Миллий терма жамоамиз Тошкентда йиғин ўтказаётгани ҳақида хабар берган эдик.
Киритилди: 21:55, 10.06.2015. Ўқилди: 9521 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Янги Зеландияда давом этаётган ёшлар ўртасидаги жаҳон чемпионатини бирор нарсага қиёслаш зарурияти туғилса, албаттаки, Голливуд ишлайдиган жангари фильмлардан бирига ўхшатган бўлардик.
Киритилди: 20:11, 10.06.2015. Ўқилди: 10509 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Телеканалнинг дастурлари рўйхатида нимчорак финалдаги Ўзбекистон U-20 — Австрия U-20 ўртасидаги баҳснинг намойиши кўрсатилмаган.
Киритилди: 19:50, 10.06.2015. Ўқилди: 7439 марта. Фикрлар сони: 16 та.
Ўзбекистон миллий чемпионатининг бош ташкилоти бўлмиш ПФЛ йилдан-йилга профессионаллик сари қадам ташлашга ҳаракат қилаётган бўлса-да, лекин ҳали ҳам тушунарсиз қарорлари билан кўпчиликни ажаблантираётгани рост.
Киритилди: 19:41, 10.06.2015. Ўқилди: 6357 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Мана, табиат гўзаллигининг энг сержило даври бўлмиш май ойи якунланиб, ўлкамизга жазирама ёз фасли кириб келди
Киритилди: 19:18, 10.06.2015. Ўқилди: 5893 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Муҳтарам мухлис! Сизнинг фикрингиз қандай билмадик, аммо бизнингча, Равшан Ҳайдаров шогирдлари учун фижилик ёшлар умид чироқларини ёқишди.
Киритилди: 19:08, 10.06.2015. Ўқилди: 5133 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Миржалол Қосимов устозлигидаги Ўзбекистон миллий терма жамоаси Тошкентдаги йиғинини давом эттирмоқда.
Киритилди: 18:39, 10.06.2015. Ўқилди: 3773 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон чемпионати ўйинлари тақвимига ўзгартириш киритилди.
Киритилди: 18:40, 10.06.2015. Ўқилди: 4513 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Футзал бўйича Ўзбекистон терма жамоаси шу кунларда Тошкентда ўқув-йиғин машғулотларини ўтказмоқда. Жамоа келси йили бўлиб ўтадиган Осиё чемпионати финал босқичига тайёргарликни бошлаган.
Киритилди: 17:34, 10.06.2015. Ўқилди: 3953 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси Тошкентдаги йиғинини давом эттирмоқда.
Киритилди: 16:23, 10.06.2015. Ўқилди: 5446 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон чемпионати 11-тур доирасидаги Андижон – Нефтчи (0:4) учрашуви якунлангач, меҳмонлар бош мураббийи Мурод Исмоилов ва андижонлик футболчилар Иброҳим Отахонов, Санжар Асқаралиевлар ўртасида жанжал рўй берган. Адашмасам, воқеа ҳакамлар протоколида қайд этилмаган, лекин ойни этак билан ёпиб бўлмайди.
Киритилди: 13:15, 10.06.2015. Ўқилди: 7470 марта. Фикрлар сони: 34 та.
Киритилди: 13:08, 10.06.2015. Ўқилди: 3810 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Оқ-тепа” жамоасининг иқтидорли ҳужумчи Темур Ҳакимов фаолиятини Фарғонанинг “Нефтчи” клубида давом эттириши ҳақида гап-сўзлар тарқалди.
Киритилди: 06:15, 10.06.2015. Ўқилди: 8005 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Хабар берганимиздек, бугун Ўзбекистон миллий терма жамоаси Жаҳон чемпионати-2018 саралаш раунди иккинчи босқичи учрашувларига тайёргарликка киришди.
Киритилди: 22:44, 09.06.2015. Ўқилди: 5611 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Interfutbol газетасининг жорий йилги сонларида водий жамоалари - «Андижон», «Навбаҳор» ва «Қўқон-1912»нинг мухлислар клублари раисларининг фикрларини эътиборингизга ҳавола этгандик.
Киритилди: 20:03, 09.06.2015. Ўқилди: 6920 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Футбол бўйича Тошкент шаҳар болалар-ўсмирлар чемпионатида навбатдаги тур баҳслари ўтказилди.
Киритилди: 19:38, 09.06.2015. Ўқилди: 8745 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Ёшлар ўртасидаги жаҳон чемпионатида ўйнаётган терма жамоамиз нимчорак финал баҳсларига қатнашиш ҳуқуқига эга бўлди.
Киритилди: 18:22, 09.06.2015. Ўқилди: 5027 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Жаҳон чемпионати-2018 саралашининг иккинчи босқичи ўйинларга тайёргарликни бошлаган Ўзбекистон миллий терма жамоаси, кеча Тошкент йиғини доирасидаги ўзининг илк машғулотини ўтказди.
Киритилди: 17:24, 09.06.2015. Ўқилди: 4376 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Ўзи ишлаб чиққан регламентдан ташқари яна янги қоидаларни футболимизга татбиқ қилишни хуш кўрадиган Ўзбекистон Профессионал футбол Лигаси янги бир қоидани жорий қилди.
Киритилди: 15:49, 09.06.2015. Ўқилди: 5252 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Эрон терма жамоасига таклиф этилган футболчилар рўйхати маълум қилинди.
Киритилди: 13:33, 09.06.2015. Ўқилди: 5391 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Аввал хабар берганимиздек, Жаҳон чемпионати-2018 саралаш босқичи ўйинлари арафасида турган Ўзбекистон миллий терма жамоаси 11 июнь куни Тошкентдаги “Бунёдкор” стадионида Эрон терма жамоасига қарши ўртоқлик учрашуви ўтказади.
Киритилди: 11:13, 09.06.2015. Ўқилди: 4422 марта. Фикрлар сони: 2 та.
6 июнь куни Германиянинг Тошкентдаги элчихонаси Берлин шаҳрида ўтказилиган ЕЧЛ финалини томоша қилиш учун ўзбек футболи олами вакиллари ҳамда спорт журналистларини таклиф қилди.
Киритилди: 22:29, 08.06.2015. Ўқилди: 6665 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Япониянинг жаҳонга машҳур “Асаҳи Шимбун” нашри ходимлари “Бунёдкор” футбол клуби билан яқиндан танишдилар.
Киритилди: 22:23, 08.06.2015. Ўқилди: 6218 марта. Фикрлар сони: 1 та.