Олий лиганинг 29-турида "Пахтакор" Қаршида "Насаф" меҳмони бўлади.
Киритилди: 23:02, 02.11.2015. Ўқилди: 4546 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси 4 ноябрь куни “Олмалиқ” жамоаси меҳмони бўлади.
Киритилди: 22:20, 02.11.2015. Ўқилди: 2954 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Футбол бўйича Ўзбекистон аёллар терма жамоаси аъзоси Маҳлиё Сарикова Бирлашган Араб Амирликларининг “Ал-Ваҳда” клуби билан шартнома имзолади.
Киритилди: 21:12, 02.11.2015. Ўқилди: 3844 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Хабарингиз бор, Жаҳон чемпионати-2018 иккинчи саралаш босқичи "H" гуруҳи 7-тур ўйинлари доирасида Ўзбекистон миллий терма жамоаси 12 ноябрь куни КХДР термасига қарши баҳс юритади.
Киритилди: 21:07, 02.11.2015. Ўқилди: 3087 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Олий лиганинг 29-туридан ўрин олган "Насаф" ва "Пахтакор" ўртасидаги марказий ўйинни ФИФА рефериси Равшан Эрматов бошқариб борадиган бўлди.
Киритилди: 18:30, 02.11.2015. Ўқилди: 5242 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Бош мураббий Самвел Бабаян Ўзбекистон миллий терма жамоасининг Жаҳон чемпионати-2018 иккинчи саралаш босқичи доирасидаги навбатдаги икки ўйин учун кенгайтирилган таркибни маълум қилди.
Киритилди: 17:03, 02.11.2015. Ўқилди: 8548 марта. Фикрлар сони: 56 та.
Терма жамоамизнинг собиқ ҳужумчиси Максим Шацких Украинадаги баъзи клубларнинг молиявий аҳволи ёмонлашгани сабабли маош ололмагани ҳақидаги ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 16:02, 02.11.2015. Ўқилди: 3421 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Хабар бериб ўтганимиздек, “Локомотив” футбол мактабининг икки ёш тоифасидаги тарбияланувчилари ҳозирда Туркиянинг Анталия шаҳрида бўлиб туришибди.
Киритилди: 15:05, 02.11.2015. Ўқилди: 2392 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Футбол бўйича XXIV миллий чемпионатимиз ўйинлари ҳам секин-аста якуний паллага кириб бормоқда.
Киритилди: 07:03, 02.11.2015. Ўқилди: 2566 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун интернет сайтларида "Локомотив" ҳужумчиси Темурхўжа Абдухолиқовнинг клуб билан хайрлашгани ҳақида хабарлар пайдо бўлди.
Киритилди: 20:41, 01.11.2015. Ўқилди: 5730 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Ўзбекистонлик ҳужумчи Максим Шацких келишилган ўйинлар борасида ўз фикрини билдириб ўтди.
Киритилди: 19:56, 01.11.2015. Ўқилди: 2923 марта. Фикрлар сони: 5 та.
"Локомотив" футбол мактабининг 2004 ва 2006 йилларда туғилган тарбияланувчилари шу кунларда Туркиянинг Анталия шаҳрида бўлиб туришибди.
Киритилди: 17:48, 01.11.2015. Ўқилди: 3258 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Отахон журналистимиз Ҳасанали Қодиров "Биз (футбол ҳаётида) Ўзбекистонлик бўлайлик" мақоласида туркум мақолалар ёзиб, эътиборимизга ҳавола қилди.
Киритилди: 15:10, 01.11.2015. Ўқилди: 5218 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Ҳозирда ўзбек футболчилари кучли ҳисобланадиган ҳорижий чемпионатларда тўп суришмоқда.
Киритилди: 14:17, 01.11.2015. Ўқилди: 5953 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Кеча Олий лига 28-тур учрашувларига якун ясалди.
Киритилди: 14:05, 01.11.2015. Ўқилди: 5337 марта. Фикрлар сони: 2 та.
“Бунёдкор” – “Андижон” учрашуви қаҳрамонларидан бири Достонбек Ҳамдамов бўлди.
Киритилди: 23:27, 31.10.2015. Ўқилди: 3631 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоасининг олий лигада доирасидаги урган голлари 500тага етди.
Киритилди: 23:16, 31.10.2015. Ўқилди: 2468 марта. Фикрлар сони: 2 та.
“Бунёдкор” – “Андижон” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “қалдирғочлар” устози Бахтиёр Бобоев иштирок этди.
Киритилди: 21:16, 31.10.2015. Ўқилди: 2934 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Бунёдкор” – “Андижон” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида “бургутлар” устози Сергей Ковшов иштирок этди.
Киритилди: 21:08, 31.10.2015. Ўқилди: 2716 марта. Фикрлар сони: 2 та.
«Динамо» - «Насаф» (1:1) учрашувидан кейин «Динамо» бош мураббийи Баҳром Ҳакимов ўз фикрлари билан ўртоқлашди, дея хабар бермоқда "Динамо" расмий сайти.
Киритилди: 21:01, 31.10.2015. Ўқилди: 3064 марта. Фикрлар сони: 2 та.
«Динамо» - «Насаф» (1:1) учрашувидан кейин дастлаб меҳмонлар мураббийи Рўзиқул Бердиев журналистлар саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 20:59, 31.10.2015. Ўқилди: 3397 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Бугун бўлиб ўтган "Машъал" - "Пахтакор" (1:2) учрашувидан сўнг матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар бош мураббийи Александр Хомяков иштирок этди.
Киритилди: 20:56, 31.10.2015. Ўқилди: 3095 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Бугун бўлиб ўтган "Машъал" - "Пахтакор" (1:2) учрашувидан сўнг матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар бош мураббийи Нўъмон Ҳасанов иштирок этди ва саволларга жавоб қайтарди.
Киритилди: 19:55, 31.10.2015. Ўқилди: 3316 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Киритилди: 17:06, 31.10.2015. Ўқилди: 3282 марта. Фикрлар сони: 4 та.