Ушбу ҳафта бошида Тошкентдаги терма жамоаларнинг ўқув-йиғин базасида ОФК томонидан мураббийларнинг “В” лицензияси учун ўқув-курслари бошланди.
Киритилди: 17:21, 10.09.2015. Ўқилди: 2948 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 18:38, 01.09.2015. Ўқилди: 2449 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 18:26, 01.09.2015. Ўқилди: 2743 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон чемпионатлари ўтказила бошлагандан бери олий лигада мунтазам равишда иштирок этиб келаётган жамоамиз “Бунёдкор”га қарши баҳсда “элита”даги юбилей 700-ўйинида майдонга тушади.
Киритилди: 13:49, 26.08.2015. Ўқилди: 2412 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Давралар орлалиғида жамоамиз асосий таркиби учун олти нафар футболчини рўйхатдан ўтказди
Киритилди: 14:27, 02.08.2015. Ўқилди: 3192 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 12:40, 31.07.2015. Ўқилди: 3588 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Давралар оралиғида "Навбаҳор" жамоаси машғулотларига қўшилган Наврўз Алимов ва Достон Абдураҳмонов мавсумни "лочинлар" сафида тугатадиган бўлди, дея хабар бермоқда клуб расмий твиттери.
Киритилди: 14:41, 23.07.2015. Ўқилди: 4227 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 17:45, 17.07.2015. Ўқилди: 3955 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабарингиз бор, Ўзбекистон чемпионати 13- турида Навоийнинг "Қизилқум" клубига қарши беллашувда жамоамиз дарвозабони Александр Меленчук ўйиннинг 13 дақиқасидаёқ жарохатланганди.
Киритилди: 09:34, 25.06.2015. Ўқилди: 2594 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Пахтакор" - "Навбаҳор жамоалари ўртасидаги учрашув якунига етгач ҳар икки жамоа бош мураббийлари иштирокида матбуот анжумани бўлиб ўтди.
Киритилди: 07:50, 02.05.2015. Ўқилди: 3454 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 00:43, 06.04.2015. Ўқилди: 6218 марта. Фикрлар сони: 35 та.
“Металлург”га қарши учрашувда жамоамизнинг иккинчи голига муаллифлик қилган футболчимиз Азим Аҳмедов “Навбаҳор”нинг Ўзбекистон чемпионатларидаги юбилей 1200-голига муаллифлик қилди.
Киритилди: 17:49, 21.03.2015. Ўқилди: 2949 марта. Фикрлар сони: 3 та.