Қашқадарёнинг илк Олий лига ва Осиё минтақасида тўп сурган "Машъал" футбол клуби ниҳоят келаси мавсумдан яна Олий лигада фаолият юритадиган бўлди.
Киритилди: 20:55, 06.10.2013. Ўқилди: 3855 марта. Фикрлар сони: 16 та.
Игнатий Нестеров Ўзбекистон Кубоги финалида “Бунёдкор” ва “Насаф” ўртасида кечган учрашувга қўлтиқтаёқда келди.
Киритилди: 14:22, 06.10.2013. Ўқилди: 5531 марта. Фикрлар сони: 6 та.
“Сўғдиёна” – “Металлург” учрашувидан кейин меҳмонлар бош мураббийи Р.Мирсодиқов натижадан қониқмаганлигини яширмади.
Киритилди: 13:37, 06.10.2013. Ўқилди: 2637 марта. Фикрлар сони: 2 та.
"Актобе Таймс" газетасининг бу галги меҳмони Александр Гейнрих бўлди. Суҳбат давомида Саша қизиқарли мавзуларни тилга олган.
Киритилди: 11:22, 06.10.2013. Ўқилди: 7130 марта. Фикрлар сони: 26 та.
Ўзбекистон ХХII миллий чемпионати охирлаган сари муросасиз учрашувлар сони кўпаймоқда.
Киритилди: 10:31, 06.10.2013. Ўқилди: 4288 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Миржалол Қосимов Ўзбекистон терма жамоасининг Вьетнамга қарши Осиё кубоги-2015 саралаш баҳси учун Одил Аҳмедовни таклиф этмаганди.
Киритилди: 22:52, 05.10.2013. Ўқилди: 6602 марта. Фикрлар сони: 38 та.
Матбуот анжуманининг иккинчи қисмида "Насаф" жамоаси бош мураббийи Рўзиқул Бердиев иштирок этди. Ўйин ҳақидаги фикрларини билдириб саволларга жавоб бериб ўтди.
Киритилди: 22:36, 05.10.2013. Ўқилди: 3097 марта. Фикрлар сони: 4 та.
“Бунёдкор” – “Динамо” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисми Миржалол Қосимов билан ўтказилди.
Киритилди: 22:35, 05.10.2013. Ўқилди: 3191 марта. Фикрлар сони: 8 та.
“Бунёдкор” – “Динамо” учрашувидан кейинги матбуот анжуманида биринчи бўлиб самарқандликлар устози иштирок этди.
Киритилди: 22:33, 05.10.2013. Ўқилди: 2555 марта. Фикрлар сони: 4 та.
21-тур доирасида Самарқанднинг “Динамо” клубини қабул қилиб, 2:1 ҳисобида зафар қучган “қалдирғочлар” яқин таъқибчиларидан илгарилаб кетишди.
Киритилди: 22:05, 05.10.2013. Ўқилди: 2822 марта. Фикрлар сони: 4 та.
«Сўғдиёна» – «Металлург» учрашувидан сўнг мезбонлар устози ўз фикрларини билдирди.
Киритилди: 22:03, 05.10.2013. Ўқилди: 2878 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Бугун Олий лига 21-турининг марказий учрашувларидан бирида "Насаф" ўз майдонида "Нефтчи" жамоасини мағлубиятга учратди. Сайтимиз анъанасига кўра, ушбу учрашувнинг статистикасини эътиборингизга ҳавола қиламиз.
Киритилди: 21:57, 05.10.2013. Ўқилди: 3667 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Бугун "Насаф" жамоаси ўз майдонида Фарғонанинг "Нефтчи" жамоасини қабул қилиб, ғалабага эришди (2:0). Учрашувдан сўнг анъанавий матбуот анжумани бўлиб ўтди.
Киритилди: 21:33, 05.10.2013. Ўқилди: 3346 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Ҳозиргина Қарши шаҳрида “Насаф” ва “Нефтчи” жамоалари ўртасидаги учрашув якунланди. Ушбу учрашувда «Насаф» жамоаси муҳим ғалабани қўлга киритди ва ўз ҳисобидаги очколар сонини “Локомотив” жамоасига етказиб олди.
Киритилди: 21:29, 05.10.2013. Ўқилди: 4382 марта. Фикрлар сони: 19 та.
«Гулистон» - «Навбаҳор» жамоалари ўртасидаги баҳсдан кейин матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар бош мураббийи Бахтиёр Ашурматов иштирок этди.
Киритилди: 21:28, 05.10.2013. Ўқилди: 2963 марта. Фикрлар сони: 4 та.
«Гулистон» - «Навбаҳор» жамоалари ўртасидаги баҳсдан кейин матбуот анжумани ўтказилди. Меҳмонлар бош мураббийи Мустафо Байрамов ўз фикрларини қуйидагича билдирди.
Киритилди: 21:20, 05.10.2013. Ўқилди: 2761 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Сўнгги турларда Бахтиёр Ашурматов шогирдларини бир қатор муаммолар таъқиб қилиб келмоқда. Жумладан, “Гулистон” футболчилари мазкур баҳсга бир қатор йўқотишлар билан етиб келди.
Киритилди: 21:19, 05.10.2013. Ўқилди: 3250 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Бугун "Навбаҳор" мамлакат чемпионатининг навбатдаги турида "Гулистон" жамоаси меҳмони бўлади. Мазкур учрашув 16.00да бошланади. Ўйинни Рустам Бобомуродов бошқариб боради.
Киритилди: 15:40, 05.10.2013. Ўқилди: 3229 марта. Фикрлар сони: 10 та.
2011 йил Мексикада бўлиб ўтган ўсмирлар ўртасидаги жаҳон чемпионатида ўзини кўрсатган Холмурод Холмуродовнинг “Машъал” билан тузган шартномаси шу йилнинг 3 декабрь куни тугаши лозим эди.
Киритилди: 12:25, 05.10.2013. Ўқилди: 2861 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Машъал” – “Чуст-Пахтакор” баҳси якунига етгач, муборакликлар бош мураббийи Александр Хомяков ўйин борасидаги фикрларини билдириб ўтди:
Киритилди: 10:20, 05.10.2013. Ўқилди: 3030 марта. Фикрлар сони: 2 та.
«Андижон» клуби расми сайти мухлисларнинг овоз бериш йўли билан ой лауреатларини аниқлаб боради. Ниҳоясига етган сентябрь ойида ярим ҳимоячи Баҳром Абдураҳимов энг яхши ўйинчи деб топилди.
Киритилди: 10:16, 05.10.2013. Ўқилди: 3049 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Киритилди: 10:11, 05.10.2013. Ўқилди: 2957 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Олий лигага чиқиш учун кураш олиб бораётган “Андижон” жамоаси мазкур турда Навоийга сафар қилиб “Зарафшон”га имкониятни бой бериб қўйди. Учрашувдан кейин андижонликлар устози ўйин тўғрисида ўз фикрини билдирди.
Киритилди: 09:35, 05.10.2013. Ўқилди: 3330 марта. Фикрлар сони: 2 та.
"Арсенал" ишқибозларининг кундалигида 2014 йил июнидан бошлаб янги исм пайдо бўлиши мумкин - Одил Аҳмедов. Бу ҳақда HITC Sport шундай ёзади.
Киритилди: 10:10, 05.10.2013. Ўқилди: 8912 марта. Фикрлар сони: 42 та.
Биринчи лига, иккинчи босқичининг 11-тур баҳслари якунига етди.Самарқанднинг “Шердор” клуби бирнчи даврадаги мағлубият учун “Пахтакор”дан алам олишга муваффақ бўлди.
Киритилди: 09:21, 05.10.2013. Ўқилди: 3774 марта. Фикрлар сони: 3 та.