Ўзбекистон миллий жамоасининг 5 кун оралиғида Эрон ва КХДР термаларидан қабул қилиб олган 2та мағлубияти мухлислар, журналистлар, умуман, кенг жамоатчиликда жиддий эътирозлар туғдирди.
Киритилди: 17:09, 27.06.2015. Ўқилди: 5969 марта. Фикрлар сони: 4 та.
“Локомотив” клуби Флитвуд Таун” жамоаси билан ўзаро ҳамкорликни йўлга қўяётгани ва буни расман омма эътиборига маълум қилиш мақсадида 29 июнь куни матбуот анжумани ўтказилиши ҳақида хабар берган эдик.
Киритилди: 16:27, 27.06.2015. Ўқилди: 2984 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Икки кун давом этган Ёшлар биринчилигида 14-тур ўйинлари якунланди. Қуйида натижалар ва турнир жадвали билан танишишингиз мумкин.
Киритилди: 15:06, 27.06.2015. Ўқилди: 3517 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 15:05, 27.06.2015. Ўқилди: 2535 марта. Фикрлар сони: 3 та.
«Динамо» - «Андижон» учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Тачмурод Агамуродов журналистлар саволларига жавоб қайтарди, дея хабар бермоқда “Динамо” расмий сайти.
Киритилди: 15:00, 27.06.2015. Ўқилди: 2332 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси 27 июнь куни “Олмалиқ” клубини қабул қилади.
Киритилди: 09:55, 27.06.2015. Ўқилди: 3426 марта. Фикрлар сони: 2 та.
"Навбаҳор" - "Шўртан" учрашувидан сўнг ташкил этилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида "Навбаҳор" бош мураббийи Бахтиёр Ашурматов қатанашди.
Киритилди: 09:49, 27.06.2015. Ўқилди: 2850 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Навбаҳор" - "Шўртан" учрашувидан сўнг ташкил этилган матбуот анжумани биринчи қисмида ғузорликлар бош мураббийи Мухтор Қурбонов иштирок этиб, журналистлар саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 09:42, 27.06.2015. Ўқилди: 3655 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Балиқ овига борган "Манчестер Юнайтед" футболчиси Робин ван Перси акула тутди ва у билан селфига тушди.
Киритилди: 03:54, 27.06.2015. Ўқилди: 7392 марта. Фикрлар сони: 7 та.
"Машъал" - "Локомотив" (1:3) учрашувидан сўнг ташкил этилган матбуот анжуманларида мезбонлар устози Александр Хомяков иштирок этди.
Киритилди: 23:14, 26.06.2015. Ўқилди: 3731 марта. Фикрлар сони: 2 та.
"Машъал" - "Локомотив" (1:3) учрашувидан сўнг ташкил этилган матбуот анжуманида меҳбонлар устози Вадим Абрамов иштирок этди.
Киритилди: 23:06, 26.06.2015. Ўқилди: 4240 марта. Фикрлар сони: 3 та.
«Сўғдиёна» — «Қўқон-1912″ (2:1) учрашувидан сўнг ташкил этилган матбуот анжуманида Даврон Файзиев қатнашди.
Киритилди: 23:02, 26.06.2015. Ўқилди: 3729 марта. Фикрлар сони: 5 та.
"Сўғдиёна" - "Қўқон-1912" (2:1) учрашувидан сўнг ташкил этилган матбуот анжуманида Рустам Абдуллаев қатнашди.
Киритилди: 22:43, 26.06.2015. Ўқилди: 3209 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Олий лига 14-тури доирасида "Пахтакор" - "Насаф" учрашувидан сўнг (3:1) ўтказилган матбуот анжуманида мезбонлар менежери Самвел Бабаян журналистлар қаршисида фикрларини билдирди.
Киритилди: 22:34, 26.06.2015. Ўқилди: 5625 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Олий лига 14-тури доирасида "Пахтакор" - "Насаф" учрашувидан сўнг (3:1) ўтказилган матбуот анжуманида меҳмонларбош мураббийи Рўзиқул Бердиев журналистлар қаршисида фикрларини билдирди.
Киритилди: 22:27, 26.06.2015. Ўқилди: 4634 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Ўз олдига юқори мақсадларни қўйиб тобора профессионаллик сари интилаётган “Локомотив” Англия биринчи дивизиони вакили “Флитвуд Таун” билан ўзаро ҳамкорликни йўлга қўймоқда.
Киритилди: 20:25, 26.06.2015. Ўқилди: 3107 марта. Фикрлар сони: 2 та.
XXIV миллий чемпионатимизнинг 13-тури доирасидаги «Қизилқум» - «Навбаҳор» учрашувида мезбонлар 3:2 ҳисобида ғалаба қозониб, очколарини 20тага етказиб олишди
Киритилди: 19:35, 26.06.2015. Ўқилди: 4739 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Олий лиганинг 14-тур учрашувлари бошланмоқда. Бугун 6та учрашув бўлиб ўтади. Анъанамизга содиқ қолган ҳолда, ўйинларда юз бераётган ўзгаришлар билан онлайн режимда таништириб борамиз.
Киритилди: 17:28, 26.06.2015. Ўқилди: 11066 марта. Фикрлар сони: 92 та.
“Қалдирғочлар” икки учрашув натижасига кўра “Обод”ни мағлубиятга учратиб, мамлакат кубогининг чорак финалига йўлланма олди.
Киритилди: 14:27, 26.06.2015. Ўқилди: 4173 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Жиззах шаҳрида 26 июнь куни “Сўғдиёна” футбол клуби уй учрашувларини ўтказадиган янги стадион фойдаланишга топширилади.
Киритилди: 14:00, 26.06.2015. Ўқилди: 8639 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Айни вақтда Тошкентда футзал мураббийларига “Level 2” даражали сертификатга эга бўлиш учун ўқув-семинарлари ўтказилмоқда, дея хабар бермоқда ЎФФ расмий сайти.
Киритилди: 09:20, 26.06.2015. Ўқилди: 2973 марта. Фикрлар сони: 1 та.
26 июнь, жума куни “Пахтакор” олий лиганинг 14-турида “Насаф”ни қабул қилади.
Киритилди: 08:59, 26.06.2015. Ўқилди: 4088 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Ўзбек футболига бефарқ бўлмаган мухлислар хорижий мамлакатларда тўп сураётган легионерларимиз фаолияти билан ҳам доим қизиқиб туришади.Ҳозир эътиборингизга яна бир легионер футболчи, тўғрироғи, дарвозабон билан қилган суҳбатимизни ҳавола этамиз.
Киритилди: 19:45, 25.06.2015. Ўқилди: 5442 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Муборакнинг “Машъал” жамоаси Ўзбекистон миллий терма жамоасининг янги бош мураббийи Самвел Бабаянни қўллаб-қувватлашини маълум қилди.
Киритилди: 19:37, 25.06.2015. Ўқилди: 3691 марта. Фикрлар сони: 3 та.