Киритилди: 22:35, 21.05.2016. Ўқилди: 3204 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Бунёдкор” – “Обод” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар устози иштирок этди.
Киритилди: 22:33, 21.05.2016. Ўқилди: 4144 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоасининг режаларига ўзгартиришлар киритилгани муносабати билан 2 июнга белгиланган Қирғизистон терма жамоаси билан ўртоқлик учрашуви бекор қилинди.
Киритилди: 20:02, 21.05.2016. Ўқилди: 4946 марта. Фикрлар сони: 16 та.
Ёшлигимизда она тили ўқитувчимиз бўларди. Чорак давомида икки ё уч марта 5 (аъло) баҳо олган боланинг чорагига 4 қўярди-да, роса кўп 4 олган боланинг чорагини 5 билан баҳолардилар. Тушунмасдик. Нега?
Киритилди: 16:20, 21.05.2016. Ўқилди: 9350 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоасининг 2 июнь куни Қирғизистонга қарши ўйини бекор қилингани ҳақида кеча хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 16:05, 21.05.2016. Ўқилди: 9625 марта. Фикрлар сони: 27 та.
Бундан бироз вақт олдин Ургенч шаҳрида 2004 йилда туғилган ўсмирлар ўртасида бўлиб ўтаётган Ўзбекистон чемпионатининг финалчилари аниқланди.
Киритилди: 15:18, 21.05.2016. Ўқилди: 2974 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун “Марказий” стадионда “Насаф” ПФК бош менеджери Шамил Самигулович билан клубнинг фаол мухлислари ўртасида ўзаро учрашув бўлиб ўтди. Учрашув дўстона ва самимий суҳбат тарзида ўтди.
Киритилди: 15:15, 21.05.2016. Ўқилди: 3074 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Бугун Ўзбекистон Кубогининг 1/8 финал босқич жавоб ўйинлари бўлиб ўтади.
Киритилди: 15:02, 21.05.2016. Ўқилди: 2936 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Пойтахт вилоятининг «Олмалиқ» жамоаси футзал бўйича клублар ўртасидаги Осиё чемпионатига тайёргарликни бошлади. Александр Петров шогирдлари тоғли ҳудудда машғулот олиб боришади.
Киритилди: 13:46, 21.05.2016. Ўқилди: 2813 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Кичик танаффусдан сўнг аёллар футболи бўйича Ўзбекистон XXII миллий чемпионати ўйинлари давом эттирилди.
Киритилди: 13:29, 21.05.2016. Ўқилди: 4079 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Машъал" навбатдаги учрашувини Ўзбекистон Кубоги 1/8 финал жавоб ўйинида ўтказади
Киритилди: 13:23, 21.05.2016. Ўқилди: 3138 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Қуйида учрашувдан олдин "Навбаҳор" ярим ҳимоячи Сардор Азимовнинг фикрларини ҳавола этамиз.
Киритилди: 13:13, 21.05.2016. Ўқилди: 2652 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Дарҳақиқат, бугун Қўқон шаҳрида навбатдаги, қизиқарли кечиши кутилаётган "водий дербиси" бўлиб ўтади. Учрашувга бўлган қизиқиш юқори.
Киритилди: 13:02, 21.05.2016. Ўқилди: 4193 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ушбу мавсумда "Нефтчи" билан ижобий натижага эриша олмаётган Андрей Фёдоровга ёрдамчи куч келди.
Киритилди: 11:10, 21.05.2016. Ўқилди: 5683 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Бугун Ўзбекистон кубогининг 1/8 финал босқичида Қаршида "Насаф" "Нефтчи"ни қабул қилади.
Киритилди: 10:21, 21.05.2016. Ўқилди: 5585 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Ўзбекистон кубогининг 1/8 финал босқичида Андижонда "Андижон" ва "Қизилқум" жамоалари куч синашишади.
Киритилди: 10:09, 21.05.2016. Ўқилди: 4808 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Бугун Ўзбекистон кубогининг 1/8 финал босқичида Қўқонда "Қўқон-1912" ва "Навбаҳор" жамоалари куч синашишади.
Киритилди: 10:03, 21.05.2016. Ўқилди: 4369 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Ўзбекистон кубогининг 1/8 финал босқичида Муборакда "Машъал" "Сўғдиёна"ни қабул қилади.
Киритилди: 09:57, 21.05.2016. Ўқилди: 4357 марта. Фикрлар сони: 3 та.
«Пахтакор» клубининг 25 ёшли марказий ҳимоячиси Аднан Ораховац «Металлург»га қарши кечган ўйин(2:1)дан кейин Sports.uz портали ижодкорларига қисқача интервью берди. Черногориялик футболчи суҳбат давомида Тошкентга ташрифи, миллий таомлар ва бошқа мавзулар юзасидан фикрларини баён қилди.
Киритилди: 09:54, 21.05.2016. Ўқилди: 4849 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўтган ҳафта Ўзбекистон ПФЛ директори Фарҳод Магометов қозоғистонлик ҳамкасбини қабул қилди. Яъни Қозоғистон ПФЛ раҳбари Олжас Шакенович Абраев юртимизда меҳмон бўлиб, Фарҳод Магометов билан махсус учрашди.
Киритилди: 09:46, 21.05.2016. Ўқилди: 4177 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Бугун жамоамиз Ўзбекистон Кубоги 1/8 финал жавоб учрашувида доирасида Наманганнинг “Навбаҳор” жамоасини қабул қилади. Жамоамиз аъзолари ушбу баҳсга муносиб тарзда тайёргарлик кўришди, десак муболаға бўлмайди.
Киритилди: 09:16, 21.05.2016. Ўқилди: 4480 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Фарғона вилояти иккинчи лига баҳсларида кичик танаффус юзага келди. “А” гуруҳи иштирокчилари шу кунга қадар уч турда майдонга тушишган бўлса, “В” гуруҳи вакиллари биринчи турни ўтказишди.
Киритилди: 23:52, 20.05.2016. Ўқилди: 4190 марта. Фикрлар сони: 1 та.