Рўзиқул Бердиев: «ОЧЛда гуруҳдан чиқсак, «Футбол шарҳи» кўрсатувига албатта бораман»
«Қизилқум» «Ростов»га ютқазди
Айни кунларда Анталияда ўқув-машғулот йиғинини ўтказаётган "Қизилқум" футболчилари илк назорат учрашувида майдонга чиқди. Унда Россия премьер лигаси вакили "Ростов" жамоаси кончилар рақиби бўлди.
Киритилди: 11:38, 22.02.2015. Ўқилди: 3935 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Виталий Денисов: "Нима учун Ўзбекистон термасини танлаганим ҳақида ўйламаганман"
Москванинг "Локомотив" клуби ва Ўзбекистон терма жамоаси ҳимоячиси Виталий Денисов нима учун бизнинг мамлакатимизни танлаганини маълум қилди.
Киритилди: 08:55, 22.02.2015. Ўқилди: 7592 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Александр Пишур “Тараз” ўйинчисига айланди
“Бунёдкор”нинг собиқ украиналик ҳужумчиси Александр Пишур энди Қозоғистон Премьер-лигасида тўп суради. У “Тараз” билан бир йиллик шартнома имзолади, деб хабар беради football.ua.
Киритилди: 00:52, 22.02.2015. Ўқилди: 6294 марта. Фикрлар сони: 6 та.
“Нефтчи” “Амкар”га имкониятни бой берди
Олий Лиганинг янги мавсумига Туркияда тайёргарлик кўраётган Фарғонанинг “Нефтчи” жамоаси бугун Россия Премьер-лигаси вакили “Амкар” билан майдонга тушди.
Киритилди: 00:51, 22.02.2015. Ўқилди: 4130 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Бухоро”нинг навбатдаги рақиби Қозоннинг “Рубин” жамоаси бўлади
Кеча “Бухоро” жамоаси Туркиядаги дастлабки назорат учрашувини ўтказиб олди. Мочинов шогирдлари Россиянинг “Арсенал” (0:3) жамоасига мағлуб бўлишди.
Киритилди: 00:41, 22.02.2015. Ўқилди: 3522 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Болаларни хорижга жўнатайлик!
Сўнгги йилларда ўзбек футболи ривожланиб бормоқда. Ҳамма қатори бизнинг футбол ҳам Европага интиляпти. Бироқ барчангизга кундек равшанки, Осиё мамлакатларнинг футболи Европадан анча ортда қолган.
Киритилди: 00:05, 22.02.2015. Ўқилди: 6611 марта. Фикрлар сони: 22 та.
Мавзурхўжа Умархўжаев ампутантлар термасини тарк этди
Ўзбекистон ногирон-ампутантлар терма жамоаси бош мураббийи Мавзурхўжа Умархўжаев ўз ихтиёрига кўра миллий жамоани тарк этди.
Киритилди: 17:21, 21.02.2015. Ўқилди: 5284 марта. Фикрлар сони: 2 та.
«Бухоро» РПЛ иштирокчисига ютқазди
Кеча «Бухоро” жамоасиТуркиядаги йиғин доирасида дастлабки назорат учрашувида Туланинг “Арсенал” жамоасига қарши майдонга тушди.
Киритилди: 16:52, 21.02.2015. Ўқилди: 3728 марта. Фикрлар сони: 7 та.
«Мухлис минбари» блогида: «Ихтиро. Футбол мухлислари учун янги дори!»
Мен сизга айтсам, йилда бир бор бўлса ҳам инсон ўзини шифокорга кўрсатиб, даволаниб туриши керак экан.
Киритилди: 15:58, 21.02.2015. Ўқилди: 5500 марта. Фикрлар сони: 40 та.
Керакли мавзу ёки сизни қизиқтирган саволларга жавоблар
Футбол мухлиси стадионда ўзини қандай тутиши керак? Унга нима мумкин, аксинча, қайси ҳаракатлар тақиқланган?
Киритилди: 15:12, 21.02.2015. Ўқилди: 9959 марта. Фикрлар сони: 6 та.
«Олмалиқ» бугун «Терек» билан ўйнайди
Туркияда ўқув-йиғин машғулотларини ўтказаётган "Олмалиқ" клуби бугун навбатдаги назорат ўйинини ўтказади.
Киритилди: 14:56, 21.02.2015. Ўқилди: 3389 марта. Фикрлар сони: 4 та.
"Машъал" мухлислар фан-клубига аъзолик бошланди
"Машъал" футбол клуби мухлисларни жамоани қўллаб-қувватлашга чақиради.
Киритилди: 14:49, 21.02.2015. Ўқилди: 3025 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Шўртан" - ПФЛ Кубоги-2015 ғолиби
Ғузорнинг «Шўртан» клуби ПФЛ Кубоги финалида «Машъал»ни пенальтилар сериясида мағлуб этди мусобақанинг бош совринини қўлга киритди.
Киритилди: 11:13, 21.02.2015. Ўқилди: 4235 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Киритилди: 17:03, 20.02.2015. Ўқилди: 4816 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 16:49, 20.02.2015. Ўқилди: 5283 марта. Фикрлар сони: 5 та.