Мавсумга тайёргарликни давом эттираётган жамоамиз эртага Наманганда ташкил этилган дастлабки йиғинни якунлайди.
Киритилди: 18:06, 13.01.2016. Ўқилди: 2468 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун жамоамиз аъзолари машғулот ўтказишмади.
Киритилди: 18:00, 11.01.2016. Ўқилди: 2947 марта. Фикрлар сони: 1 та.
2016 йилги мавсумга ҳозирлик кўраётган жамоамиз таркибида кўплаб футболчилар кўрикдан ўтаётганлиги сабабли, мураббийлар штаби бугун ҳам икки томонламали назорат ўйинини ташкил қилишга қарор қилишди.
Киритилди: 11:56, 11.01.2016. Ўқилди: 3068 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Навбатдаги мавсумга ҳозирлик кўраётган жамоамиз мураббийлар штаби ҳам қайтадан шакллантирилмоқда, дея хабар беради "Навбаҳор" расмий сайти.
Киритилди: 15:03, 09.01.2016. Ўқилди: 3977 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Жамоамизнинг бугунги машғулоти “Навбаҳор-Умид” футбол мактабидаги сунъий қопламали майдонида бўлиб ўтди.
Киритилди: 19:00, 08.01.2016. Ўқилди: 2995 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Жамоамиз янги мавсумга тайёргарликни давом эттирмоқда.
Киритилди: 21:12, 07.01.2016. Ўқилди: 2977 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Жамоамиз аъзолари бугунга белгиланган машғулотларни якунлашди. Кеча бир маҳаллик машғулот билан чекланган футболчиларимиз бугун икки маҳал шуғулланишди, дея хабар беради "Навбаҳор" клубининг расмий сайти.
Киритилди: 16:40, 05.01.2016. Ўқилди: 5019 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бугун жамоамиз аъзолари Наманганда тўпланиб, 2016 йилги мавсумга тайёргарлик жараёнини бошлашди.
Киритилди: 18:12, 04.01.2016. Ўқилди: 3947 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Сўнгги мавсумни "Навбаҳор"да ўтказган ҳимоячи Бобир Акбаров ва ярим ҳимоячи Роббим Ҳасановлар жамоадаги фаолиятларини якунлашга қарор қилишгани ойдинлашди.
Киритилди: 16:52, 03.01.2016. Ўқилди: 3482 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Навбаҳор" футбол клуби Ўзбекистон аҳолисини кириб келаётган янги 2016 йил билан самимий қутлайди. Жамоа раҳбарияти, мураббийлар штаби, футболчилар ва барча клуб ходимлари номидан юртдошларимизнинг ишларида муваффақиятлар, янги ютуқлар ва марраларга эришишларини, мустаҳкам соғлик, бахт, тинчлик ва осойишталикни чин кўнгилдан тилаб қоламиз!
Киритилди: 10:42, 01.01.2016. Ўқилди: 4121 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Furkat.uz сайти Олий лига-2015 жамоаларининг статистик натижаларини эътиборингизга хавола этишда давом этади. Бу сафар “Навбаҳор” жамоаси ҳақида тўхталиб ўтамиз.
Киритилди: 13:08, 10.12.2015. Ўқилди: 2654 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 16:52, 04.10.2015. Ўқилди: 3031 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Динамо”га қарши учрашувга Тошкентда ҳозирлик кўрган жамоамиз аъзолари бугун эрталаб, Тошкент-Самарқанд йўналиши орқали сафарга отланишганди.
Киритилди: 14:42, 11.09.2015. Ўқилди: 2296 марта. Фикрлар сони: 1 та.