Олий лигага чиқиш учун кураш олиб бораётган “Андижон” жамоаси мазкур турда Навоийга сафар қилиб “Зарафшон”га имкониятни бой бериб қўйди. Учрашувдан кейин андижонликлар устози ўйин тўғрисида ўз фикрини билдирди.
Киритилди: 09:35, 05.10.2013. Ўқилди: 3330 марта. Фикрлар сони: 2 та.
"Арсенал" ишқибозларининг кундалигида 2014 йил июнидан бошлаб янги исм пайдо бўлиши мумкин - Одил Аҳмедов. Бу ҳақда HITC Sport шундай ёзади.
Киритилди: 10:10, 05.10.2013. Ўқилди: 8910 марта. Фикрлар сони: 42 та.
Ёшлар биринчилигидаги 21-тур ўйинлари якунига етди. Жадвалнинг энг қуйи поғонасини эгаллаб турган “Бухоро” яна ғалаба қозонди ва ўзидан олдинги жамоаларга деярли етиб олди.
Киритилди: 08:52, 05.10.2013. Ўқилди: 3399 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон U-17 ўсмирлар терма жамоаси 4 октябрь куни Испаниянинг Марбелья шаҳрида бўлиб ўтаётган халқаро турнирда Аргентина U-17 ўсмирлар терма жамоасига қарши майдонга тушди ва 0:3 ҳисобида мағлубиятга учради.
Киритилди: 23:20, 04.10.2013. Ўқилди: 6082 марта. Фикрлар сони: 15 та.
"Насаф" ўринбосарлари фарғоналик тенгқурларига имкониятни бой беришди.
Киритилди: 20:16, 04.10.2013. Ўқилди: 3818 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Ёшлар биринчилигининг навбатдаги турида “Гулистон” жамоаси меҳмони бўлган "Навбаҳор" 1:1 ҳисобидаги дуранг натижани қайд этди.
Киритилди: 19:44, 04.10.2013. Ўқилди: 3400 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Журналистика ва матбуот хизматини (ёки жамоатчилик билан алоқалар) танганинг икки томони.
Киритилди: 18:58, 04.10.2013. Ўқилди: 5724 марта. Фикрлар сони: 16 та.
Матбуот анжуманининг иккинчи қисмида "Локомотив" клуби спорт директори Равшан Муқимов иштирок этди ва журналистларнинг саволларига жавоб берди.
Киритилди: 18:44, 04.10.2013. Ўқилди: 2939 марта. Фикрлар сони: 2 та.
"Локомотив" ва "Пахтакор" жамоалари ўртасидаги баҳсдан кейин матбуот анжумани ўтказилди. Унда дастлаб "шерлар" бош мураббийи Мурод Исмоилов иштирок этди.
Киритилди: 18:20, 04.10.2013. Ўқилди: 4027 марта. Фикрлар сони: 22 та.
21-турнинг қизғин курашлар остида ўтиши кутилаётган ўйинларидан бири Тошкентдаги «Пахтакор» стадионида бўлиб ўтади.
Киритилди: 17:53, 04.10.2013. Ўқилди: 3098 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Охирги йилларда мамлакатимизда миллионлар ўйини бўлмиш футбол билан бир қаторда, футзал яъни мини-футболга бўлган эътибор ҳам ортиб бормоқда.
Киритилди: 17:12, 04.10.2013. Ўқилди: 2922 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Саноқли дақиқалардан сўнг "Локомотив" ва "Пахтакор" жамоалари ўртасидаги Олий лига 21-турининг марказий баҳси бошланади. Жамоалар таркиби маълум бўлди.
Киритилди: 15:55, 04.10.2013. Ўқилди: 10378 марта. Фикрлар сони: 62 та.
Олий лига 21-тури доирасида Тошкентнинг "Бунёдкор" жамоаси Самарқанднинг “Динамо” клубини қабул қилади.
Киритилди: 14:57, 04.10.2013. Ўқилди: 2731 марта. Фикрлар сони: 1 та.