Япония - Ўзбекистон ўртоқлик ўйини (5:1) статистикаси билан танишинг:
Киритилди: 17:11, 31.03.2015. Ўқилди: 6960 марта. Фикрлар сони: 29 та.
Япония миллий терма жамоаси ўртоқлик қандай ўйнаш кераклиги, ўртоқлик ўйинларига нисбатан қандай муносабатда бўлиш лозимлигини борасида Ўзбекистон миллий терма жамоасига мастер-класс ўтказиб берди.
Киритилди: 17:01, 31.03.2015. Ўқилди: 15397 марта. Фикрлар сони: 138 та.
Киритилди: 10:53, 31.03.2015. Ўқилди: 5565 марта. Фикрлар сони: 24 та.
Киритилди: 09:35, 31.03.2015. Ўқилди: 5151 марта. Фикрлар сони: 13 та.
“Бухоро” жамоаси мавсумолди тайёргарлик пайтида таркибга бир қатор футболчиларни қўшиб олди. Хусусан катта тажрибага эга бўлган ҳимоячи Тимур Турдиев ҳам мазкур клуб шарафини ҳимоя қиладиган бўлди. Футболчи ўтган мавсумда “Оқ-тепа”да тўп сурган эди. Унинг бу клубдаги ишлари қандай кетаётганлиги билиш истагида Турдиев билан суҳбатлашдик.
Киритилди: 18:09, 30.03.2015. Ўқилди: 2672 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Россиянинг Қозон шаҳрида 2001 йилда таваллуд топган футболчилар ўртасида Ленар Гильмуллин хотирасига бағишланган халқаро мусобақа старт олди.
Киритилди: 17:47, 30.03.2015. Ўқилди: 3940 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Эртага Япония ва Ўзбекистон миллий терма жамоалари ўзаро ўртоқлик ўйинида майдонга тушишади. Бугун эса жамоалар бош мураббийлари иштирокида матбуот анжумани ўтказилди.
Киритилди: 16:56, 30.03.2015. Ўқилди: 8397 марта. Фикрлар сони: 53 та.
Киритилди: 16:30, 30.03.2015. Ўқилди: 8922 марта. Фикрлар сони: 25 та.
Эртага Япония - Ўзбекистон учрашуви ўтказиладиган Ajinomoto стадиони 50100 томошабинга мўлжалланган.
Киритилди: 16:13, 30.03.2015. Ўқилди: 8027 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Гап бошқа ёқда. Бердиев-Қосимов йўлидан юриб, йигитларни ўз имконияти даражасида мазмунли, оддий, ишончли ўйнатиб, очко йиғиш ўрнига, Абрамов ўзбек футболида анчадан бери бўлмаган очиқ, ҳужумкор ўйинни яратишга интилмоқда.
Киритилди: 13:17, 30.03.2015. Ўқилди: 6655 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси қисқа муддатли танаффусдан сўнг машғулотларни давом эттирмоқда.
Киритилди: 11:23, 30.03.2015. Ўқилди: 2900 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон ёшлар (U20) терма жамоаси бугун Уругвай ёшларига қарши ўртоқлик ўйинида майдонга тушди. Равшан Ҳайдаров шогирдлари жанубий америкаликларни мағлуб этишди.
Киритилди: 21:57, 29.03.2015. Ўқилди: 7393 марта. Фикрлар сони: 20 та.
Туркиянинг Анталия шаҳрида ташкил этилган болалар ўртасида "Turkish holidays" ("Туркча таътиллар") деб ном олган футбол фестивали якунига етди.
Киритилди: 14:48, 29.03.2015. Ўқилди: 3077 марта. Фикрлар сони: 1 та.