Рўзиқул Бердиев: «Йигитлар топшириқни тўғри бажара олишди ва биринчи гол киритилгач, ўйинимиз анча очилди» (видео)
Суперлининг 7-тури доирасида бўлиб ўтган «Насаф» — «Қизилқум» (4:0) учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Рўзиқул Бердиев матбуот анжуманида иштирок этиб, журналистлар саволларига жавоб берди.
Киритилди: 07:06, 28.04.2025. Ўқилди: 1295 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Педру Морейра: «Фарғонада ҳам, бугун ҳам муҳим ютуққа эришдик»
"Пахтакор" бош мураббийи Педру Морейра Суперлиганинг 7-тури доирасида бўлиб ўтган "Шўртан"га қарши ўйин борасида ўз фикрини билдириб ўтди.
Киритилди: 06:54, 28.04.2025. Ўқилди: 598 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Александр Хомяков: "Жамоага ҳеч қандай эътирозим йўқ"
"Сўғдиёна" – "Андижон" (1:0) ўйиндан кейин ташкил қилинган матбуот анжуманида меҳмонлар бош мураббийи Александр Хомяков иштирок этди.
Киритилди: 13:12, 27.04.2025. Ўқилди: 431 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Иван Бошкович: "Жуда муҳим уч очкони қўлга киритдик"
"Сўғдиёна" – "Андижон" (1:0) учрашувидан кейинги матбуот анжуманида мезбонлар устози Иван Бошкович фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 13:11, 27.04.2025. Ўқилди: 397 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Февзи Давлетов: «Кирилл ўз хатосини тўғрилади ва чиройли гол урди»
Сергей Лушан: "Ҳали олдинда беллашувлар бор, тўғри ишлашга ҳаракат қиламиз"
Суперлиганинг 6-туридан ўрин олган "Сурхон"-"Навбаҳор" (1:0) учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар бош мураббийи Сергей Лушан иштирок этиб, ОАВ ходимларининг саволларига жавоб берди.
Александр Хомяков: "Футболчилар робот эмас"
Вадим Абрамов: "Охирги дақиқада омадимиз чопди"
Рўзиқул Бердиев: «Ғалабага муносиб ўйин кўрсатдик, деб ўйлайман» (видео)
Педру Морейра: «Биз учун ҳафта осон кечмади»
Никола Лазаревич: «Қўқон-1912»нинг заиф нуқталарини ўрганиб чиқиб, айнан ўша ҳудудлар орқали ҳужум қилишни машғулотларда синовдан ўтказгандик»
“Қизилқум” – “Қўқон-1912”  учрашувдан (1:0) кейинги матбуот анжуманида мезбонлар бош мураббийи Никола Лазаревич беллашув ҳақидаги фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 08:27, 19.04.2025. Ўқилди: 660 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Илёс Зейтуллаев: «Йиғинлар бошлангандан бери мағлуб бўлмаган ягона жамоа бўлиб турибмиз»
Суперлигaнинг 6-туридан ўрин олган “Хоразм” – “Бунёдкор” учрашувидан кейин "қалдирғочлар" устози Илёс Зейтуллаев ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 06:58, 19.04.2025. Ўқилди: 1720 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Давлетов: «Ҳимоя чизиғимиз бугун яхши ўйнади»
"Сурхон" клуби устози Февзи Давлетов матбуот анжуманида қатнашиб ОАВ вакилларининг саволларига жавоб берди.
Киритилди: 07:22, 14.04.2025. Ўқилди: 466 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Рўзиқул Бердиев: «Бозоровнинг четлатилиши бўйича ўз эътирозимизни билдирамиз»
Суперлиганинг 5-тури доирасида бўлиб ўтган «Насаф» - «Сурхон»  учрашувидан (1:0) кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар бош мураббийи Рўзиқул Бердиев иштирок этиб, ўйин ҳақида қисқача тўхталди.
Киритилди: 07:11, 14.04.2025. Ўқилди: 1553 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Педро Морейра: «Бизга қийинчилик туғдирган нарса биринчи бўлиб гол ўтказганимиз бўлди»
«Пахтакор» – «Андижон» (2:3) ўйинидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар бош мураббийи Педро Морейра қатнашди.
Киритилди: 06:11, 14.04.2025. Ўқилди: 1371 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Александр Хомяков: “Футболчиларга миннатдорчилик билдирган ҳолда уларнинг олдида шляпамни ечаман”
Суперлиганинг 5-туридан ўрин олган «Пахтакор» – «Андижон» (2:3) ўртасидаги учрашувдан кейин ташкил этилган матбуот анжуманида дастлаб меҳмонлар бош мураббийи Александр Хомяков иштирок этди.
Киритилди: 06:06, 14.04.2025. Ўқилди: 1274 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Вадим Абрамов: "Алмашинувлар ўйинга салбий таъсир қилди"
"Динамо" бош мураббийи Вадим Абрамов Суперлиганинг 5-тури доирасида бўлиб ўтган "Сўғдиёна"га қарши ўйин борасида ўз фикрини билдириб ўтди.
Киритилди: 09:24, 13.04.2025. Ўқилди: 813 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Баҳром Ҳайдаров: «4 та турдан буён давом этаётган ғалабасиз cерия босимидан ўтиб олдик»
Суперлиганинг 5-туридан ўрин олган «Қўқон-1912» — «Бухоро» (1:0) учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Баҳром Ҳайдаров матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 07:23, 13.04.2025. Ўқилди: 704 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Иван Бошкович: «Ҳозир «Динамо»дек рақиб билан ўйиндан бир очкодан қониқмаслик мумкин эмас, дуранг – ижобий натижа»
Суперлига 5-тури доирасидаги «Динамо» - «Сўғдиёна» (1:1) ўйинидан кейин жиззахликлар бош мураббийи Иван Бошкович матбуот анжуманида қатнашди.
Киритилди: 06:28, 13.04.2025. Ўқилди: 763 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Илёс Зейтуллаев: «Ўйин ритми жуда кўп бузилди»
Суперлиганинг 5-туридан ўрин олган «Бунёдкор» – «Қизилқум» (0:0) учрашувидан сўнг мезбонлар устози Илёс Зейтуллаев ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 06:25, 13.04.2025. Ўқилди: 877 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Улуғбек Бақоев: «Биринчи бўлимда бизда ҳеч нарса ўхшамади»
"Бухоро" бош мураббийи Улуғбек Бақоев Суперлиганинг 5-тури доирасида бўлиб ўтган "Қўқон-1912"га қарши ўйиндан ўйиндан кейинги матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 23:01, 12.04.2025. Ўқилди: 538 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Асрор Алиқулов: «Андижон»нинг катта кучи – бу унинг мухлислари»
«Андижон» – «Машъал» (1:0) ўртасидаги ўйин якунлангач, одатдагидек матбуот анжумани бўлиб ўтди.
Киритилди: 11:29, 07.04.2025. Ўқилди: 676 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Александр Хомяков: “Ўйиндандан мутлақо қониқиш ҳосил қилмадим”
«Андижон» – «Машъал» (1:0) ўртасидаги беллашувдан кейин ташкил этилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар устози Александр Хомяков журналистларнинг саволларига жавоб берди.
Киритилди: 11:25, 07.04.2025. Ўқилди: 458 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Миржалол Қосимов: «Қанотларимизни ёпиб қўйишди»
Суперлига 4-тури доирасидаги ОКМК - «Динамо» (0:0) учрашувидан кейин Миржалол Қосимов мавсумда илк бор очко йўқотилгани ҳақида гапирар экан, «Динамо» ҳимояда ишончли ўйин намойиш этгани ва ОКМКнинг қанотларини ёпиб қўйганини айтди.
Киритилди: 11:19, 07.04.2025. Ўқилди: 818 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Педру Морейра: «Ҳозирча бизга сифат етишмаяпти»
Жиззахдаги учрашувдан сўнг "Пахтакор" бош мураббийи Педру Морейра баҳс хусусида фикрларини айтиб ўтди.
Киритилди: 03:02, 07.04.2025. Ўқилди: 569 марта. Фикрлар сони: 0 та.