Пролигада тўртинчи давлат университети тўп тепади — «ТерДУ»
Бўлим: ЎЗБЕК ФУТБОЛИ
Термиз давлат университети қошида ташкил этилган «ТерДУ» клуби иштирокини Пролигада давом эттиради. Университет ректори Абдуқодир Тошқулов ташаббуси билан клуб энди нисбатан каттароқ Лигада иштирок этади.
Киритилди: 22:53, 10.02.2026. Ўқилди: 1092 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Назорат ўйини. «Нефтчи» «Динамо Батуми»ни йирик ҳисобда мағлуб этди, Перица дебют голини урди
Киритилди: 22:51, 10.02.2026. Ўқилди: 1429 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Иван Йосович: «Металлург» қисқа вақт ичида Суперлигага қайтишига ишонаман»
Аввал хабар берганимиздек, "Металлург" клубининг Иван Йосович билан боғлиқ вазияти ижобий ҳал этилди.
Киритилди: 22:40, 10.02.2026. Ўқилди: 891 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«ОКМК» футбол академияси тажрибали мутахассис билан ҳамкорликни давом эттиради
Бугунги кунда «ОКМК» профессионал футбол клуби нафақат Суперлигадаги барқарор иштироки, балки ўзбек футболининг келажагига хизмат қилувчи пойдевори ҳамда ёшлар билан ишлашнинг ўзига хос методикаси билан жамоатчилик эътиборида бўлиб турибди.
Киритилди: 21:53, 10.02.2026. Ўқилди: 841 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон аёллар миллий терма жамоаси бош мураббийи Литвада "Энг яхши аёл мураббийи" совринини олди
Ўзбекистон аёллар миллий терма жамоаси бош мураббийи Котрина Кулбите 2025 йил якунларига кўра Литвада "Энг яхши аёл мураббийи" деб эътироф этилди.
Киритилди: 18:22, 10.02.2026. Ўқилди: 702 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ҳусниддин Алиқуловнинг жарроҳлик амалиёти муваффақиятли ўтди
Киритилди: 14:07, 10.02.2026. Ўқилди: 885 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Ғазалкент» Пролига учун талаб этилган ҳужжатларни расмийлаштирди
Киритилди: 13:48, 10.02.2026. Ўқилди: 771 марта. Фикрлар сони: 0 та.
ЎзПФЛ: "Металлург" клуби катта футболга расман қайтди
Киритилди: 12:34, 10.02.2026. Ўқилди: 1163 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Металлург" клубига FIFA томонидан қўйилган трансфер таъқиқи олиб ташланди
Киритилди: 12:09, 10.02.2026. Ўқилди: 594 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Zo'r TV телеканали 10-февраль куни Италия кубоги баҳсини жонли трансляция қилади
Киритилди: 09:28, 10.02.2026. Ўқилди: 2278 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Вадим Абрамов «Зенит»га қарши ўйин ҳақида ўз фикрларини билдирди
Киритилди: 08:09, 10.02.2026. Ўқилди: 2057 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Sport ва Futbol телеканалларининг 10-февраль кунги кўрсатувлар жадвали
Киритилди: 08:01, 10.02.2026. Ўқилди: 2220 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Андижон» легионери билан шартномани бекор қилганини эълон қилди (фото)
Киритилди: 23:35, 09.02.2026. Ўқилди: 2892 марта. Фикрлар сони: 2 та.
«Ўзбекистонлик қотил». SofaScore Шомуродовни эътироф этди (фото)
Киритилди: 23:25, 09.02.2026. Ўқилди: 4035 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон U-20 Хитой билан дуранг ўйнади
Киритилди: 23:04, 09.02.2026. Ўқилди: 932 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон ўсмирлар терма жамоаси “Ривожланиш кубоги”да иштирок этади
Киритилди: 18:06, 09.02.2026. Ўқилди: 812 марта. Фикрлар сони: 0 та.
United MFL – янги ташкил қилинган Медиа лига учун қуръа ташлаш маросими бўлиб ўтди
United MFL Media Футбол Лигаси – Ўзбекистонда медиа футбол йўналишини ривожлантириш мақсадида йўлга қўйилган янги лига ҳисобланиб, футболни шунчаки ўйин эмас, балки медиа ва аудитория билан уйғунлашган замонавий спорт формати сифатида шакллантиришни кўзлайди.
Киритилди: 17:19, 09.02.2026. Ўқилди: 732 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Назорат ўйини. "Қизилқум" "Дордой"ни мағлуб этди
Киритилди: 17:08, 09.02.2026. Ўқилди: 762 марта. Фикрлар сони: 0 та.
ЎзПФЛ: "Динамо" икки легионерини, "Локомотив" Реимовни рўйхатдан ўтказди (фото)
Киритилди: 16:58, 09.02.2026. Ўқилди: 858 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистонлик ҳакамлар жамоаси Элит Чемпионлар лигасининг марказий ўйинида фаолият олиб боради
Киритилди: 10:00, 09.02.2026. Ўқилди: 1150 марта. Фикрлар сони: 0 та.
АПЛнинг икки клуби январь ойида Абдуқодир Ҳусановни ижарага олмоқчи бўлган — Экрем Конур
Киритилди: 09:14, 09.02.2026. Ўқилди: 7271 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Zo'r TV телеканали 9-февраль куни Италия А сериясининг битта ўйинини трансляция қилади
Киритилди: 08:33, 09.02.2026. Ўқилди: 1537 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўртоқлик ўйини. «Пахтакор» Молдова клуби устидан ғалабага эришди
Киритилди: 08:29, 09.02.2026. Ўқилди: 1153 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Велко Филипович: «Ўзбек футболи ҳақида олдин жуда кўп бора эшитганман»
Киритилди: 08:22, 09.02.2026. Ўқилди: 935 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Кучли рақиб билан баҳсда қандай ҳолатда эканимизни билиб оламиз» – Вадим Абрамов «Зенит» билан ўйин олдидан
Киритилди: 08:13, 09.02.2026. Ўқилди: 919 марта. Фикрлар сони: 0 та.