"Машъал" Олий лиганинг навбатдаги турни Андижонда маҳаллий "Андижон" клубига қарши ўтказади.
Киритилди: 19:10, 06.05.2016. Ўқилди: 2839 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Насаф” профессионал футбол клубида 9 май хотира ва қадрлаш кунига бағишланиб, Қашқадарё футболини ривожланишида муносиб ҳисса қушган, футбол жонкуяри Нуриддин ака Зайниев хотирасига бағишланган футбол турнири бўлиб ўтди.
Киритилди: 18:57, 06.05.2016. Ўқилди: 3573 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабарингиз бор, Жасур Абдураимов бошчилигидаги Ўзбекистон U-19 терма жамоаси айни кунларда Беларусь мамлакатида бўлиб турибди. Улар 5-11 май кунлари у ерда иккита ўртоқлик учрашуви ўтказишни режалаштиришган.
Киритилди: 18:46, 06.05.2016. Ўқилди: 2992 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугундан Ёшлар лигаси эртадан эса Олий Лига 8-тур ўйинлари старт олади. ПФЛ расмий сайти ушбу турдаги учрашувларнинг бошланиш вақтларини маълум қилди.
Киритилди: 14:25, 06.05.2016. Ўқилди: 4140 марта. Фикрлар сони: 1 та.
7 май куни олий лиганинг 8-турида "Пахтакор" "Навбаҳор"ни қабул қилади.
Киритилди: 12:51, 06.05.2016. Ўқилди: 2781 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон ўсмирлар терма жамоаси айни вақтда Бирлашган Араб Амирликларида ўқув-машғулот йиғинларини олиб бормоқда.
Киритилди: 11:54, 06.05.2016. Ўқилди: 4924 марта. Фикрлар сони: 2 та.
9 май куни “Қўқон-1912” жамоаси 8-тур учрашувини ўтказади. Душанба куни жамоамиз “Марказий” ўйингоҳда Тошкентнинг “Бунёдкор” клубига қарши майдонга тушади.
Киритилди: 07:43, 06.05.2016. Ўқилди: 2611 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 23:26, 05.05.2016. Ўқилди: 7605 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Бугун U-16 терма жамоамиз БААлик тенгдошлари билан ўртоқлик учрашуви ўтказди.
Киритилди: 22:41, 05.05.2016. Ўқилди: 4466 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 20:17, 05.05.2016. Ўқилди: 3451 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Хабарингиз бор, кеча Тошкентнинг “Локомотив” жамоаси Осиё Чемпионлар Лигаси гуруҳ босқичи 6-тур учрашувлари доирасида БААнинг “Ал Наср” клубига қарши баҳс юритди.
Киритилди: 16:45, 05.05.2016. Ўқилди: 3481 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Малайзия Суперлигасида кеча 10-тур учрашувларига старт берилди.
Киритилди: 16:36, 05.05.2016. Ўқилди: 4330 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон Футбол Федерацияси Президенти Мираброр Усмонов футзал бўйича Ўзбекистон чемпионатининг ярим финал учрашувидан кейин “Спорт” телеканалига интервью берди.
Киритилди: 12:33, 05.05.2016. Ўқилди: 11199 марта. Фикрлар сони: 19 та.
Жамоамиз бугун 2-тур учрашувини Бухоро шаҳрида “Бухоро W” жамоасига қарши ўтказади, дея хабар беради "Севинч" клуби расмий сайти. Учрашув Бухоро шаҳридаги “Қурувчи” стадионида соат 16:00да бошланади.
Киритилди: 12:20, 05.05.2016. Ўқилди: 4487 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лиганинг 8-тур тақвимидан ўрин олган битта ўйиннинг ўтказилиш муддатига ўзгартириш киритилди.
Киритилди: 11:42, 05.05.2016. Ўқилди: 2830 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистонлик ФИФА рефериси Мурод Муҳаммедов 5 май куни 35 ёшида вафот этди.
Киритилди: 11:34, 05.05.2016. Ўқилди: 5527 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бу йил Ўзбекистон Биринчи лига баҳслари ҳар галгиданда қизиқрок давом этмокда. Чемпионат бошланмасидан олдин тахмин килганимиздек Олий Лига йўлланмаси учун ҳаракат қилаётган жамоалар 6-турдан сўнг яққол ажралиб қолишган.
Киритилди: 10:32, 05.05.2016. Ўқилди: 3910 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Яқинда ўтказилган футзал бўйича Осиё чемпионатида ҳамюртларимизнинг жозибали ўйин кўрсатишдан ташқари, чиройли либосда ўйнашгани ҳам диққатимизни тортди.
Киритилди: 09:28, 05.05.2016. Ўқилди: 14763 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Аввал хабар берганимиздек, «Бунёдкор»га қарши кечадиган ўйинга жиддий ҳозирлик кўраётган футболчиларимиз кеча икки маҳал машғулот ўтказишди. Машғулотларда ҳамма футболчилар иштирок этишди
Киритилди: 09:12, 05.05.2016. Ўқилди: 2364 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лига саккизинчи турида «Қизилқум» футболчилари Қаршида «Насаф» жамоаси меҳмони бўлади. Мазкур ўйин 8 май куни соат 19.00 да Қаршидаги «Марказий» стадионда бошланади.
Киритилди: 21:52, 04.05.2016. Ўқилди: 4373 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Динамо» жамоаси сўнгги икки турда Урганч ва Нукусга сафар этиб, «Хоразм» ва «Орол» жамоасини мағлуб этиб қайтди. Олдинда эса жамоани Тошкентнинг икки клуби «Пахтакор-2» ва «НБУ-Осиё» жамоаларига қарши учрашувлар кутиб турибди.
Киритилди: 21:38, 04.05.2016. Ўқилди: 2598 марта. Фикрлар сони: 1 та.
XXV Ўзбекистон миллий чемпионати тақвимида ўзгариш бўлди. 9-тур доирасидаги “Металлург” (Бекобод) – “Насаф” (Қарши) учрашуви 14 майдан 16 майга кўчирилди.
Киритилди: 16:41, 04.05.2016. Ўқилди: 3448 марта. Фикрлар сони: 30 та.
Европада ўзига хос нуфузга эга чемпионат саналаувчи Сербия Суперлигасида 34-тур учрашувлари ўтказилди.
Киритилди: 16:28, 04.05.2016. Ўқилди: 4037 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Андижон шаҳрида ёш футблчиларни тақдирлаш маросими ўтказилди.
Киритилди: 15:46, 04.05.2016. Ўқилди: 4897 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ушбу ҳафтада, ёшлар лигаси ва олий лиганинг 8-туридан ўрин олган “Андижон” – “Машъал” учрашуви бўлиб ўтади.
Киритилди: 15:27, 04.05.2016. Ўқилди: 2450 марта. Фикрлар сони: 1 та.