Ўзбекистон Суперлигасининг 25-туридан ўрин олган “Динамо” – “Бухоро” баҳси Самарқанд шаҳрида қизғин муҳитда кечди.
Киритилди: 21:19, 18.10.2025. Ўқилди: 1209 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Суперлига 25-турида "Бунёдкор" "Навбаҳор" меҳмони бўлди ва 2:0 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 19:03, 18.10.2025. Ўқилди: 1050 марта. Фикрлар сони: 16 та.
Киритилди: 18:49, 18.10.2025. Ўқилди: 3798 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Суперлига 25-туридан ўрин олган "Динамо" - "Бухоро" учрашувининг асосий таркиблари эълон қилинди.
Киритилди: 18:33, 18.10.2025. Ўқилди: 627 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 25-туридан ўрин олган "Навбаҳор" - "Бунёдкор" учрашуви асосий таркиблари эълон қилинди.
Киритилди: 16:45, 18.10.2025. Ўқилди: 567 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Навбаҳор" Ўзбекистон Суперлигаси 25-тури доирасида ўз майдонида Тошкентнинг “Бунёдкор” клубини қабул қилади.
Киритилди: 14:57, 18.10.2025. Ўқилди: 839 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигасининг 25-туридан ўрин олган «Навбаҳор» – «Бунёдкор» жамоалари ўртасидаги учрашув арафасида «лочинлар»нинг 37 ёшли тажрибали ҳимоячиси Мирзоҳид Ғофуров бўлажак беллашув ҳақидаги фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 14:52, 18.10.2025. Ўқилди: 1114 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Бугун Суперлига 25-тури доирасидаги "Навбаҳор" - "Бунёдкор" учрашуви бўлиб ўтади.
Киритилди: 12:21, 18.10.2025. Ўқилди: 395 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлигада 25-тур ўйинлари давом этади.
Киритилди: 12:19, 18.10.2025. Ўқилди: 375 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Zo'r TV телеканали бугун — 2025 йил 18-октябрь, шанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 08:31, 18.10.2025. Ўқилди: 2340 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Sport ва Futbol телеканаллари бугун — 2025 йил 18-октябрь, шанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 07:20, 18.10.2025. Ўқилди: 2966 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Ўзбекистон суперлигасининг 25-тури доирасида бўлиб ўтган «Сўғдиёна» — «Сурхон» учрашуви видеошарҳи билан қуйида танишиб олишингиз мумкин.
Киритилди: 07:18, 18.10.2025. Ўқилди: 439 марта. Фикрлар сони: 0 та.
“Андижон” — “Шўртан” (4:3) учрашувидан кейин меҳмонлар бош мураббийи Асрор Алиқулов матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 07:10, 18.10.2025. Ўқилди: 502 марта. Фикрлар сони: 0 та.
“Андижон”нинг “Шўртан”га (4:3) қарши учрашувидан кейин мезбонлар бош мураббийи Максим Шацких матбуот анжуманида бир қатор саволларга жавоб қайтарди.
Киритилди: 07:04, 18.10.2025. Ўқилди: 695 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 23:02, 17.10.2025. Ўқилди: 2963 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон суперлигасининг 25-тури доирасида бўлиб ўтган «Андижон» — «Шўртан» учрашуви видеошарҳи билан қуйида танишиб олишингиз мумкин.
Киритилди: 22:42, 17.10.2025. Ўқилди: 1199 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Суперлига 25-туридан ўрин олган "Машъал" — "Хоразм" (0:3) учрашувидан сўнг "Машъал" бош мураббийи Отабек Нарзуллаев матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 22:11, 17.10.2025. Ўқилди: 529 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 25-туридан ўрин олган "Машъал" - "Хоразм" (0:3) учрашувидан сўнг "Хоразм" бош мураббийи Ҳаким Фузайлов матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 22:07, 17.10.2025. Ўқилди: 738 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон суперлигасининг 25-тури доирасида бўлиб ўтган «Машъал» - «Хоразм» учрашуви видеошарҳи билан қуйида танишиб олишингиз мумкин.
Киритилди: 21:57, 17.10.2025. Ўқилди: 932 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Пахтакор" Суперлиганинг 25-турида "Қизилқум"ни қабул қилади.
Киритилди: 21:34, 17.10.2025. Ўқилди: 650 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бироз олдин Суперлига 25-турида «Сўғдиёна» «Сурхон»ни қабул қилиб, 2:1 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 21:15, 17.10.2025. Ўқилди: 789 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Суперлига 25-турида "Хоразм" "Машъал" меҳмони бўлди ва 3:0 ҳисобида йирик ғалабага эришди.
Киритилди: 18:56, 17.10.2025. Ўқилди: 1107 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 18:05, 17.10.2025. Ўқилди: 1855 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Киритилди: 18:02, 17.10.2025. Ўқилди: 1558 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Суперлига 25-туридан ўрин олган "Андижон" - "Шўртан" учрашувининг асосий таркиблари эълон қилинди.
Киритилди: 17:50, 17.10.2025. Ўқилди: 828 марта. Фикрлар сони: 2 та.