Тоғда чанғи учиш вақтида бошидан жароҳат олган собиқ Формула-1 пойгачиси Михаэль Шумахер иккинчи марта операция қилинди. Бу ҳақда, Agence France-Presse хабарига кўра, Греноблдаги шифохонада германиялик пойгачини даволаётган шифокор Жан-Франсуа Пайен махсус матбуот анжуманида маълум қилди. The Guardian’нинг аниқлик киритишича, миядаги гематомани йўқ қилиш бўйича жарроҳлик амалиёти икки соат давом этган.
Киритилди: 16:04, 01.01.2014. Ўқилди: 4782 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Формула-1 пойгалари бўйича етти карра жаҳон чемпиони Михаэль Шумахер операциядан чиққанидан бери кома ҳолатида қолмоқда. BBC Sport хабарига кўра, бу ҳақда бахтсиз ҳодисадан сўнг автопойгачи ётқизилган Греноблдаги шифохона ходимлари махсус брифинг вақтида маълум қилишди.
Киритилди: 11:47, 31.12.2013. Ўқилди: 4850 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Ёш боксчиларимиз Озарбайжон ва Қозоғистонда ўтган халқаро турнирларда муваффақиятли иштирок этиб, мамлакатимиз олимпиячилари захираси кучли спортчилар билан бойиб бораётганини кўрсатди.
Киритилди: 18:20, 30.12.2013. Ўқилди: 3848 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Австралиянинг Брисбен шаҳрида теннис бўйича мукофот жамғармаси 452.670 долларни ташки этган “Brisbane International presented by Suncorp” халқаро турнири бошланди.
Киритилди: 18:06, 30.12.2013. Ўқилди: 2987 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 13:05, 30.12.2013. Ўқилди: 3273 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Бугун Австралиянинг Брисбен шаҳрида теннис бўйича АТР Brisbane International анъанавий халқаро турнирида асосий тўр ўйинлари бошланади.
Киритилди: 17:22, 29.12.2013. Ўқилди: 3295 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 20:25, 25.12.2013. Ўқилди: 4376 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 09:06, 20.12.2013. Ўқилди: 3609 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Киритилди: 21:11, 19.12.2013. Ўқилди: 4284 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 17:44, 16.12.2013. Ўқилди: 4115 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 13:37, 16.12.2013. Ўқилди: 3151 марта. Фикрлар сони: 1 та.