Маълумки, Ўзбекистон миллий терма жамоасига номзод футболчилардан бири Ҳусниддин Ғофуров иккинчи мавсумдирки, Сербиянинг «Явор Матис» клуби шарафини ҳимоя қиляпти.
Киритилди: 12:05, 29.03.2015. Ўқилди: 8586 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси аъзолари Жанубий Кореядан Японияга етиб келишди ва Тама шаҳридаги "Keio Plaza" меҳмонхонасига жойлашишди.
Киритилди: 11:55, 29.03.2015. Ўқилди: 5328 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Қандоқ қилай, сайтга киришни билолмаётибман. Очиқ хатимга ёзилган муносабатларни кечикиб олдим. Ёшим бир жойга етиб борди, кечикиб ёзаман.
Киритилди: 11:51, 29.03.2015. Ўқилди: 6755 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 11:31, 29.03.2015. Ўқилди: 5982 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Миллий терма жамомиз сафида Осиё Кубоги-2011да ёрқин ўйинлар кўрсатган тажрибали ҳужумчи Олим Навкаровни анчадан бери бирорта клубда тўп сурмай келаётганди
Киритилди: 11:04, 29.03.2015. Ўқилди: 7889 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Ғаллакор”нинг бу йилги мавсумга олиб бораётган тайёргарлиги хусусида сўз юритишда давом этмоқдамиз.
Киритилди: 10:29, 29.03.2015. Ўқилди: 2914 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Олмалиқ" ҳимоячиси Адриан Кашкавал куни кеча Молдова терма жамоаси сафида Евро-2016 саралаш босқичи доирасида Швецияга қарши ўйинда иштирок этди.
Киритилди: 10:07, 29.03.2015. Ўқилди: 4449 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Олий лиганинг 3-турида “Насаф” Қаршида лига дебютанти “Қўқон-1912” жамоасини қабул қилади.
Киритилди: 09:49, 29.03.2015. Ўқилди: 3491 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Тошкент, 28 март - Бугун "Локомотив" ТТЙМИ стадионида "Машъал"га қарши ўртоқлик учрашувини ўтказди. Бу ўйинда "темирйўлчилар" йирик 4:1 ҳисобида ғалаба қозонишди.
Киритилди: 14:26, 28.03.2015. Ўқилди: 3387 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Тошкентнинг “Локомотив” клубидай ғалати жамоа бўлмаса керак. “Темирйўлчилар”да пул билан боғлиқ ҳеч қандай муаммо йўқ. Улар исталган мураббийни, исталган футболчини ўз сафларига жалб қила оладилар.
Киритилди: 13:35, 28.03.2015. Ўқилди: 6396 марта. Фикрлар сони: 40 та.
Ўзбекистон олимпия терма жамоаси саралаш босқичининг дастлабки турида Ҳиндистонни 2:0 ҳисобида мағлуб этди.
Киритилди: 12:13, 28.03.2015. Ўқилди: 9291 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Тошкентнинг “Локомотив” футбол клуби дарвозабони Игнатий Нестеров умумий машғулотларда иштирок этишни бошлади.
Киритилди: 10:40, 28.03.2015. Ўқилди: 3660 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Локомотив” жамоаси дарвозабони Игнатий Нестеров умумий машғулотларда иштирок этишни бошлади. Нестеров жиддий жароҳати туфайли сафдан чиққан эди.
Бу ҳақда sports.uz сайти хабар бермоқда.
Киритилди: 10:49, 28.03.2015. Ўқилди: 4441 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Хайрулла Ҳамидовнинг мақоласини ва унга билдирилган комментларни ўқиб, очиғи, ўзимга бир хулоса ясадим. Иқтидор ҳеч қачон ўлмаскан.
Киритилди: 10:00, 28.03.2015. Ўқилди: 6418 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Киритилди: 00:28, 28.03.2015. Ўқилди: 6304 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Киритилди: 22:08, 27.03.2015. Ўқилди: 6007 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Киритилди: 21:57, 27.03.2015. Ўқилди: 7021 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 21:48, 27.03.2015. Ўқилди: 3140 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 21:30, 27.03.2015. Ўқилди: 4125 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 21:34, 27.03.2015. Ўқилди: 7411 марта. Фикрлар сони: 20 та.
Киритилди: 21:07, 27.03.2015. Ўқилди: 3390 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Киритилди: 20:13, 27.03.2015. Ўқилди: 6677 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 20:08, 27.03.2015. Ўқилди: 8379 марта. Фикрлар сони: 19 та.
Киритилди: 18:51, 27.03.2015. Ўқилди: 6228 марта. Фикрлар сони: 4 та.