Иккинчи лига. Қолдирилган учрашувлар давом этади
"Машъал"нинг Қашқадарё иккинчи лигасида иштирок этувчи жамоалари қолдирилган баҳсларни давом эттиради.
Киритилди: 13:38, 27.10.2015. Ўқилди: 4015 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Викторина 5-тур. Жавоблар ва турнир жадвали
Кеча Stadion.uzсайтида Викторина ўйинларининг 5-тури ўз ниҳоясига етди.
Киритилди: 13:23, 27.10.2015. Ўқилди: 4109 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Бахтиёр Ашурматов: “Бухоро” ҳали ҳеч нимани йўқотгани йўқ"
Жамшид Саидов: "Биздан омад яққол юз ўгирди"
“Андижон” Абдуллоҳ Олимовни табриклади
Бугун, 27 октябрь  “Андижон” жамоамиз ярим ҳимоячиси Абдуллоҳ Олимовнинг ҳаётида унутилмас кун. Иқтидорли футболчи бўйдоқлар сафидан ўчирилиб, янги ҳаётга қадам қўймоқда.
Азиз Ҳайдаров: «Бугунги футболчилар эртага мухлислар сафида бўлишади»
Бугунги суҳбатдошимиз билан илк марта 2010 йили, «Бунёдкор» Чирчиқдаги «Кимёгар» стадионида Ўзбекистон чемпионлигини қўлга киритганда кўришгандик.
Киритилди: 13:00, 27.10.2015. Ўқилди: 2998 марта. Фикрлар сони: 2 та.
“Насаф” – “Бунёдкор” учрашуви видеошарҳи
Олий лига 27-турниниг марказий учрашув Қарши шаҳридаги “Насаф” марказий стадионида бўлиб ўтди.
Киритилди: 12:52, 27.10.2015. Ўқилди: 4829 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Бургутлар” парвозда
«Орол» нега «қурияпти»?
Бир вақтлари Қорақалпоғистон футболи юртимизда юқори нуфузга эга эди. «Орол» жамоаси эса олий лигада исталган рақибга бошоғриқ бўлар, қолаверса, иқтидорлар етказиб бериши билан ҳам ном қозонганди. Тўғри, бу ўлкада ҳамон  кўплаб истеъдодлар кашф этилмоқда - Азамат Алланиёзов, Наврўз Алимов, Ойбек Нурбоев, Саламат Қуттибаев...
Киритилди: 12:25, 27.10.2015. Ўқилди: 3929 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бабаян КХДР ва Яманга қарши рўйхатни 2 ноябрь куни эълон қилади
Ўзбекистон миллий терма жамоаси ЖЧ-2018 ва ОК-2019 қўшма саралаш босқичи доирасида навбатдаги саралаш баҳсларини КХДР (12 ноябрь) ва Яман (17 ноябрь) кунлари ўтказади.
Киритилди: 09:59, 27.10.2015. Ўқилди: 3653 марта. Фикрлар сони: 5 та.
“Нефтчи” – “Қўқон-1912”. Превью
Жума куни фарғоналик футбол мухлислари учун катта байрам. Шу куни Фарғонадаги “Истиқлол” стадионида навбатдаги водий дербиси бўлиб ўтади.
Киритилди: 07:36, 27.10.2015. Ўқилди: 2394 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Нефтчи»: Олмалиқда аламли дуранг
Чемпионатда шундай вазият вужудга келдики, асосон учга бўлинган гуруҳлар пайдо бўлди.
Киритилди: 06:16, 27.10.2015. Ўқилди: 2830 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Футбол хаёллари тилга кўчганда (давоми)
Киритилди: 22:25, 26.10.2015. Ўқилди: 2332 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Меъёр бузилмаса, бас
Хабар қилинишича, Ўзбекистон олимпия терма жамоаси декабрь ойида БААда ўтказиладиган 2та йиғини доирасида нақ 7та ўртоқлик ўйини ташкил этар экан.
Киритилди: 22:13, 26.10.2015. Ўқилди: 2551 марта. Фикрлар сони: 2 та.
“Насаф” – “Бунёдкор” 0:0 учрашуви статистикаси
Бугун Қарши шаҳридаги “Марказий” стадионда  олий лига 27-турининг марказий учрашуви бўлиб ўтди, унда  “Насаф” ва “Бунёдкор” жамоалари ўзаро баҳс олиб боришди.
Киритилди: 22:12, 26.10.2015. Ўқилди: 3754 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Нўъмон Ҳасанов: "Етакчиларнинг сафга қайтиши ёрдам берди"
Баҳром Ҳакимов: "Биз ҳам очко илинжида майдонга чиққандик"
Биласиз, Олий Лига 27-тур учрашувлари доирасида “Пахтакор” “Динамо” клубини қабул қилди ва 6:0 ҳисобида ғалаба қозонди. Мазкур ўйиндан сўнг ҳар икки жамоа устозлари иштирокида матбуот анжумани ташкил этилди. Унда дастлаб Баҳром Ҳакимов қатнашди.
Викторина. 5-тур саволлар
Stadion.uz сайтида Викторина ўйинининг 5-тури старт олади.
Киритилди: 19:59, 26.10.2015. Ўқилди: 4544 марта. Фикрлар сони: 52 та.
Рўзиқул Бердиев: "Чемпионлик учун имкониятимиз пасайиб кетди"
Легионерлар: Бобур Давлатовнинг жамоаси дуранг ўйнади
Қозоғистон Премьер-Лигасида 30-тур учрашувлари ўтказилди.
Киритилди: 19:32, 26.10.2015. Ўқилди: 2886 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бахтиёр Бобоев: «Насаф»да кубок финалидаги шиддатни кўрмадим»
“Насаф” - “Бунёдкор” учрашувидан сўнг дастлаб меҳмон жамоа раҳбари Бахтиёр Бобоев ўйин ҳақидаги фикрлари билан ўртоқлашди:
Киритилди: 19:16, 26.10.2015. Ўқилди: 3389 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Қаршидаги ҳужумкор ўйинда ҳисоб очилмади
27-турнинг марказий учрашуви Қарши шаҳрида “Насаф” ва “Бунёдкор” жамоалари ўртасида ўтди.
Киритилди: 18:58, 26.10.2015. Ўқилди: 3284 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон U-16 аёллар терма жамоаси иккинчи учрашувида ҳам Иорданияни мағлуб этди
Ўзбекистон аёллар U-16 терма жамоаси Тошкентдаги "Жар" стадионида ўтказилган Иорданияга қарши иккинчи ўртоқлик учрашувида ҳам ғалаба қозонди.
Киритилди: 16:12, 26.10.2015. Ўқилди: 2543 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лига 27-тур. «Пахтакор» ва «Локомотив» ғалаба қозонди, Қаршида дуранг қайд этилди
Бугун Олий лиганинг 27-тур ўйинлари давом эттирилади.
Киритилди: 15:44, 26.10.2015. Ўқилди: 6763 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Қашқадарёлик футбол фахрийлари ҳам баҳсларга киришишди
Ўзбекистон Футбол Федерацияси томонидан анъанавий тарзда ўтказилиб келинаётган футбол фахрийлари ўртасида Республика кубоги мусобақасида вилоятимиз футбол фахрийлари терма жамоамиз ҳар мавсумда совриндорлар қаторидан жой олишади.
Киритилди: 14:35, 26.10.2015. Ўқилди: 2975 марта. Фикрлар сони: 1 та.