«Нурафшон» номини эшитганимизда ўша Бухоро халқи шарафини ҳимоя қилган шонли жамоа кўз олдимизга келади.
Киритилди: 12:00, 17.09.2015. Ўқилди: 3689 марта. Фикрлар сони: 1 та.
18-турдан ўрин олган “Андижон”нинг “Олмалиқ”қа қарши ўтган учрашувидан сўнг жамоамиз ҳимоячиси Умрилло Рамозоновни футболчилик лицензияси олиб қўйилганди.
Киритилди: 13:05, 17.09.2015. Ўқилди: 2841 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Қибрайда ўтган аёллар футболи бўйича Ўзбекистон чемпионатининг Биринчи Лига 4-тур беллашувлари ўз ниҳоясига етди.
Киритилди: 12:59, 17.09.2015. Ўқилди: 3033 марта. Фикрлар сони: 1 та.
ПФЛ 22-тур учрашувларида ишлайдиган ҳакамларни маълум қилди. Бу турда жамоамиз сафарда “Шўртан” жамоаси меҳмони бўлади.
Киритилди: 12:49, 17.09.2015. Ўқилди: 2182 марта. Фикрлар сони: 2 та.
“Металлург” футбол клуби маъмурияти, жамоа раҳбарияти ва барча ўйинчилари, мухлислари номидан иқтидорли ҳужумчимиз Шаҳзодбек Нурматовни ҳаётидаги унутилмас воқеалардан бири – турмуш қурганлиги билан самимий табриклаймиз.
Киритилди: 12:48, 17.09.2015. Ўқилди: 3237 марта. Фикрлар сони: 1 та.
18-20 сентябрь кунлари Ўзбекистон чемпионатининг 22-тур учрашувлари ўтказилади. Бекободнинг “Металлург” жамоаси шанба куни ўз майдонида Самарқанднинг “Динамо” жамоасини қабул қилади.
Киритилди: 12:40, 17.09.2015. Ўқилди: 2480 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 12:36, 17.09.2015. Ўқилди: 4409 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Россия Футбол иттифоқа тартиб-интизом қўмитаси раҳбари Артур Григорьянц Москванинг “Локомотив” клуби ҳимоячиси Виталий Денисов “Рубин” билан ўйинда(1:3) айтган ҳақоратли сўзларини қандай изоҳлаганини айтиб берди.
Киритилди: 02:28, 17.09.2015. Ўқилди: 3646 марта. Фикрлар сони: 1 та.
16 ёшгача бўлган футболчилар ўратсидаги Осиё чемпионати саралаш босқичи доирасида Ўзбекистон ўсмирлар терма жамоаси ўзининг дастлабки учрашувини ўтказди.
Киритилди: 00:09, 17.09.2015. Ўқилди: 4954 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Фарғонанинг "Нефтчи" жамоасида бош мураббий ўзгарди. Жамоада Мурод Исмоилов ўрнига Андрей Фёдоров бош мураббий бўлгани эълон қилинди.
Киритилди: 23:16, 16.09.2015. Ўқилди: 4305 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Киритилди: 22:47, 16.09.2015. Ўқилди: 4054 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 22:22, 16.09.2015. Ўқилди: 2816 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 22:08, 16.09.2015. Ўқилди: 3298 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 22:02, 16.09.2015. Ўқилди: 3594 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 19:49, 16.09.2015. Ўқилди: 5379 марта. Фикрлар сони: 15 та.