Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийи Фабио Каннаваро мураббийлар штаби билан биргаликда Қашқадарё вилояти футбол академиясига борди.
Киритилди: 14:50, 17.10.2025. Ўқилди: 898 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Футзал бўйича мамлакат миллий чемпионати — Олий лига жамоаларининг 4-тур учрашувлари шу йилнинг 22–25 октябрь саналарида Қарши шаҳрида бўлиб ўтади.
Киритилди: 14:32, 17.10.2025. Ўқилди: 673 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Кубок мусобақасининг 1/2 финалида ғолиб чиққан икки жамоа орасидан ўтган мавсум Суперлига ёки Про-лигадаги иштирок этган жамоалардан натижаси яхшироғи автоматик равишда финал учрашувининг номинал мезбонига айланиши қайд этилган.
Киритилди: 14:19, 17.10.2025. Ўқилди: 2035 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Суперлига 24-турида "Андижон" ўз майдонида "Шўртан"ни қабул қилади.
Киритилди: 13:41, 17.10.2025. Ўқилди: 955 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 25-тури доирасида "Машъал" бугун ўз майдонида "Хоразм"ни қабул қилади.
Киритилди: 12:05, 17.10.2025. Ўқилди: 566 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 12:00, 17.10.2025. Ўқилди: 941 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлиганинг 25-тури доирасида «Сўғдиёна» ва «Сурхон» жамоалари тўқнаш келади.
Киритилди: 10:34, 17.10.2025. Ўқилди: 581 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлиганинг 25-турида Муборакнинг «Машъал» жамоаси Урганчнинг «Хоразм» жамоасига қарши майдонга тушади.
Киритилди: 07:54, 17.10.2025. Ўқилди: 284 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Sky Sports News журналисти Бен Рэнсомнинг хабар беришича, «Манчестер Сити» жамоасининг сўнгги машғулотида ўзбекистонлик ҳимоячи Абдуқодир Ҳусанов иштирок этмаган.
Киритилди: 07:30, 17.10.2025. Ўқилди: 2238 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Sport ва Futbol телеканаллари бугун — 2025 йил 17-октябрь, жума куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 07:11, 17.10.2025. Ўқилди: 2757 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлиганинг 25-тури доирасида «Насаф» ўз майдонида «Қўқон-1912»ни қабул қилиб, йирик ҳисобда ғалаба қозонди.
Киритилди: 23:06, 16.10.2025. Ўқилди: 1890 марта. Фикрлар сони: 19 та.
Тошкентдаги "Юнусобод" спорт аренасида бугун Ўзбекистон ва Қозоғистон миллий жамоалари ўртасидаги ўртоқлик ўйини бўлиб ўтади.
Киритилди: 23:04, 16.10.2025. Ўқилди: 1089 марта. Фикрлар сони: 0 та.
2026 йилги Осиё U23 кубогига тайёргарлик доирасида Ўзбекистон U23 терма жамоаси жорий йил ноябрь ойида Хитойда бўлиб ўтадиган халқаро ўртоқлик мусобақасида иштирок этади.
Киритилди: 22:42, 16.10.2025. Ўқилди: 1407 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 25-турида "Насаф" клуби Қаршида "Қўқон-1912"ни йирик ҳисобда мағлуб этди - 3:0.
Киритилди: 21:38, 16.10.2025. Ўқилди: 543 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлигада 25-тур ўйинлари бошланди.
Киритилди: 21:33, 16.10.2025. Ўқилди: 1806 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Суперлига 25-турининг дастлабки учрашуви якунига етди.
Киритилди: 21:29, 16.10.2025. Ўқилди: 1143 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Қозоғистон футзал терма жамоаси бош мураббийи Пауло Рикардо Кака Тошкентда бўлиб ўтган Ўзбекистонга қарши ўртоқлик учрашувидаги (1:2) мағлубиятдан сўнг фикр билдирди.
Киритилди: 20:52, 16.10.2025. Ўқилди: 697 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон терма жамоасининг собиқ бош устози ҳамда ҳозирда ёрдамчи мураббий сифатида фаолият юритаётган Темур Кападзе Индонезия терма жамоасига бош мураббий бўлиши мумкин.
Киритилди: 20:45, 16.10.2025. Ўқилди: 2880 марта. Фикрлар сони: 15 та.
Бугун Ўзбекистон Суперлигасининг 25-турига старт берилади. «Насаф» клуби Қаршида «Қўқон-1912»ни қабул қилмоқда.
Киритилди: 18:57, 16.10.2025. Ўқилди: 1653 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон футзал терма жамоаси Тошкентда Қозоғистон билан ўртоқлик учрашувини ўтказди.
Киритилди: 18:47, 16.10.2025. Ўқилди: 1123 марта. Фикрлар сони: 7 та.
2025 йилги ФИФА U-17 Жаҳон чемпионатига тайёргарликни давом эттираётган Ўзбекистон ўсмирлар терма жамоаси 18–31 октябрь кунлари Бирлашган Араб Амирликларининг Шаржа шаҳрида ўқув-машғулот йиғинларида иштирок этади.
Киритилди: 13:05, 16.10.2025. Ўқилди: 1405 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Суперлигада бугундан 25-тур ўйинлари старт олади.
Киритилди: 12:22, 16.10.2025. Ўқилди: 718 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бугун, 16 октябрь куни Суперлига пешқадами "Насаф" 25-турнинг илк ўйинида "Қўқон-1912"ни қабул қилади.
Киритилди: 12:12, 16.10.2025. Ўқилди: 771 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлигада 16-19 октябрь кунлари 25-тур ўйинлари ўтказилади.
Киритилди: 12:09, 16.10.2025. Ўқилди: 733 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Жорий йилнинг 17–19 октябрь кунлари Саудия Арабистонининг Ар-Риёд шаҳрида Осиё Футбол Конфедерациясига аъзо ассоциациялар ва минтақавий ассоциациялар президентлари ҳамда бош котиблари конференцияси ўтказилади.
Киритилди: 11:51, 16.10.2025. Ўқилди: 546 марта. Фикрлар сони: 0 та.