Айни пайтда Ўзбекистон футбол ассоциациясининг йил лауреатларини тақдирлашга қаратилган «UZ Football Awards» маросими бўлиб ўтмоқда.
Киритилди: 14:44, 25.12.2021. Ўқилди: 2483 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 14:41, 25.12.2021. Ўқилди: 1330 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 14:32, 25.12.2021. Ўқилди: 2151 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Айни пайтда Ўзбекистон футбол ассоциациясининг навбатдан ташқари конгресси бўлиб ўтмоқда.
Киритилди: 14:11, 25.12.2021. Ўқилди: 4543 марта. Фикрлар сони: 33 та.
Киритилди: 17:13, 24.12.2021. Ўқилди: 3443 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 14:23, 23.12.2021. Ўқилди: 1750 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Шу йилнинг 25 декабрь куни ЎзПФЛ ва ЎФА томонидан UZ Football Awards тақдирлаш маросими ўтказилади.
Киритилди: 16:45, 22.12.2021. Ўқилди: 2057 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 14:19, 22.12.2021. Ўқилди: 3467 марта. Фикрлар сони: 35 та.
Киритилди: 08:10, 22.12.2021. Ўқилди: 2727 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Киритилди: 08:00, 22.12.2021. Ўқилди: 3126 марта. Фикрлар сони: 11 та.
25 декабрь куни Ўзбекистон футбол ассоциациясининг йилнинг энг яхшиларини тақдирлаш маросими бўлиб ўтади.
Киритилди: 17:52, 17.12.2021. Ўқилди: 2828 марта. Фикрлар сони: 18 та.
Киритилди: 17:45, 17.12.2021. Ўқилди: 2457 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Киритилди: 09:22, 15.12.2021. Ўқилди: 1686 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Киритилди: 16:38, 16.09.2021. Ўқилди: 3571 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Ўзбекистон футбол федерацияси ҳамда Ўзбекистон Миллий Олимпия қўмитаси собиқ президенти Мираброр Зуфарович Усмонов ҳаёт бўлганида бугун 74 ёшни қарши олган бўлар эди.
Киритилди: 17:12, 04.07.2021. Ўқилди: 3417 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 20:37, 19.06.2021. Ўқилди: 2713 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 12:03, 24.05.2021. Ўқилди: 5277 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 20:41, 21.05.2021. Ўқилди: 3204 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 16:27, 04.05.2021. Ўқилди: 2578 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 14:06, 16.03.2021. Ўқилди: 6087 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 18:12, 15.03.2021. Ўқилди: 2303 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Шу боисдан 2021 йилги футбол мавсуми старти олдидан келишилган ўйинларга қарши кураш мавзусида тушунтириш ишлари олиб борилмоқда.
Киритилди: 16:05, 01.03.2021. Ўқилди: 1745 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Барчамизга маълумки, Ўзбекистон Республикаси Президентининг “Ўзбекистонда футболни ривожлантиришни мутлақо янги босқичга олиб чиқиш чора-тадбирлари тўғрисида”ги фармонида футбол соҳасида бевосита фаолият олиб борадиган шахслар томонидан тотализатор ўйнаш, ўйинга ёки унинг натижасига таъсир ўтказиш мақсадида келишилган ўйинлар уюштириш, уларда иштирок этиш жиноий ва маъмурий жавобгарликка тортилиши масаласига алоҳида урғу берилган.
Киритилди: 17:13, 28.02.2021. Ўқилди: 2005 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Жисмоний тарбия ва спорт вазирининг биринчи ўринбосари, Ўзбекистон футбол ассоциацияси биринчи-вице президенти Равшан Эрматов, МОҚ бош котиби Ойбек Касимов, шунингдек, бир қатор мутасадди ва мутахассислар Андижон вилоятига ташриф буюрди.
Киритилди: 23:37, 21.01.2021. Ўқилди: 2934 марта. Фикрлар сони: 0 та.