Апрель ойи асосан ОЧЛда қатнашаётган клубларимизнинг иштироклари билан ёдда қолди. Шунингдек, ички чемпионатда ҳам қизғин курашларга бой учрашувлар гувоҳига айландик.
Киритилди: 13:07, 09.05.2016. Ўқилди: 2974 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Орол” жамоаси биринчи лиганинг ортда қолган 7 туридан кейин 12-ўринда бормоқда. Биз Нукусликларнинг ушбу мавсумдаги иштирокига оид 20 фактни эътиборингизга хавола этамиз.
Киритилди: 12:54, 09.05.2016. Ўқилди: 2731 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Мухлислар тасаввуридаги чинакам футбол ёруғ ва шонли хотиралар билан ҳамиша ҳайратомуздир. Хотираси уйғоқ, тарихи тирик футболнинг келажаги, албатта, мунаввардир.
Киритилди: 12:51, 09.05.2016. Ўқилди: 2540 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “Насаф” устози Рўзиқул Бердиев қатнашди.
Киритилди: 11:48, 09.05.2016. Ўқилди: 3391 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Насаф" - "Қизилқум" ўйинидан кейинги матбуот анжуманида дастлаб “Қизилқум” бош менежери Ҳамиджон Актамов иштирок этди.
Киритилди: 11:43, 09.05.2016. Ўқилди: 3552 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Обод" - "Локомотив" (0:2) учрашувидан сўнг мезбонлар мураббийи Бобур Зуҳриддинов ўз фикрларини билдирди.
Киритилди: 11:06, 09.05.2016. Ўқилди: 2806 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий Лиганинг 8-тури доирасида ўтказилган "Олмалиқ" ва "Нефтчи" жамоалари ўртасидаги учрашувда мезбонлар йирик ҳисобда ғалаба қозондилар.
Киритилди: 19:56, 08.05.2016. Ўқилди: 3137 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Олий лига 8-тур доирасида "Обод" ва "Локомотив" жамоалари ўртасида кечган учрашувда темирйўлчилар меҳмонда 2:0 ҳисобида ғалаба қозондилар
Киритилди: 19:35, 08.05.2016. Ўқилди: 2991 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун жамоамиз Андижонда Олий лиганинг 8-туридан ўрин олган “Андижон” – “Машъал” баҳсини ўтказди. Бу ўйинда ҳам жамоамиз сафардан қуруқ қайтадиган бўлди.
Киритилди: 19:11, 08.05.2016. Ўқилди: 2667 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 16:33, 08.05.2016. Ўқилди: 6399 марта. Фикрлар сони: 21 та.
Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси 9 май куни водийда “Қўқон-1912” клуби меҳмони бўлади.
Киритилди: 16:32, 08.05.2016. Ўқилди: 2755 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 15:23, 08.05.2016. Ўқилди: 3344 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 20:01, 07.05.2016. Ўқилди: 3284 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Биласиз, Ўзбекистон терма жамоасига номзод футболчи Шоҳруҳ Гадоев айни пайтда Баҳрайн Премьер Лигаси вакили “Муҳаррақ” клуби шарафини ҳимоя қилмоқда.
Киритилди: 17:39, 07.05.2016. Ўқилди: 4484 марта. Фикрлар сони: 2 та.