"Насаф" Олий лигани ғалаба билан бошлади. Қаршиликлар ўз майдонларида "Андижон" жамоасини 3:1 ҳисобида мағлуб этдилар.
Киритилди: 20:13, 12.03.2015. Ўқилди: 5533 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Kun.uz: «Бухоро» футбол клубининг таркиби украиналик ҳимоячи Дмитрий Невмивака билан тўлдирилди.
Киритилди: 18:26, 12.03.2015. Ўқилди: 4864 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон чемпионатининг 1-турида "Бунёдкор" ўз майдонида "Бухоро"ни қабул қилади. Жамоаларнинг бошланғич таркиблари маълум бўлди.
Киритилди: 17:54, 12.03.2015. Ўқилди: 5390 марта. Фикрлар сони: 12 та.
"Пахтакор" - "Олмалиқ" учрашувидан сўнг Самвел Бабаян ўйин тўғрисида фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 17:50, 12.03.2015. Ўқилди: 4185 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Олий лиганинг 1-турида "Насаф" ўз майдонида "Андижон"ни қабул қилмоқда. Жамоаларнинг бошланғич таркиблари маълум бўлди.
Киритилди: 17:35, 12.03.2015. Ўқилди: 4405 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Хабарингиз бор, Ўзбекистон футбол федерацияси раҳбари Мираброр Усмонов яқинда Марказий Осиё футбол уюшмаси (Central Asian Football Association)га президент этиб тайинланди.
Киритилди: 17:29, 12.03.2015. Ўқилди: 6185 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон чемпионатининг кумуш медали совриндори ва Ўзбекистон кубоги соҳиба “Локомотив” ҳам мавсумни дуранг билан бошлади. Вадим Абрамов шогирдлари Бекободда “Металлург” дарвозасига йўл топа олишмади.
Киритилди: 16:56, 12.03.2015. Ўқилди: 4388 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Бугун Қарши шаҳридаги “Марказий” стадионда XXIV Ўзбекистон миллий чемпионатининг тантанали олчилиш маросими ва “Насаф” – “Андижон” жамоалари иштирокидаги 1-тур учрашуви бўлади.
Киритилди: 16:21, 12.03.2015. Ўқилди: 4024 марта. Фикрлар сони: 4 та.
11 март чоршанба куни «Динамо» футбол клуби ҳар йилги анъанасига кўра, янги мавсум олдидан футболчилар тақдимотини ўтказди.
Киритилди: 16:10, 12.03.2015. Ўқилди: 4828 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Ўзбекистоннинг амалдаги чемпиони — “Пахтакор” янги мавсумда ўз майдонида дуранг билан якунланди. Бабаян шогирдлари ўйиннинг сўнгги дақиқаларида мағлубиятдан қутулиб қолишди.
Киритилди: 15:49, 12.03.2015. Ўқилди: 5075 марта. Фикрлар сони: 16 та.
Олий лига 1-тури доирасидан ўрин олган "Металлург" ҳамда "Локомотив"учрашувида майдонга тушадиган таркиблар маълум бўлди.
Киритилди: 14:34, 12.03.2015. Ўқилди: 4814 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Маълумки, шонли тарихга эга бўлган "Нефтчи" сўнгги йиллар парокандаликка учраб, “чемпионлик руҳи”ни йўқотиб қўйди.
Киритилди: 13:38, 12.03.2015. Ўқилди: 5128 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Бугун Ўзбекистон чемпионатининг Олий лигаси янги мавсумига старт берилади. Мавсумни “Пахтакор” ва “Олмалиқ” жамоалари ўртасидаги ўйин бошлаб беради. Баҳс 14:00да бошланади.
Киритилди: 13:06, 12.03.2015. Ўқилди: 7683 марта. Фикрлар сони: 30 та.
Муборакнинг “Машъал” клуби янги мавсумни “Patrick” фирмаси либослари билан ўтказади.
Киритилди: 10:23, 12.03.2015. Ўқилди: 4556 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Яна саноқли кунлардан сўнг, Ўзбекистон йигирма тўртинчи миллий чемпионати старт олади.
Киритилди: 22:56, 11.03.2015. Ўқилди: 3953 марта. Фикрлар сони: 3 та.
«Сўғдиёна» янги мавсум олдидан янги футболчиларин таништириш маросимини ўтказди. Тадбир жамоа қароргоҳида бўлиб ўтди.
Киритилди: 22:22, 11.03.2015. Ўқилди: 4054 марта. Фикрлар сони: 2 та.
8 март куни Ўзбекистон Супекубогини қўлга киритган “Локомотив” футбол клуби, ўз шаънига мақтов ва қувватловларни эшитиш билан бирга, номақбул эътирозларни ҳам қабул қилишига тўғри келди.
Киритилди: 22:18, 11.03.2015. Ўқилди: 8342 марта. Фикрлар сони: 19 та.
“Локомотив” жамоаси аъзоси Темурхўжа Абдухолиқов Олий лига 1-турида Бекободнинг “Металлурги”га қарши учрашув олдидан ўз фирклари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 21:35, 11.03.2015. Ўқилди: 4058 марта. Фикрлар сони: 3 та.
“Темирйўлчилар”нинг янги аъзоси Руслан Корян эртага футбол бўйича Ўзбекистон чемпионати Олий Лига доирасида бўлиб ўтадиган дастлабки учрашув олдидан кутилаётган натижа борасида қўйидаги фикрларни айтиб ўтди.
Киритилди: 21:26, 11.03.2015. Ўқилди: 3724 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Бугун мамлакатимизнинг бир қатор шаҳарларида Ёшлар лигаси мусобақаси старт олди.
Киритилди: 21:23, 11.03.2015. Ўқилди: 3358 марта. Фикрлар сони: 2 та.
“Локомотив” клуби марказий ҳимоячиси Неманья Яничич клубдаги фаолияти ва келажакдаги режалари борасида ўз фирклари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 21:15, 11.03.2015. Ўқилди: 8006 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Олий Лига 2-тур тақвимида ўзгариш юзага келди.
Киритилди: 19:54, 11.03.2015. Ўқилди: 3397 марта. Фикрлар сони: 15 та.
Бугун Ўзбекистон Чемпионати-2015 баҳларининг ёшлар жамоалари ўртасидаги баҳсларга старт берилди.
Киритилди: 19:47, 11.03.2015. Ўқилди: 3515 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Олий Лига 1-туридан ўрин олган "Пахтакор" ҳамда "Олмалиқ" клублари ўртасидаги ўйин вақти яна бир соатга сурилди ва 14:00га белгиланди.
Киритилди: 19:44, 11.03.2015. Ўқилди: 4517 марта. Фикрлар сони: 46 та.
Эртага катта танаффусдан сўнг Ўзбекистон йигирма тўртинчи миллий чемпионатига старт берилади.
Киритилди: 16:56, 11.03.2015. Ўқилди: 3161 марта. Фикрлар сони: 7 та.