Қирғизистонда фигурали учиш бўйича 5-16 ёшли спортчилар ўртасида ўтказилган халқаро турнирда мамлакатимиз вакиллари 1 та олтин, 3 та кумуш ва 4 та бронза медалини қўлга киритдилар.
Киритилди: 14:56, 07.04.2014. Ўқилди: 3665 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 14:37, 06.04.2014. Ўқилди: 3361 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Киритилди: 10:37, 06.04.2014. Ўқилди: 3101 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Киритилди: 13:49, 05.04.2014. Ўқилди: 3935 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Киритилди: 22:20, 04.04.2014. Ўқилди: 3092 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 09:20, 04.04.2014. Ўқилди: 4805 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Киритилди: 19:00, 31.03.2014. Ўқилди: 4195 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 14:09, 31.03.2014. Ўқилди: 3639 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Киритилди: 14:05, 31.03.2014. Ўқилди: 2916 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 10:43, 31.03.2014. Ўқилди: 4007 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 08:33, 28.03.2014. Ўқилди: 2882 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 08:23, 28.03.2014. Ўқилди: 3761 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 08:21, 28.03.2014. Ўқилди: 3128 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 19:21, 26.03.2014. Ўқилди: 4417 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Киритилди: 09:51, 26.03.2014. Ўқилди: 3463 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 07:40, 26.03.2014. Ўқилди: 3631 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистоннинг биринчи рақамли ракетаси Денис Истомин жаҳоннинг биринчи ракетаси Рафаэль Надалга муносиб қаршилик кўрсата олмади.
Киритилди: 09:03, 25.03.2014. Ўқилди: 4858 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Республика олимпия захиралари теннис мактабида ўсмирлар ва қизлар ўртасида Халқаро теннис федерацияси (ITF) мусобақалари тақвимига кирувчи анъанавий халқаро турнир якунланди.
Киритилди: 22:03, 24.03.2014. Ўқилди: 2977 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Грузия пойтахти Тбилиси шаҳрида дзюдо кураши бўйича ўтказилган Гран-При турнири ниҳоясига етди. Дунёнинг 24 давлати вакиллари иштирокида бўлиб ўтган мазкур мусобақада уч нафар ёш спортчимиз иштирок этди.
Киритилди: 11:10, 24.03.2014. Ўқилди: 3476 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Дунёнинг 57-ракетка устаси Истомин жаҳонннинг биринчи ракетка устаси испаниялик Рафаэль Надаль билан аввал уч маротаба учрашиб, уларнинг барида мағлубиятга учраган.
Киритилди: 06:18, 24.03.2014. Ўқилди: 3244 марта. Фикрлар сони: 5 та.
АҚШнинг Майами шаҳрида бўлиб ўтаётган Sony Open Tennis мусобақасида ўзбекистонлик теннисчи Денис Истомин иккинчи босқичдан ҳам муваффақиятли ўтди.
Киритилди: 08:43, 23.03.2014. Ўқилди: 4270 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Ўзбекистоннинг биринчи рақамли теннисчиси Денис Истомин 19-30 март кунлари Майами шаҳри (АҚШ) да ўтказиладиган "АТР Sony Open Теннис" халқаро турнирининг дастлабки босқичида муваффақиятга эришди.
Киритилди: 16:31, 22.03.2014. Ўқилди: 2985 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Шу кунларда Грузия пойтахти Тбилиси шаҳрида дзюдо кураши бўйича Гран-При туркумига кирувчи халқаро турнир ўтказилмоқда.
Киритилди: 16:28, 22.03.2014. Ўқилди: 3425 марта. Фикрлар сони: 1 та.