Киритилди: 21:04, 19.06.2015. Ўқилди: 3734 марта. Фикрлар сони: 14 та.
Умар Мўманий карикатураси: «Ўзга сайёралик Месси CR7 галактикасига ҳужумга ўтмоқчи...»
Яқинда аниқланган галактикалардан бирига CR7 деб ном берилди. Месси эса ўзининг сайёрасидан уни кузатмоқда, ҳужумга ўтишга шайланмоқда...
Киритилди: 20:28, 19.06.2015. Ўқилди: 11456 марта. Фикрлар сони: 6 та.
"Локомотив" стадионида музей ташкил қилинади
"Локомотив" футбол клуби раҳбарияти ташаббуси билан ТТЗ даҳасида жойлашган "Локомотив" стадионида музей ташкил қилинади. Биласиз, футбол клубимиз 2002 йилда ташкил этилган ва шундан бери фаолият кўрсатиб келмоқда.
Киритилди: 20:10, 19.06.2015. Ўқилди: 2991 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Бунёдкор” кубоги -2015” уйда қолди
Жума куни “Бунёдкор” футбол клубининг 10 йиллик юбилейига бағишланган “Бунёдкор” кубоги -2015” халқаро ўсмирлар турнири якунланди.
Киритилди: 18:14, 19.06.2015. Ўқилди: 4080 марта. Фикрлар сони: 1 та.
LIVE! Олий лига, 13-тур. «Пахтакор» - «Машъал» - 3:1, «Насаф» - «Динамо» - 2:0.
Олий лиганинг 13-тури доирасида бугун 3та ўйин бўлиб ўтади. Ўйинларда юз бераётган ўзгаришларни онлайн режимда эътиборингизга ҳавола қилиб борамиз.
Киритилди: 17:25, 19.06.2015. Ўқилди: 8046 марта. Фикрлар сони: 52 та.
Жавлон Назаров карикатураси: «Роналду янги галатикани ҳам забт этди»
Замонамизнинг энг кучли футболчиларидан бири, 3 карра "Олтин тўп" соҳиби Криштиану Роналду ўз номини футбол тарихига ёза олди. Унинг номи узоқ йилларга абадийлаштирилганига шубҳа йўқ.
Киритилди: 16:57, 19.06.2015. Ўқилди: 7967 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Ўзбекистон U20 таркибидаги "қалдирғочлар" Янги Зеландия сафари таассуротлари билан ўртоқлашишди
“Бунёдкор” жамоаси матбуот хизмати Ўзбекистон ёшлар терма жамоасидаги "қалдирғочлар"нинг жаҳон чемпионати таассуротлари билан қизиқиб, улардан интервьюлар олишди.
Киритилди: 16:24, 19.06.2015. Ўқилди: 5954 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Жамшид Саидов: "Мухлислардан узр сўрайман"
“Бухоро” - “Металлург” (0:3) учрашувидан сўнг ташкиллаштирилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар устози Жамшид Саидов иштирок этди, дея хабар бермоқда "Бухоро" расмий сайти.
Киритилди: 14:23, 19.06.2015. Ўқилди: 3859 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Рустам Мирсодиқов: "Бухоро" футболчилари руҳан синиб қолишган"
"Бухоро” - “Металлург” (0:3) учрашувидан сўнг ташкиллаштирилган матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар устози Рустам Мирсодиқов иштирок этди, дея хабар бермоқда "Бухоро" расмий сайти.
Киритилди: 14:20, 19.06.2015. Ўқилди: 3130 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Кенжа Тўраев сафга қайтди
Ҳамиджон Актамов: "Мухлисларимизга қувонч улашганимиздан хурсандмиз"
"Қизилқум" — "Навбаҳор" жамоалари  учрашувидан сўнг ташкил этилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида  мезбонлар бош менежери Ҳамиджон Актамов журналистлар саволларига жавоб берди.
Киритилди: 08:39, 19.06.2015. Ўқилди: 3090 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бахтиёр Ашурматов: "Дурангга мос ўйин бўлди"
"Қизилқум" - "Навбаҳор" учрашувидан сўнг ташкил этилган матбуот анжумани биринчи қисмида "Навбаҳор" бош мураббийи Бахтиёр Ашурматов иштирок этиб, журналистлар саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 23:36, 18.06.2015. Ўқилди: 3957 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Ваҳобовнинг "хет-трик"и "Қизилқум"га "Навбаҳор" устидан ғалаба келтирди
Олий лига 13-тури доирасида "Қизилқум" ва "Навбаҳор" ўртасида кечган қизиқарли учрашувда майдон эгаларининг қўллари баланд келди.
Киритилди: 21:28, 18.06.2015. Ўқилди: 4366 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Олий лига. 13-тур. "Металлург" сафарда "Бухоро" устидан йирик ҳисобда ғалаба қозонди
Олий лига 13-тури доирасида "Бухоро" ўз майдонида "Металлург"ни қабул қилиб йирик ҳисобда ютқазди.
Киритилди: 21:24, 18.06.2015. Ўқилди: 3101 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Олий лига. 13-тур. "Олмалиқ" ўз уйида "Сўғдиёна"дан устун келди
Олий лига 13-тури доирасида "Олмалиқ" ва "Сўғдиёна" жамоалари ўртасида кечган учрашувда майдон эгалари 3:1 ҳисобида ғалаба қозондилар.
Киритилди: 20:49, 18.06.2015. Ўқилди: 3193 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Олий лига, 13-тур. Бугунги ўйинлар тугади
Қисқа танаффусдан сўнг Олий лига ўйинлари давом эттирилади. Бугун чемпионатнинг 13-тури доирасида 3та ўйин бўлиб ўтади.
Киритилди: 18:55, 18.06.2015. Ўқилди: 5208 марта. Фикрлар сони: 15 та.
Максим Шацких: «Ўзбекистонга қайтишми, кўрамиз, аввал таклиф тушсинчи…»
Ўзбек футболи тарихида ўзига яраша ва айтиш мумкинки, яхшигина из қолдиришда давом этаётган Максим Шацких ҳали фаолиятини якунлаш ҳақида ўйламаяпти.
Киритилди: 18:28, 18.06.2015. Ўқилди: 5849 марта. Фикрлар сони: 14 та.