27 февраль куни Намангандаги “Марказий” ўйингоҳда “Навбаҳор” жамоасининг Ўзбекистон чемпионлигининг қўлга киритганлигининг 20 йиллиги муносабати билан ўтказиладиган байрам тадбири вақти ўзгарди.
Киритилди: 09:53, 26.02.2016. Ўқилди: 2444 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Айни пайтда жамоамиз аъзолари Намангандаги “Марказий” ўйингоҳдаги машғулотни бошлашди. Олдинроқ жамоа сафига жанубий кореялик футболчини келиб қўшилиши ҳақида хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 17:26, 25.02.2016. Ўқилди: 4268 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Айни пайтда "Динамо" ўйингоҳида машғулот ўтказаётган "лочинлар" таркибига узоқ кутилган кореялик ярим ҳимоячи келиб қўшилди.
Киритилди: 15:01, 25.02.2016. Ўқилди: 3241 марта. Фикрлар сони: 2 та.
27 февраль куни соат 15.00да Намангандаги “Марказий” ўйингоҳда “Навбаҳор” жамоасининг Ўзбекистон чемпионлигининг қўлга киритганлигининг 20 йиллиги муносабати билан тадбир бўлиб ўтади.
Киритилди: 12:30, 25.02.2016. Ўқилди: 2347 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун жамоамиз сафига икки нафар янги футболчи келиб қўшилди.
Киритилди: 21:06, 24.02.2016. Ўқилди: 2638 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Аввал хабар берганимиздек, 27 февраль куни Намангандаги “Марказий”ўйингоҳда жамоамизнинг Ўзбекистон чемпионлигининг қўлга киритганлигининг 20 йиллиги муносабати билан тадбир бўлиб ўтади.
Киритилди: 20:46, 24.02.2016. Ўқилди: 2555 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Жамоамизнинг эртага бўлиб ўтадиган машғулотида украиналик футболчи Виталий Гавриш қўшилади.
Киритилди: 09:59, 24.02.2016. Ўқилди: 2172 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун жамоамиз аъзолари Наманганда мавсумга тайёргарликнинг сўнгги босқичига киришишди.
Киритилди: 20:58, 23.02.2016. Ўқилди: 2388 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Тошкентда янги мавсумга тайёргарлик олиб бораётган жамоамизнинг машғулотларидан олинган суратларни эътиборингизга хавола этамиз.
Киритилди: 23:25, 19.02.2016. Ўқилди: 2536 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Аввал хабар берганимиздек, шу йилнинг 27 февраль куни Намангандаги “Навбаҳор” ўйингоҳида жамоамизнинг Ўзбекистон чемпионлигининг қўлга киритганлигининг 20 йиллиги муносабати билан тадбир бўлиб ўтади.
Киритилди: 21:15, 19.02.2016. Ўқилди: 3009 марта. Фикрлар сони: 1 та.
2016 йилги мавсум давомида “Навбаҳор” жамоасининг уй учрашувлари учун ОАВ вакилларини аккредитациядан ўтказиш жараёни бошланганлигини маълум қиламиз.
Киритилди: 21:04, 19.02.2016. Ўқилди: 2024 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Навбаҳор" таркибида ўзгаришлар давом этмоқда.
Киритилди: 12:12, 18.02.2016. Ўқилди: 2769 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун жамоамиз ҳимоячиси Обид Жўрабоевнинг таваллуд куни.
Киритилди: 09:59, 17.02.2016. Ўқилди: 1988 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Жамоамиз йиғинларида шу вақтгача қатнашиб келган ҳужумчи Тимур Аюпов бугун "лочинлар" билан хайрлашди.
Киритилди: 09:51, 17.02.2016. Ўқилди: 2036 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун "Навбаҳор" таркибига "Локомотив" ҳужумчиси Дониёр Усмонов келиб қўшилди.
Киритилди: 20:41, 16.02.2016. Ўқилди: 2744 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабарингиз борки, “Навбаҳор” ўйингоҳи қайта реконструкция қилингач, жамоа футболчилари истиқомат қиладиган уч қаватли бино ҳам таъмирланганди.
Киритилди: 17:07, 16.02.2016. Ўқилди: 2412 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бир кунлик дам олишдан кейин жамоамиз аъзолари яна машғулотларга киришишди.
Киритилди: 10:43, 16.02.2016. Ўқилди: 2074 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Кеча "Олмалиқ" билан назорат учрашуви ўтказган "навбаҳорчилар" бугун чарчоқ аломатларини бартараф этиш билан банд бўлишади.
Киритилди: 17:34, 14.02.2016. Ўқилди: 3534 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бундан бироз вақт олдин жамоамиз аъзолари бугунга режалаштирилган эрталабки машғулотларни якунига етказишди.
Киритилди: 12:22, 12.02.2016. Ўқилди: 2449 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Жамоамизнинг бугунги кунга режалаштирилган машғулотлари ҳам якунланди.
Киритилди: 22:07, 11.02.2016. Ўқилди: 3475 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Мавсумлар оралиғидаги вақт давомида жамоаларни назорат учрашувларида майдонга тушишлари одатий ҳол.
Киритилди: 12:40, 11.02.2016. Ўқилди: 2079 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Мавсумга тайёргарликни Тошкентда давом эттираётган жамоамиз аъзолари бугунга белгиланган машғулотларни якунлашди.
Киритилди: 12:35, 11.02.2016. Ўқилди: 2561 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Обод”га қарши учрашув якунига етгач, жамоа аъзоларига 7 февралда дам олиш имкониятин яратиб берилганди.
Киритилди: 20:57, 08.02.2016. Ўқилди: 2399 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Мавсумга тайёргарликнинг навбатдаги босқичини Тошкентда ўтказаётган “Навбаҳор” жамоаси сафига бугун дарвозабон Михаил Наумов келиб қўшилди.
Киритилди: 21:33, 05.02.2016. Ўқилди: 2003 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Футболчиларимиз бугунги кунга белгиланган машғулотларни якунига етказишди. Икки маҳаллик машғулотларда йиғинда қатнашаётган барча жамоа аъзолари иштирок этишди.
Киритилди: 21:47, 03.02.2016. Ўқилди: 2541 марта. Фикрлар сони: 1 та.