совринли ўринларга даъвогарлик қилмоқда.
Киритилди: 15:51, 10.01.2013. Ўқилди: 4069 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Денис Истомин Австралияда давом этаётган "Apia International Sydney" халқаро мусобақасининг ярим финалига чиқа олмади.
Киритилди: 09:48, 10.01.2013. Ўқилди: 4517 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Ўзбекистоннинг биринчи рақамли ракеткаси Денис Истомин Австралияда бошланган Apia International Sydney мусобақасининг иккинчи даврасида ҳам ғалаба қозониб, чорак финал йўлланмасига эга бўлди.
Киритилди: 09:21, 09.01.2013. Ўқилди: 5167 марта. Фикрлар сони: 22 та.
Ўзбекистоннинг биринчи рақамли ракеткаси Денис Истомин Австралияда бошланган Apia International Sydney мусобақасининг дастлабки даврасида зафар қучди.
Киритилди: 14:10, 07.01.2013. Ўқилди: 4394 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Австралияда давом этаётган теннис бўйича Брисбэн интернейшнл халқаро мусобақасида бугун яккаликлар ўртасида чорак финал баҳслари бўлиб ўтди.
Киритилди: 14:40, 04.01.2013. Ўқилди: 4369 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Халқаро шахмат федерацияси – ФИДЕ энг кучли шахматчиларнинг 2013 йилдаги дастлабки рейтинг жадвалини эълон қилди.
Киритилди: 13:05, 03.01.2013. Ўқилди: 4601 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистонлик теннисчи Денис Истомин Брисбэн интернейшнл халқаро мусобақасининг чорак финалига чиқди.
Киритилди: 12:29, 03.01.2013. Ўқилди: 4617 марта. Фикрлар сони: 6 та.
CA-NEWS - Олимпия ўйинларининг икки карра бронза медали соҳиби Ришод Собиров 2012 йил якунларига кўра, 60 кг вазн тоифасида Халқаро дзюдо федерацияси (IJF) федерацияси рейтингида биринчи ўринни эгаллади.
Киритилди: 15:39, 02.01.2013. Ўқилди: 7616 марта. Фикрлар сони: 13 та.