Ҳозирги кунда Киевнинг "Арсенал" жамоаси мусобақа жадвалида 5-ўринни эгаллаб турибди. Жамоанинг мавсумдаги мақсадлари ҳақида Шацких сўзлаб берди.
Киритилди: 10:00, 31.10.2012. Ўқилди: 4450 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Виталий Денисов "Днепр"нинг "Карпати"га қарши ўйинида 90 дақиқа ҳаракат қилган бўлса, жамоаси 2:0 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 08:30, 29.10.2012. Ўқилди: 4245 марта. Фикрлар сони: 2 та.
"Актобе" клуби мавсумни камида бронза медали билан якунлаши учун бугун ўз майдонида "Қайсар"ни мағлуб этиши шарт эди. Агар "Иртиш" Қарағандада очко йўқотадиган бўлса, Владимир Муханов шогирдларида кумуш медаль учун ҳам имконият пайдо бўларди.
Киритилди: 16:09, 28.10.2012. Ўқилди: 4255 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Ҳозиргина Қозоғистон чемпионатининг 26-тур ўйинлари ниҳоясига етди. Ушбу турда мусобақада 2 ва 3-ўрин эгалари номи аниқ бўлиши керак эди.
Киритилди: 15:58, 28.10.2012. Ўқилди: 4464 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Киритилди: 13:06, 27.10.2012. Ўқилди: 4231 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Ўзбекистон футзал терма жамоаси аъзолари тўп сурадиган Олма-отаннг "БТА Футзал" клуби навбатдаги 2та ўйинда ҳам ғалаба қозониб, 12 очко билан 1-ўринга кўтарилиб олди.
Киритилди: 16:45, 26.10.2012. Ўқилди: 3753 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бокунинг "Нефтчи" клуби ҳужумчиси Баҳодир Насимов жароҳатидан фориғ бўлиб, индивидуал дастур асосида машғулотларга киришди.
Киритилди: 16:06, 26.10.2012. Ўқилди: 4518 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Беюкага Гаджиевнинг россиялик журналистларга маълум қилишича, бокуликларнинг ўзбекистонлик ҳужумчиси Баҳодир Насимовга яқинда бошқа клублардан бир ярим миллион евролик таклиф тушган.
Киритилди: 14:22, 25.10.2012. Ўқилди: 5045 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Ўзбекистон терма жамоаси ва Махачқалъанинг «Анжи» клуби яримҳимоячиси Одил Аҳмедов бугун клубининг умумий гуруҳ машғулотларида иштирок этди. Бу ҳақда клуб расмий сайти хабар тарқатмоқда.
Киритилди: 19:19, 23.10.2012. Ўқилди: 4639 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Александр Гейнрих ёзда Қозоғистоннинг "Актобе" клубига қўшилди. У билан бирга Бикмаев ва Кападзе ҳам йўл олишди ва улар тезда янги клубга қўшилиб кетишди.
Киритилди: 16:15, 23.10.2012. Ўқилди: 5235 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Ҳориж чемпионатларида тўп сураётган Ўзбекистон миллий терма жамоасининг бир нечта аъзолари ўтган ҳафтанинг дам олиш кунлари ўз клублари сафида расмий ўйинларда майдонга тушишди.
Киритилди: 11:44, 23.10.2012. Ўқилди: 4226 марта. Фикрлар сони: 5 та.
"Анжи" клуби матбуот хизмати жамоанинг ярим ҳимоячиси Одил Аҳмедовнинг уйида меҳмон бўлиб, футболчининг ҳолати билан қизиқди. Ушбу видеоматериал махачқалъаликлар расмий сайтида жой олди.
Киритилди: 14:31, 22.10.2012. Ўқилди: 7708 марта. Фикрлар сони: 24 та.
Бугун Қозоғистон чемпионатида 25-тур ўйинлари бўлиб ўтди. Чемпионат тугашига 1 тур қолганида Виктор Кумиков бошчилигидаги "Шахтёр" клуби мамлакат чемпионлигини қўлга киритди.
Киритилди: 17:57, 21.10.2012. Ўқилди: 4197 марта. Фикрлар сони: 36 та.
Кеча Россия чемпионатининг 12-тур ўйинларининг дастлабкилари бўлиб ўтди. "Алания" жамоаси "Краснодар" меҳмони бўлиб 0:2 ҳисобида мағлуб бўлди.
Киритилди: 09:46, 21.10.2012. Ўқилди: 4112 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Футзал бўйича Қозоғистон чемпионати ўйинлари бошлангани ҳақида хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 10:15, 19.10.2012. Ўқилди: 3749 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабарингиз бор, ўзбекистонлик беш нафар футзалчилар ушбу мавсумдан бошлаб Қозоғистоннинг "БТА Футзал" жамоасида тўп суришмоқда. Кеча қўшни юртда футзал бўйича миллий чемпионат бошланди.
Киритилди: 21:23, 18.10.2012. Ўқилди: 4407 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси яримҳимоячиси Одил Аҳмедов бугундан бошлаб тўп билан ҳам ишлай бошлади. Бу ҳақда клуб расмий сайти хабар тарқатмоқда.
Киритилди: 19:01, 15.10.2012. Ўқилди: 4556 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Икки кун аввал Озарбойжон чемпионати 2011/2012 йилги мавсуми совриндорларини тақдирлаш маросими бўлиб ўтди. Маросим Бокудаги Халқаро Мугама марказида ташкиллаштирилди.
Киритилди: 13:22, 14.10.2012. Ўқилди: 4672 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Хабарингиз бор, ҳамюртимиз Илёс Зейтуллаев бир неча йиллардан Италияда тўп суриб келмоқда. У шарафини ҳимоя қилаётган "Ланчьяно" клуби ҳозирда "В" серияда фаолият юритмоқда.
Киритилди: 08:44, 14.10.2012. Ўқилди: 10765 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоасининг 25 ёшли ҳимоячиси Виталий Денисовнинг ўз клуби билан амалдаги шартномаси ушбу қишда якунланади ва футболчи эркин агент сифатида Англия, Германия ёки Россия чемпионатига кўчиб ўтиши мумкин.
Киритилди: 16:59, 09.10.2012. Ўқилди: 6192 марта. Фикрлар сони: 40 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси ва Украинанинг «Днепр» клуби ҳимоячиси Виталий Денисов ҳам Ўзбекистон миллий терма жамоасининг БАА ва Қатарга қарши учрашувларида иштирок этиш учун чақирув қоғозини олган.
Киритилди: 23:55, 08.10.2012. Ўқилди: 4630 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси яримҳимоячиси Азизбек Ҳайдаров 12 ва 16 октябрь кунлари БАА ва Қатар миллий терма жамоаларига қарши учрашувларига миллий терма жамоадан таклиф олди.
Киритилди: 14:41, 08.10.2012. Ўқилди: 4479 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Қозоғистоннинг "Спортс.кз" сайти аниқлаб келаётган Премьер-лиганинг энг яхши футболчиси танловининг сентябрь ойи натижаларини эълон қилди.
Киритилди: 09:27, 08.10.2012. Ўқилди: 4289 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси ҳимоячиси Виталий Денисов жароҳатидан тузалиб сафга қайтди.
Киритилди: 23:11, 07.10.2012. Ўқилди: 4309 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси яримҳимоячиси Одил Аҳмедов бугун «Анжи»нинг 11-тур олдидан ўтказган машқларида иштирок этди. Бу ҳақда клуб расмий сайти хабар тарқатмоқда.
Киритилди: 02:08, 07.10.2012. Ўқилди: 5471 марта. Фикрлар сони: 13 та.