Бугун “Насаф” футбол мактабининг 2001 йилда туғилган битирувчиларига дипломлар топшириш тантанали маросими бўлиб ўтди.
Киритилди: 17:53, 17.11.2017. Ўқилди: 2439 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ёшларимиз бугун 24-тур доирасидаги учрашувни сафарда “Нефтчи” жамоаси ёшларига қарши ўтказишди.
Киритилди: 19:46, 12.10.2017. Ўқилди: 3293 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун “Марказий” стадионда катта футбол.
Киритилди: 10:10, 07.10.2017. Ўқилди: 5958 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бугун “Насаф” ўз майдонида “Қизилқум” жамоаси билан баҳс юритди. Учрашувда “аждарлар” 2:0 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 23:16, 30.09.2017. Ўқилди: 4059 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Насаф” юзага келган танаффусдан унумли фойдаланиб, Муборакнинг “Машъал” жамоаси билан назорат учрашуви ўтказди.
Киритилди: 10:40, 31.08.2017. Ўқилди: 3176 марта. Фикрлар сони: 1 та.
ФИФА кунлари ва миллий терма жамоамиз ўйинлари туфайли Олий лигада танаффус вужудга келди.
Киритилди: 12:30, 29.08.2017. Ўқилди: 5404 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун “Насаф” иккига бўлинган ҳолда ўзаро назорат учрашуви ўтказди.
Киритилди: 10:57, 27.08.2017. Ўқилди: 3608 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун “Насаф” ПФК давралар оралиғида ўз сафига қўшиб олган янги футболчиларни кенг оммага таништирди.
Киритилди: 10:53, 05.08.2017. Ўқилди: 6562 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Футбол Федерацияси Швейцариянинг “Empower Sports” компанияси билан ҳамкорликда янги лойиҳани амалга ошириш борасида шартнома имзолади.
Киритилди: 13:58, 26.07.2017. Ўқилди: 4196 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Давралар оралиғида "Насаф" сафига янги ўйинчилар келиб қўшилди.
Киритилди: 23:36, 24.07.2017. Ўқилди: 9506 марта. Фикрлар сони: 2 та.
«Насаф» Ғузорда «Шўртан» жамоаси билан назорат учрашуви ўтказди.
Киритилди: 22:57, 14.07.2017. Ўқилди: 4849 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Шўртан» 11 июль куни Тошкентда тиббий кўрикдан ўтиб қайтди.
Киритилди: 17:41, 13.07.2017. Ўқилди: 2904 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Насаф" клуби қисқа таътилдан қайтиб, иккинчи даврага тайёргарликни бошлади.
Киритилди: 21:23, 11.07.2017. Ўқилди: 4434 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Насаф”нинг 18-рақамдаги меҳнаткаш ва серҳаракат ўйинчиси Баҳром Абдураҳимов, 2015 йилдан буён “аждарлар” шарафини муносиб ҳимоя қилиб келмоқда.
Киритилди: 14:14, 11.07.2017. Ўқилди: 4326 марта. Фикрлар сони: 2 та.
"Насаф" футболчиларига бир ҳафталик қисқа таътил берилди.
Киритилди: 11:06, 07.07.2017. Ўқилди: 3872 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Кеча, 30 июнь куни тўлиқ реконструкциядан чиққан ва бутунлай янгиланган “Марказий” стадионининг тантанали очилиш маросими бўлиб ўтди.
Киритилди: 11:05, 01.07.2017. Ўқилди: 6638 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Қарши шаҳридаги “Насаф” футбол клубининг уй учрашувлари бўлиб ўтадиган “Марказий” стадион тўлиқ реконструкциядан чиқди.
Киритилди: 11:28, 23.06.2017. Ўқилди: 7032 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Россиянинг Калуга шаҳрида “Kaluga Junior Cup” халқаро турнири бўлиб ўтди.
Киритилди: 21:34, 22.06.2017. Ўқилди: 3373 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Насаф” футбол мактаби тарбияланувчилари Россиянинг Калуга шаҳрида ўтказиладиган халқаро турнирда иштирок этади.
Киритилди: 17:39, 16.06.2017. Ўқилди: 4865 марта. Фикрлар сони: 1 та.
1997 йилдан олий лигада иштирок этиб келаётган Қаршининг “Насаф” клуби кеча, ўзининг олий лигадаги 600-учрашувини ўтказди.
Киритилди: 16:58, 16.06.2017. Ўқилди: 4419 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун “Насаф” ПФК бош менежери Шамил Яруллин бир гуруҳ фаол мухлислар билан юзма-юз мулоқот ўтказди.
Киритилди: 19:42, 13.06.2017. Ўқилди: 4086 марта. Фикрлар сони: 1 та.
9 май – Хотира ва қадрлаш куни муносабати билан халқимизнинг эзгу фазилатлари янада ёрқин намоён бўлади.
Киритилди: 10:58, 08.05.2017. Ўқилди: 3512 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Шу кунларда, 9-май Хотира ва қадрлаш куни муносабати билан, «Камолот» ёшлар ижтимоий ҳаракати республикамиз бўйлаб #XotiraUz акцияси ташкил этган.
Киритилди: 15:11, 04.05.2017. Ўқилди: 5815 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Насаф” ПФК футболчилари ҳам “Динамо” жамоасининг собиқ аъзоси Сирож Сайфиевнинг молиявий қўллаб-қувватлаш бўйича хайрия акциясида иштирок этаётгани ҳақида хабар берган эдик.
Киритилди: 10:33, 04.05.2017. Ўқилди: 4317 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун “Насаф” жамоамиз олий лига 8-тур учрашувида "Қизилқум" жамоаси билан баҳс юритади.
Киритилди: 15:51, 29.04.2017. Ўқилди: 3749 марта. Фикрлар сони: 1 та.