Суперлигада 20-тур ўйинлари старт олди. "Олимпик" клуби бу тур "Пахтакор" меҳмони бўлди ва 0:6 ҳисобида имкониятни бой берди. Беллашувдан сўнг жамоа бош мураббийи Денис Коростиченко матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 02:17, 26.09.2024. Ўқилди: 710 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлигада 19-тур якунланди. ОКМК жамоаси бу тур сафарда "Насаф" билан куч синашди ва 0:2 ҳисобида имкониятни бой берди.
Киритилди: 04:53, 24.09.2024. Ўқилди: 1405 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлигада 19-тур ортда қолди. Пешқадам "Насаф" бу тур ўз майдонида ОКМКни қабул қилди ва 2:0 ҳисобида ғалабага эришди.
Киритилди: 04:51, 24.09.2024. Ўқилди: 1670 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Суперлиганинг 19-туридан ўрин олган «Олимпик» - «Динамо» (0:3) учрашувидан сўнг олимпиячилар бош мураббийи Денис Коростиченко матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 00:07, 22.09.2024. Ўқилди: 705 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Олимпик» устидан эришилган йирик ғалабадан (3:0) кейин "Динамо" бош мураббийи Вадим Абрамов матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 23:53, 21.09.2024. Ўқилди: 1054 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлиганинг 19-туридан ўрин олган “Металлург” — “Пахтакор” (3:2) учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Григорий Колосовский матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 23:46, 21.09.2024. Ўқилди: 958 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигасининг 19-туридан ўрин олган “Локомотив” – “Навбаҳор” (0:1) учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар бош мураббийи Сергей Лушан иштирок этиб, ОАВ ходимларининг саволларига жавоб берди.
Киритилди: 06:16, 21.09.2024. Ўқилди: 965 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Сўғдиёна» – «Андижон» (1:1) ўртасидаги ўйиндан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар бош мураббийи Иван Бошкович қатнашди.
Киритилди: 23:18, 20.09.2024. Ўқилди: 924 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Сўғдиёна» – «Андижон» (1:1) ўртасидаги учрашувдан кейинги матбуот анжуманининг дастлабки қисмида меҳмонлар бош мураббийи Александр Хомяков иштирок этди.
Киритилди: 23:15, 20.09.2024. Ўқилди: 1051 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Локомотив" бош мураббийи Александр Крестинин Суперлиганинг 19-тури доирасида бўлиб ўтган "Навбаҳор"га қарши ўйин (0:1) борасида ўз фикрини билдириб ўтди.
Киритилди: 22:54, 20.09.2024. Ўқилди: 1263 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлигада 19-тур баҳслари старт олди. "Қизилқум" жамоаси бу тур сафарда "Нефтчи" билан баҳс олиб борди ва 2:2 ҳисобида дуранг ўйнади.
Киритилди: 02:23, 20.09.2024. Ўқилди: 821 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 02:21, 20.09.2024. Ўқилди: 782 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 10:41, 19.09.2024. Ўқилди: 604 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлигада 18-тур якунланди. ОКМК клуби бу тур ўз майдонида "Сурхон"ни қабул қилди ва 1:0 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 06:20, 17.09.2024. Ўқилди: 1970 марта. Фикрлар сони: 0 та.
ОКМК – "Сурхон" (1:0) учрашувидан кейин, термизликлар устози Февзи Давлетов матбоут анжуманида қатнашди ва ОАВ вакилларининг саволларига жавоб берди.
Киритилди: 22:43, 16.09.2024. Ўқилди: 1162 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Суперлиганинг 18-туридан ўрин олган "Олимпик" – "Металлург" (1:1) учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Григорий Колосовский матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 22:22, 16.09.2024. Ўқилди: 1022 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Андижон» – «Локомотив» (1:2) учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар бош мураббий Александр Хомяков иштирок этди.
Киритилди: 00:35, 16.09.2024. Ўқилди: 806 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлиганинг 18-туридан ўрин олган «Андижон» – «Локомотив» (1:2) ўртасидаги учрашувдан кейин ташкил этилган матбуот анжуманида дастлаб меҳмонлар бош мураббийи Александр Крестинин саволларга жавоб берди.
Киритилди: 00:33, 16.09.2024. Ўқилди: 987 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлигада 18-тур ўйинлари давом эттирилди. «Насаф» клуби тур сафарда «Навбаҳор» билан куч синашди ва 1:0 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 06:26, 15.09.2024. Ўқилди: 2639 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Ўзбекистон Суперлигасининг 18-туридан ўрин олган “Навбаҳор” – “Насаф” (0:1) учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар бош мураббийи Сергей Лушан иштирок этиб, ОАВ ходимларининг саволларига жавоб берди.
Киритилди: 00:52, 15.09.2024. Ўқилди: 2020 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Суперлиганинг 18-туридан ўрин олган “Динамо” - “Бунёдкор” (2:3) учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Илёс Зейтуллаев матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 23:53, 14.09.2024. Ўқилди: 1213 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Динамо» — «Бунёдкор» (2:3) учрашувидан кейин дастлаб мезбонлар бош мураббийи Вадим Абрамов мағлубиятли ўйин ҳақидаги фикрларини билдирди.
Киритилди: 23:52, 14.09.2024. Ўқилди: 1791 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Суперлигада 18-тур баҳслари старт олди. "Пахтакор" бу тур ўз майдонида "Нефтчи"ни қабул қилди ва 0:0 ҳисобида дуранг ўйнади.
Киритилди: 06:05, 14.09.2024. Ўқилди: 924 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлигада 18-тур баҳслари старт олди. "Нефтчи" клуби бу тур сафарда "Пахтакор"га қарши баҳс олиб борди ва 0:0 ҳисобида дуранг ўйнади.
Киритилди: 06:01, 14.09.2024. Ўқилди: 816 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлигада 18-тур баҳслари старт олди. "Қизилқум" жамоаси бу тур ўз майдонида "Сўғдиёна"ни қабул қилди ва 1:1 ҳисобида дуранг ўйнади.
Киритилди: 05:56, 14.09.2024. Ўқилди: 891 марта. Фикрлар сони: 0 та.