Матбуот хизмати ва журналистика
Журналистика ва матбуот хизматини (ёки жамоатчилик билан алоқалар) танганинг икки томони.
Киритилди: 18:58, 04.10.2013. Ўқилди: 5726 марта. Фикрлар сони: 16 та.
Биринчи лига, иккинчи босқич 12-тур ҳакамлари
6-7 октябрь кунлари Биринчи лига, иккинчи босқичининг 12-тур ўйинлари бўлиб ўтади. Ушбу баҳсларга қуйидаги ҳакам ва назоратчилар тайинланишди.
Киритилди: 14:38, 04.10.2013. Ўқилди: 3382 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Машъал» муддатидан аввал Олий лига йўлланмасини ҳал қилиш арафасида
Биринчи лигада иштирок этаётган "Машъал" кеча навбатдаги тур учрашувини ўтказиб, "Чуст-Пахтакор" жамоаси устидан йирик 5:0 ҳисобида ғалаба қозонганидан хабарингиз бор.
Киритилди: 10:00, 04.10.2013. Ўқилди: 3603 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Ёшлар лигаси: « Локомотив» - «Пахтакор» - 1:2
Кеча бўлиб ўтган Ёшлар лигаси доирасида «Локомотив» ва «Пахтакор» жамоалари ўртасидаги баҳсда меҳмонларнинг қўли баланд келди.
Киритилди: 09:52, 04.10.2013. Ўқилди: 3561 марта. Фикрлар сони: 5 та.
«Андижон» «Зарафшон»га ютқазиб қўйди
Биринчи лига, иккинчи босқичининг 11-тур ўйинлари бошланди. Кеча бўлиб ўтган баҳсларда “Машъал” ўз майдонида “Чуст-Пахтакор” дарвозасига жавобсиз 5та тўп йўллади.
Киритилди: 09:33, 04.10.2013. Ўқилди: 3607 марта. Фикрлар сони: 3 та.
«Машъал» йирик ҳисобда ғалаба қозонди
Биринчи лиганинг навбатдаги турини ўз майдонида ўтказган “Машъал” йирик 5:0 ҳисобида “Чуст-Пахтакор”ни мағлуб этди. Хабарингиз бор, Чустда бўлиб ўтган беллашувда муборакликлар кутилмаганда ютқазиб қўйишганди.
Киритилди: 22:21, 03.10.2013. Ўқилди: 3263 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Дмитрий Краевга ҳеч ким бефарқ эмас
Киритилди: 19:08, 03.10.2013. Ўқилди: 2962 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ҳакамлар ва назоратчилар учун йиғилиш ўтказилди
Киритилди: 18:25, 03.10.2013. Ўқилди: 4037 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Олий Лига: 21-тур учрашувлари бошланиш вақтлари
Олий Лига 21-тур учрашувлари бошланиш вақтларига аниқлик киритилди:
Киритилди: 16:09, 03.10.2013. Ўқилди: 3299 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Эрматов бригадаси ОЧЛ финали дастлабки учрашувини бошқаради
ФИФА реферси Равшан Эрматов бошчилигидаги ҳакамлар бригадаси «ФК Сеул» ҳамда «Гуанчжоу Эвергранд» клублари ўртасидаги ОЧЛ финали дастлабки учрашувини бошқариб боради.
Киритилди: 16:07, 03.10.2013. Ўқилди: 4145 марта. Фикрлар сони: 4 та.
«Локомотив» - «Пахтакор». Превью
4 октябрь куни "Пахтакор" "Локомотив" меҳмони бўлади. Тошкент дербисида "Локомотив" билан кечадиган беллашув катта аҳамиятга эга. Чунки ғалаба ҳар икки жамоанинг совринли поғоналар учун курашишда давом этишини билдиради.
Киритилди: 16:01, 03.10.2013. Ўқилди: 3181 марта. Фикрлар сони: 7 та.
«Қизилқум» – «Шўртан»: Ўзаро учрашувлар
Бугунгача “Қизилқум” ва  “Шўртан” жамоалари миллий чемпионатимиз олий лигасида ўн етти маротаба ўзаро куч синашган.
Киритилди: 14:36, 03.10.2013. Ўқилди: 2795 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Санъат Шихов: «Пахтакор»дан «Динамо»га ўтиб афсусланмадим»
Хусусан, якшанба куни 20-тур доирасида кечган Самарқанддаги ўйинда «Динамо» кутилмаганда пешқадам «Локомотив»ни сўнгги сониялардаги Санъат Шиховнинг голи эвазига мағлубиятга учратди.
Киритилди: 14:28, 03.10.2013. Ўқилди: 4088 марта. Фикрлар сони: 3 та.
«Насаф» - «Нефтчи». Превью
Бу жамоалар ўртасидаги учрашувлар доимо муросасиз ва шиддатли кечган. Ўзбекистон миллий чемпионатлари доирасида ҳозиргача улар ўзаро ўттиз уч маротаба рўбарў келишган.
Киритилди: 12:10, 03.10.2013. Ўқилди: 4148 марта. Фикрлар сони: 10 та.