ОЧЛ саралашидан ўрин олган “Насаф” (Ўзбекистон) – “Ал-Ҳидд” (Баҳрайн) учрашуви олдидан матбуот анжумани бўлиб ўтди.
Киритилди: 19:08, 30.01.2017. Ўқилди: 6967 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 14:25, 29.01.2017. Ўқилди: 6163 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Истеъдодли ҳужумкор ярим ҳимоячи Элдор Шомуродовга қизиқаётган жамоалар сафи тобора ортиб боряпти.
Киритилди: 08:56, 25.01.2017. Ўқилди: 10717 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўтган мавсум якунларига кўра олий лигадаги ўрнини сақлаб қолган Тошкентнинг «Обод» жамоаси янги мавсум тайёргарлигини давом эттирмоқда. «Обод» клуби бошлиғи Фарҳод Собиров, бош мураббий Рауф Инилеев ҳамда жамоа етакчиси Шоҳруз Норхоновни суҳбатга тортдик.
Киритилди: 07:42, 24.01.2017. Ўқилди: 7420 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Ўтган йилги мавсум якунларига кўра, яна бир бор чемпионатнинг бронза медаллари билан тақдирланган Қаршининг «Насаф» клуби янги мавсумга тайёргарликнинг иккинчи босқичини давом эттирмоқда.
Киритилди: 13:07, 22.01.2017. Ўқилди: 6524 марта. Фикрлар сони: 2 та.
«Машъал» футбол мактабидан етишиб чиққан футболчилар бугун Осиё мамлакатларининг бир қатор чемпионатларида муваффақиятли тўп суриб келмоқдалар.
Киритилди: 15:10, 21.01.2017. Ўқилди: 5824 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистонлик ҳимоячи Бобуржон Акбаров фаолиятини хорижда давом эттиради.
Киритилди: 14:55, 21.01.2017. Ўқилди: 8043 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Олий лига жамоалари янги мавсумга тайёргарликнинг иккинчи босқичини давом эттиришмоқда.
Киритилди: 19:02, 19.01.2017. Ўқилди: 10682 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Тажрибали ҳимоячи Ярослав Крушельницкий 1983 йил 16 март куни Ғузор шаҳрида дунёга келган. Катта футболдаги 16 йиллик фаолияти мобайнида кўплаб клублар шарафини ҳимоя қилди.
Киритилди: 15:15, 19.01.2017. Ўқилди: 6263 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси ярим ҳимоячиси, бир неча кун аввал Эроннинг "Истиқлол" клуби аъзосига айланган Сервер Жепаров янги жамоага ўтиши, клуб истиқболи ва бўлажак рақиблари ҳақида ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 10:46, 17.01.2017. Ўқилди: 6664 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон чемпионатининг 2016 йилги мавсум тўпурари Темурхўжа Абдухолиқов “Локомотив”ни тарк этди ва Қатарнинг “Ал Сайлия” клубига йўл олди. Эндиликда маҳоратли ҳужумчи араб жамоаси шарафини ҳимоя қилади.
Киритилди: 20:46, 16.01.2017. Ўқилди: 8042 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ҳужжатларидаги муаммо сабаб Туркиядаги ўқув-йиғинга кеча келиб қўшилган "Олмалиқ" дарвозабони Роман Абдулов бугунги машғулотлар чоғида жиддий жароҳат олди.
Киритилди: 18:58, 15.01.2017. Ўқилди: 8160 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўтган мавсумни “Бухоро” клубида ўтказган ҳимоячи Максимилиан Фомин кейинги мавсумдан легионерга айланиши мумкин. Маълум бўлишича, 23 ёшли футболчи айни пайтда Уммоннинг “Саҳам” клуби сафида кўрикдан ўтмоқда.
Киритилди: 18:17, 15.01.2017. Ўқилди: 8716 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бироз кечикиш билан бўлсада Sports.ru ўтказган сўровнинг иккинчи босқичи якунланди. Дастлабки икки раунд кутилганидек кечди, сайт фойдаланувчиларининг фикрлари ўзбек футболи мутахассисларининг қарашларидан деярли фарқланмади.
Киритилди: 12:05, 12.01.2017. Ўқилди: 13087 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Олий лигадаги барча жамоалар қатори «Бунёдкор» ҳам янги мавсумга тайёргарликнинг биринчи босқичини давом эттиряпти.
Киритилди: 11:49, 12.01.2017. Ўқилди: 11040 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Самарқанднинг «Динамо» клуб ўтган мавсум Биринчи Лига чемпионига айланиб, яна Олий лигага қайтди.
Киритилди: 21:50, 11.01.2017. Ўқилди: 6864 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Фарғонанинг “Нефтчи” клуби қишки трансферлар пайтидаги илк харидларини амалга оширишни бошлади.
Киритилди: 15:11, 11.01.2017. Ўқилди: 6247 марта. Фикрлар сони: 2 та.