Фарғонада ўтаётган анъанавий халқаро "Ҳоким Кубоги-2022" мусобақаларининг бугунги тур учрашувлари ниҳоясига етди.
Киритилди: 16:23, 28.01.2022. Ўқилди: 1921 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Қиргулидаги "Нефтчи" СК стадионида анъанавий халқаро "Ҳоким Кубоги-2022" мусобақасининг 1-туридан ўрин олган "Қўқон-1912" —"Алай" (Ўш) жамоаларининг баҳси ўз ниҳоясига етди.
Киритилди: 17:40, 26.01.2022. Ўқилди: 1429 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Kеча Фарғонада анъанавий халқаро"Ҳоким Кубоги-2022" турнирига старт берилди."В","С","D" гуруҳ вакиллари ФарДУ,""Нефтчи"СК ҳамда "Тўқимачи" стадионларида курашларга киришдилар.
Киритилди: 10:23, 26.01.2022. Ўқилди: 1303 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бекободнинг “Металлург” жамоаси машғулотларнинг иккинчи босқичини Тошкентда бошлади.
Киритилди: 08:11, 26.01.2022. Ўқилди: 1129 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Жамоа аъзолари янги мавсумга тайёргарликни давом эттиришмоқда. Бугундан машғулотлар икки маҳалдан ўтказилмоқда.
Киритилди: 19:15, 24.01.2022. Ўқилди: 1185 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Қўқон-1912" жамоасининг Тошкент шаҳрида олиб борган ўқув-йиғин машғулотлари ўз якунига етди.
Киритилди: 12:59, 23.01.2022. Ўқилди: 1262 марта. Фикрлар сони: 0 та.
23 январь куни Фарғонада старт олган анъанавий “Ҳоким кубоги - 2021” халқаро мусобақаси поёнига етди.
Киритилди: 10:10, 04.02.2021. Ўқилди: 2290 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Эртага «Ҳоким Кубоги»нинг ғолиб ва совриндорлари аниқланади.
Киритилди: 21:47, 02.02.2021. Ўқилди: 3741 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Вилоят ҳокими кубоги-2021" мусобақасининг ярим финалида «Қўқон-1912» “Истиқлол” клубига қарши майдонга тушди.
Киритилди: 20:35, 01.02.2021. Ўқилди: 1965 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Ҳоким Кубоги»да ярим финал учрашувлари ўтказилди.
Киритилди: 18:05, 01.02.2021. Ўқилди: 2175 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Аввал хабар бериб ўтганимиздек, шу кунларда Фарғонада катта футбол байрами давом этмоқда.
Киритилди: 20:49, 30.01.2021. Ўқилди: 2986 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Шу кунларда Фарғонада катта футбол байрами давом этмоқда.
Киритилди: 22:06, 28.01.2021. Ўқилди: 2606 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Маълум қилганимиздек, 23 январдан Фарғона вилояти футбол ассоциацияси томонидан анъанавий тарзда ўтказиб келинаётган «Ҳоким Кубоги» мусобақаси старт олади.
Киритилди: 10:49, 19.01.2021. Ўқилди: 2405 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Наманган шаҳридаги “Ёш куч” стадионида "Навбаҳор" клуби бу йилги илк ўртоқлик баҳсини Андижоннинг “Андижон” жамоасига қарши ўтказди.
Киритилди: 22:40, 13.01.2021. Ўқилди: 2326 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Марат Мифтахуддинов мураббийлигидаги «Бунёдкор» бугун навбатдаги назорат учрашувини ўтказди.
Киритилди: 16:10, 13.01.2021. Ўқилди: 1686 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига рестартига тараддуд кўраётган АГМК бугун навбатдаги назорат учрашувини «Локо»га қарши ўтказди.
Киритилди: 23:04, 06.06.2020. Ўқилди: 2885 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бугун Қибрайдаги стадионда АГМК юзага келган танаффусдан унумли фойдаланган ҳолда Жиззахнинг “Сўғдиёна” клубига қарши назорат учрашувини ўтказди.
Киритилди: 18:03, 11.11.2019. Ўқилди: 1921 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Фарғонада “Ҳоким Кубоги-2018″нинг “А” гуруҳи ўйинлари якунланди.
Киритилди: 18:15, 05.02.2018. Ўқилди: 4298 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 16:00, 07.01.2018. Ўқилди: 3258 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Фарғонада давом этаётган “Вилоят Ҳокими Кубоги-20172 мусобақаси ўзининг қизғин палласига кирди. Кеча бўлиб ўтган навбатдаги ўйинларда кутилмаган натижа қайд этилди.
Киритилди: 09:13, 29.01.2017. Ўқилди: 6476 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Чирчиқ шаҳридаги “Кимёгар” стадионида жамоамиз футболчилари, Бекободнинг “Металлург” жамоаси билан ўртоқлик ўйини ўтказишди.
Киритилди: 21:08, 08.10.2016. Ўқилди: 8178 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Терма жамоамизнинг Эрон ва Хитой терма жамоаларига қарши бўладиган ўйинларитуфайли олий лиганинг 24–туридан сўнг кичик танаффус юзага келди
Киритилди: 15:03, 07.10.2016. Ўқилди: 7488 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Воҳа футбол клублари учун янги мавсум олдидан ўзига хос тайёргарлик вазифасини ўтаб бераётган Вилоят ҳокими кубоги турнирининг жорий йилги баҳслари ҳам якунланди.
Киритилди: 11:12, 28.02.2016. Ўқилди: 4781 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Жамоамиз тўртинчи йиғин доирасидаги биринчи назорат учрашувини ўтказди. Аввал хабар бериб ўтганимиздек, Мурод Исмоилов шогирдларига Жиззахнинг “Сўғдиёна” клубига қарши майдонга тушди.
Киритилди: 10:02, 13.02.2016. Ўқилди: 3029 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Воҳа футбол клублари учун янги мавсум олдидан ўзига хос тайёргарлик вазифасини ўтаб бераётган ва Қашқадарё вилоят Футбол Федерацияси томонидан анъанавий тарзда ўтказилиб келинаётган “Қашқадарё вилояти ҳокими кубоги” баҳсларига старт берилди.
Киритилди: 15:59, 12.02.2016. Ўқилди: 5144 марта. Фикрлар сони: 1 та.