Дзюдочиларимиздан олтин дубл
Айтиб ўтганимиздек, Марокашнинг Марракеш шаҳрида дзюдо бўйича Гран-при сериясига кирувчи мусобақалардан бири бугун старт олган эди.
Киритилди: 06:55, 09.03.2019. Ўқилди: 1927 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Шарофиддин Лутфуллаев Марокаш Гран-присида зафар қучди
Хабар берганимиздек, бугун Марокашда дзюдо бўйича Гран-при сериясига кирувчи мусобақа старт олди.
Киритилди: 22:26, 08.03.2019. Ўқилди: 2269 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хорамзлик ёш эркин курашчилар мамлакат кубогида зафар қучишди
Гулистон шаҳри спорт курашлари бўйича ёшлар ўртасидаги мамлакат кубоги баҳсларига мезбонлик қилаётгани ҳақида хабар берган эдик.
Киритилди: 21:33, 08.03.2019. Ўқилди: 1993 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бутунжаҳон қишки универсиадаси. Тоғ чанғичиларимиз суперкомбинацияда иштирок этишди
Ўзбекистонлик спортчилар Россиянинг Красноярск шаҳрида бўлиб ўтаётган Бутунжаҳон қишки универсиада ўйинларида ўз иштирокларини давом эттиришмоқда.
Киритилди: 21:21, 08.03.2019. Ўқилди: 1595 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Ice City» мажмуасида фигурали учиш бўйича фестиваль ташкил этилди
Мазкур жараёнда “Жисмоний тарбия ва спорт соҳасида давлат бошқаруви тизимини тубдан такомиллаштириш чора-тадбирлари тўғрисида”ги Президент фармони, қолаверса, Вазирлар Маҳкамасининг мамлакатимизда қишки спорт турларини ривожлантириш тўғрисида Давлат дастури қабул қилинганлиги муҳим дастуруламал бўлиб хизмат қилаётир.
Киритилди: 21:13, 08.03.2019. Ўқилди: 1757 марта. Фикрлар сони: 1 та.
ФОТОГАЛЕРЕЯ! Ҳижоб ўраган қизнинг муз устидаги энг нозик ҳаракатлари
Олдинроқ ҳижоб кийган биринчи фигурали учувчи БАА вакиласи Заҳра Лари ҳақида маълумот бергандик. У Красноярскда бўлиб ўтаётган Бутунжаҳон қишки спорт универсиадасининг энг машҳур спортчи қизларидан бирига айланди.
Киритилди: 15:54, 08.03.2019. Ўқилди: 11801 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Киритилди: 17:13, 07.03.2019. Ўқилди: 17567 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Киритилди: 09:08, 07.03.2019. Ўқилди: 2147 марта. Фикрлар сони: 1 та.