"Обод" - "Локомотив" (0:2) учрашувидан сўнг мезбонлар мураббийи Бобур Зуҳриддинов ўз фикрларини билдирди.
Киритилди: 11:06, 09.05.2016. Ўқилди: 2806 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий Лиганинг 8-тури доирасида ўтказилган "Олмалиқ" ва "Нефтчи" жамоалари ўртасидаги учрашувда мезбонлар йирик ҳисобда ғалаба қозондилар.
Киритилди: 19:56, 08.05.2016. Ўқилди: 3137 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Олий лига 8-тур доирасида "Обод" ва "Локомотив" жамоалари ўртасида кечган учрашувда темирйўлчилар меҳмонда 2:0 ҳисобида ғалаба қозондилар
Киритилди: 19:35, 08.05.2016. Ўқилди: 2991 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Айни дамда БААнинг Дубай шаҳрида йиғин ўтказаётган Ўзбекистон U-16 ўсмирлар терма жамоаси БАА ўсмирлар терма жамоасига қарши иккинчи ўртоқлик учрашувида майдонга тушди ва 1:1 ҳисобида дуранг ўйнади.
Киритилди: 19:14, 08.05.2016. Ўқилди: 4692 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун жамоамиз Андижонда Олий лиганинг 8-туридан ўрин олган “Андижон” – “Машъал” баҳсини ўтказди. Бу ўйинда ҳам жамоамиз сафардан қуруқ қайтадиган бўлди.
Киритилди: 19:11, 08.05.2016. Ўқилди: 2667 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Айни дамда Беларусьнинг Минск шаҳрида ўзининг навбатдаги йиғинини ўтказаётган Ўзбекистон U-19 ёшлар терма жамоаси 1998 йил ва ундан кейин туғилган футболчилардан иборат Беларусь ёшлар терма жамоасига қарши ўртоқлик учрашувида майдонга тушди.
Киритилди: 16:51, 08.05.2016. Ўқилди: 6206 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лиганинг 8-тури доирасида бугун 4та ўйин бўлиб ўтади. Учрашувларда юз бераётган ўзгаришларни сайтимиз орқали онлайн режимда эътиборингизга ҳавола қилиб борамиз.
Киритилди: 16:33, 08.05.2016. Ўқилди: 6399 марта. Фикрлар сони: 21 та.
Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси 9 май куни водийда “Қўқон-1912” клуби меҳмони бўлади.
Киритилди: 16:32, 08.05.2016. Ўқилди: 2755 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун олий лиганинг 8-туридан ўрин олган “Андижон” – “Машъал” учрашуви бўлиб ўтади. Бўлажак баҳс олдидан “бургутлар” аъзоси Раббимжон Ҳасанов ўз фикрларини билдирдиб ўтди.
Киритилди: 15:42, 08.05.2016. Ўқилди: 2646 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Футзал бўйича XX Ўзбекистон кубоги ўз якунига етди. Кеча бўлиб ўтган финал учрашувида кубокнинг амалдаги соҳиби "Ардус" ҳамда "Олмалиқ" жамоалари ўзаро кураш олиб боришди.
Киритилди: 15:23, 08.05.2016. Ўқилди: 3344 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лиганинг 8-тури доирасида бўлиб ўтган "Шўртан" - "Сўғдиёна" ўйини (4:2) борасида меҳмонлар бош мураббийи Даврон Файзиев ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 15:18, 08.05.2016. Ўқилди: 3229 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Шўртан” ҳамда “Сўғдиёна” клублари ўртасида кечадиган учрашувдан олдин мезбонлар бош мураббийи вазифасини вақтинча бажарувчи, жамоа техник директори - Ихтиёр Каримов ўз фикрларини қуйидагича баён қилди:
Киритилди: 15:11, 08.05.2016. Ўқилди: 3039 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Пахтакор" - "Навбаҳор" учрашувидан сўнг матбуот анжумани ташкил этилди. Унинг иккинчи қисмида мезбонлар мураббийи Григорий Колосовский иштирок этди.
Киритилди: 14:04, 08.05.2016. Ўқилди: 3793 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Пахтакор" - "Навбаҳор" учрашувидан сўнг матбуот анжумани ташкил этилди. Унда дастлаб меҳмонлар бош мураббийи Александр Волков иштирок этди.
Киритилди: 13:41, 08.05.2016. Ўқилди: 3036 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Қаршининг “Насаф” жамоасида фаолият юритиб, жамоа ютуқларига муносиб ҳисса қўшган, тажрибали ҳимоячи Ҳамза Каримовни воҳалик футбол ишқибозлари яхши билишади.
Киритилди: 22:32, 07.05.2016. Ўқилди: 4340 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Олий лига 8-тури доирасида "Бухоро" - "Металлург" учрашувида ҳисоб очилмади.
Киритилди: 21:18, 07.05.2016. Ўқилди: 3840 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Фарғонанинг “Нефтчи” жамоаси Олий лиганинг 8-турини сафарда “Олмалиқ” жамоасига қарши ўтказади.
Киритилди: 20:43, 07.05.2016. Ўқилди: 3430 марта. Фикрлар сони: 68 та.
Олий лига 8-тури доирасида кечган "Шўртан" - "Сўғдиёна" учрашуви ниҳоясига етди. Учрашувда мезбонлар 4:2 ҳисобида ғалаба қозондилар.
Киритилди: 20:02, 07.05.2016. Ўқилди: 2777 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Олий лига 8-тури доирасида ўтган "Пахтакор" - "Навбаҳор" учрашуви ниҳоясига етди. Учрашувда майдон эгалари йирик - 3:0 ҳисобида ғалаба қозондилар.
Киритилди: 20:01, 07.05.2016. Ўқилди: 3284 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Биласиз, Ўзбекистон терма жамоасига номзод футболчи Шоҳруҳ Гадоев айни пайтда Баҳрайн Премьер Лигаси вакили “Муҳаррақ” клуби шарафини ҳимоя қилмоқда.
Киритилди: 17:39, 07.05.2016. Ўқилди: 4484 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бугун Олий лиганинг 8-тур баҳсларига старт берилади. Тур доирасида бўлиб ўтадиган 3та ўйинда юз бераётган ўзгаришларни онлайн режимда эътиборингизга ҳавола қилиб борамиз.
Киритилди: 17:25, 07.05.2016. Ўқилди: 5590 марта. Фикрлар сони: 19 та.
Мадриднинг "Атлетико" жамоаси Европа чемпионлар лигаси ярим финалига чиққач, ушбу жамоа ҳақида барча мухлису мутахассислар ушбу жамоа ҳақида янада кўпроқ гапира бошлашди.
Киритилди: 16:35, 07.05.2016. Ўқилди: 7443 марта. Фикрлар сони: 22 та.
Бугун Ўзбекистон чемпионатининг 8-турида Бухоронинг "Бухоро" клуби ўз майдонида Бекободнинг "Металлург" жамоасини қабул қилади.
Киритилди: 14:50, 07.05.2016. Ўқилди: 3032 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Ўзбекистон чемпионатининг 8-турида Ғзуорнинг "Шўртан" жамоаси ўз майдонида Жиззахнинг "Сўғдиёна" клубини қабул қилади.
Киритилди: 14:39, 07.05.2016. Ўқилди: 2385 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Футбол бўйича Ўзбекистон чемпионатининг 8-турига бугун старт берилади
Киритилди: 14:35, 07.05.2016. Ўқилди: 2532 марта. Фикрлар сони: 3 та.