Теннис. Денис Истомин «Индиан Уэльс» 1-босқичдаёқ тарк этди
Ўзбекистонлик теннисчи Денис Истомин АҚШнинг Индиан Уэльс шаҳридаги теннис мусобақасининг дастлабки босқичидаёқ ютқазиб қўйди. Ҳамюртимизга чехиялик Радек Степанек рақиблик қилди.
Киритилди: 10:17, 08.03.2014. Ўқилди: 2819 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Оғир атлетика. Осиё чемпионати
Таиландда оғир атлетика бўйича ўсмирлар ўртасида ўтказилаётган Осиё чемпионати тобора ҳал қилувчи паллага кириб бормоқда.
Киритилди: 19:31, 07.03.2014. Ўқилди: 3821 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Эртага Сочида Паралимпиада ўйинларига старт берилади
Аввал хабар қилганимиздек, жорий йилнинг 7-16 март кунлари Россиянинг Сочи шаҳрида XI қишки Паралимпия ўйинлари ўтказилади. Мазкур мусобақада 47 давлатдан 1600 нафар спортчи 72 та комплект медаллар учун баҳс юритади. Паралимпия ўйинларида тоғ чанғиси, чанғи пойгаси, слеж-хоккей, биатлон ва керлинг (коляскада) спорт турлари бўйича мусобақалар ўтказилади.
Киритилди: 08:35, 06.03.2014. Ўқилди: 3874 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Теннис. Денис Истомин АҚШда Рафаэль Надалга қарши кортга тушиши мумкин
Киритилди: 08:32, 06.03.2014. Ўқилди: 3366 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Хоккей бўйича Россия терма жамоаси бош мураббийи истеъфога чиқарилади
Киритилди: 15:41, 05.03.2014. Ўқилди: 5240 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олимпия чемпиони болаларга ёрдам бериш учун ўзига совға қилинган қимматбаҳо машинани сотди
Киритилди: 11:42, 05.03.2014. Ўқилди: 5925 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Роджер Федерернинг теннисда ишлаб топган маблағи 80 млн доллардан ошди
Киритилди: 15:55, 04.03.2014. Ўқилди: 2857 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Баскетбол. Леброн Жеймс шахсий рекордини янгилади
Киритилди: 15:20, 04.03.2014. Ўқилди: 3306 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олимпиада чемпионига конкисини берган спортчи бир йилга дисквалификация қилинди
Киритилди: 23:11, 03.03.2014. Ўқилди: 6011 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Олимпия шон-шуҳрати музейида тақдирлаш маросими ўтказилади
Киритилди: 13:35, 03.03.2014. Ўқилди: 3906 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Теннис. Албина Хабибулина жуфтликда бош совринни қўлга киритди
Киритилди: 13:19, 03.03.2014. Ўқилди: 2858 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Теннис. Фаррух Дўстов АТР рейтингида 31 поғона юқорилади
Киритилди: 11:49, 03.03.2014. Ўқилди: 2858 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Теннис. Дўстов жаҳон рейтингида кўтарилади
Киритилди: 09:00, 03.03.2014. Ўқилди: 2885 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Теннис. Истомин Индиан-Уэллсга отланди
Киритилди: 07:54, 03.03.2014. Ўқилди: 2510 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Баҳрайндаги Формула-1 трассасидаги биринчи бурилишга Шумахер номи берилади
Киритилди: 07:35, 03.03.2014. Ўқилди: 3503 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ярославда паролимпиа ўйинлари машъаласини темирчининг чўғидан ёқишди
Киритилди: 16:17, 02.03.2014. Ўқилди: 4929 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бокс. Камолжон Набиев — «Странжа» турнири ғолиби
Киритилди: 12:43, 02.03.2014. Ўқилди: 3572 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Рожер Федерер: «Омад яна мен томонида бўлганидан хурсандман»
Киритилди: 11:01, 02.03.2014. Ўқилди: 2995 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Бокс. Терма жамоамиз Софиядаги мусобақа финалига чиқишга ҳаракат қилади
Бокс бўйича терма жамоамиз аъзолари  Баҳодир Жалолов ва Камолжон Мелиевлар Болгариянинг София шаҳрида бокс бўйича ўтказилаётган анъанавий 65-халқаро «Странжа» мусобақалари ярим финалига чиқиб, камида бронза медалларини нақд қилиб қўйишди.
Теннис. Фаррух Дўстов Cherbourg Challenger-2014 ярим финалида
Муҳаммадқодир Абдуллаев: «Мигел Котто билан жангни унутмайман»
Ўзбек теннисчиси Остонадаги жуфтлик мусобақалари ғолиби бўлди
Ўзбекистонлик теннисчи Альбина Хабибулина Қозоғистоннинг Остона шаҳрида  Халқаро теннис федерацияси (ITF)  томонидан ўтказилган жуфтлик мусобақаларининг ғолиби бўлди.
Бокс. Камолжон Мелиев - финалда!