Ўзбекистон Кубоги 1/16 финал босқич учрашувлари доирасидаги марказий ўйин Самарқандда «Динамо» ва Фарғонанинг «Нефтчи» жамоалари ўртасида бўлиб ўтди. Тенг курашлар остида ўтган баҳсда омад меҳмонларга кулиб боқди.
Кеча Муборакда бўлиб ўтган Ўзбекистон кубогининг 1/16 финал босқичи доирасида "Машъал-2" - "Машъал" учрашувидан фотогалереяни томоша қилинг.
Жамоамиз Ўзбекистон Кубогидаги иштирокини муваффақиятли бошлади.
Ўзбекистон Кубоги 1/16 финал учрашувлари доирасида Жиззахда кечган “Зомин” – “Андижон” (0:2) учрашувида андижонликлар икки тўп фарқи билан зафар қучишди.
Бугун Ўзбекистондан кубогининг 1/16 финал босқичида доирасида "Машъал" ва жамоанинг фарм-клуби ҳисобланган "Машъал-2" тўқнаш келди.
Ўзбекистон Кубоги 1/16 финал учрашуви жамоамиз учун муваффақиятли бўлди. “Жар” стадионининг захира майдонида, кучли ёмғир остида бўлиб ўтган баҳсда вакилларимиз иродали ғалабага эришди.