Бундан олти йил муқаддам ўзимизча ОРЗУ қилган эканмиз! Энди маълум бўлишича, бу орзуларимиз САРОБ бўлиб чиқди. Ҳазиломуз мақолани бир ўқиб Бундан олти йил муқаддам ўзимизча ОРЗУ қилган эканмиз! Энди маълум бўлишича, бу орзуларимиз САРОБ бўлиб чиқди. Ҳазиломуз мақолани бир ўқиб кўринг-да, ўзингиз хулоса беринг!кўринг-да, ўзингиз хулоса беринг!
Киритилди: 10:21, 29.09.2015. Ўқилди: 4477 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Бугун “Қўқон-1912” жамоаси ҳимоячиси Илья Ильиннинг туғилган куни.
Киритилди: 10:15, 29.09.2015. Ўқилди: 2472 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Яна бир неча кундан сўнг, олий лига жамоалари йигирма тўртинчи тур баҳсларида майдонга тушади.
Киритилди: 10:07, 29.09.2015. Ўқилди: 2687 марта. Фикрлар сони: 2 та.
27 сентябрь куни Андижон шаҳрида фахрий футболчилар ўртасидаги республика биринчилиги саралаши доирасида навбатдаги учрашув бўлиб ўтди.
Киритилди: 09:56, 29.09.2015. Ўқилди: 2297 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Фуболни голлар безайди. Голни эса асосан ҳужумчилар уришади. Форвардлардан энг аввало, вазиятларни тўғри баҳолай олиш, голни олдидан сезиш талаб этилади.
Киритилди: 23:31, 28.09.2015. Ўқилди: 3711 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Биринчи лиганинг 9-туридан ўрин олган 6 ўйинда дарвозаларга 24 та гол киритилди. Бу ҳар ўйинга ўртача 4 тадан гол дегани.
Киритилди: 20:59, 28.09.2015. Ўқилди: 2965 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Биринчи лиганинг иккинчи босқич 9-тур учрашувлари бўлиб ўтди. Қуйида ҳакамлар неча балл олганликлари ҳақида маълумотга эга бўлишингиз мумкин.
Киритилди: 20:47, 28.09.2015. Ўқилди: 2810 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Биринчи лиганинг иккинчи босқич иккинчи давраси бошланди.
Киритилди: 20:30, 28.09.2015. Ўқилди: 2677 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ғузорнинг “Шўртан” клуби иккинчи даврани иккита ғалаба билан бошлаган эди.
Киритилди: 20:22, 28.09.2015. Ўқилди: 2474 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лига 24-тур доирасидан ўрин олган «Сўғдиёна»-«Динамо» учрашувларининг бошланиш вақтларига аниқлик киритилди
Киритилди: 20:19, 28.09.2015. Ўқилди: 3256 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий Лига учрашувлари секин-аста ўзининг қизғин палласига кириб бормоқда.
Киритилди: 20:06, 28.09.2015. Ўқилди: 2983 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Яна бир неча кунлардан сўнг чемпионатимизда 24-турга старт берилади. 1 октябр куни “Бухоро” сафарда Навоийнинг “Қизилқум” жамоасига қарши майдонга тушади.
Киритилди: 19:56, 28.09.2015. Ўқилди: 3352 марта. Фикрлар сони: 2 та.
27 сентябрь, якшанба куни футбол клублари тарбияланувчилари ўртасида Тошкент шаҳар биринчилигининг навбатдаги тур баҳслари ўтказилди.
Киритилди: 19:47, 28.09.2015. Ўқилди: 3105 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Юртимизда спортга, айниқса футболга бўлган эътибор давлат сиёсати даражасида ривожланиб келмоқда.
Киритилди: 19:03, 28.09.2015. Ўқилди: 3980 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Олий лигада 11-мавсумини ўтказаётган “Локомотив” шу кунгача элитада 447та гол урган жамоа бўлиб турибди. Бунгача голлар сони 445та эди, бироқ ўтган турда “Андижон” 2:1 ҳисобида мағлуб этилганидан сўнг умумий голларга яна иккита қўшилди ва ҳозирга келиб 447тани ташкил этмоқда.
Киритилди: 19:28, 28.09.2015. Ўқилди: 2643 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 19:15, 28.09.2015. Ўқилди: 3358 марта. Фикрлар сони: 1 та.