Европа чемпионлар лигасининг ярим финал босқичида катта иш бажарган Луис Суаресни "Ювентус" аъзолари қандай қилиб тўхтатишнинг йўлини топишди.
Киритилди: 20:12, 01.06.2015. Ўқилди: 11541 марта. Фикрлар сони: 26 та.
16 ёшгача бўлган футболчилар ўртасидаги Осиё Чемпионати саралаш ўйинларига тайёргарлик кўраётган Ўзбекистон ўсмирлар терма жамоаси Японияда ташкил этиладиган халқаро мусобақада иштирок этадиган бўлди.
Киритилди: 17:34, 01.06.2015. Ўқилди: 4414 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Тошкентнинг "Локомотив" клуби ҳужумчиси Руслан Корян Арманистон миллий терма жамоаси йиғинига таклиф қилинди.
Киритилди: 17:02, 01.06.2015. Ўқилди: 3722 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Эрон миллий терма жамоаси бош мураббийи Карлос Кейруш Ўзбекистон терма жамоасига қарши бўладиган ўртоқлик ўйини учун таркибни эълон қилди.
Киритилди: 16:50, 01.06.2015. Ўқилди: 6934 марта. Фикрлар сони: 12 та.
"Қўқон-1912" - "Навбаҳор" учрашувидан сўнг ташкил этилган Матбуот анжуман иккинчи қисмида "Қўқон-1912" бош мураббийи Рустам Абдуллаев журналистлар саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 14:33, 01.06.2015. Ўқилди: 3302 марта. Фикрлар сони: 2 та.
"Қўқон-1912" - "Навбаҳор" учрашувидан сўнг ташкил этилган матбуот анжуманида даст аввал "Навбаҳор" бош мураббийи Бахтиёр Ашурматов ишитрок этди, дея хабар бермоқда "Навбаҳор" расмий сайти.
Киритилди: 14:30, 01.06.2015. Ўқилди: 3294 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 07:45, 01.06.2015. Ўқилди: 3806 марта. Фикрлар сони: 3 та.
“Насаф” - ""Сўғдиёна" учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида одатга кўра “Насаф” устози Рўзиқул Бердиев иштирок этди.
Киритилди: 07:43, 01.06.2015. Ўқилди: 3430 марта. Фикрлар сони: 2 та.
“Пахтакор” – “Бунёдкор” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмон жамоа устози иштирок этди, деб ёзади “қалдирғочлар” расмий сайти.
Киритилди: 07:40, 01.06.2015. Ўқилди: 3223 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Тошкентда ўтказилаётган йиғин доирасида Осиё Чемпионати сaралаш ўйинларига тайёргарлик кўраётган Ўзбекистон U-18 терма жамоаси БАА U-18га қарши иккинчи учрашувни ҳам ўтказди.
Киритилди: 07:37, 01.06.2015. Ўқилди: 4327 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Қарши шаҳридаги “Марказий” стадионда Олий лига 11-тури доирасидаги “Насаф” – “Сўғдиёна” учрашуви ўз ниҳоясига етди.
Киритилди: 22:32, 31.05.2015. Ўқилди: 3970 марта. Фикрлар сони: 2 та.
"Пахтакор" - "Бунёдкор" учрашувидан сўнг ҳар икки жамоа бош мураббийи матбуот анжуманида ОАВ ходимлари саволларига жавоб беришди.
Киритилди: 22:24, 31.05.2015. Ўқилди: 3264 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон чемпионатининг 11-турининг марказий учрашувида "Пахтакор" "Бунёдкор"ни қабул қилди.
Киритилди: 21:06, 31.05.2015. Ўқилди: 5142 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Олий лиганинг 11-туридан ўрин олган "Пахтакор" ва "Бунёдкор" жамоалари ўртасидаги ўйин соат 18:00да старт олади.
Киритилди: 18:12, 31.05.2015. Ўқилди: 5179 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лиганинг 11-туридан доирасида бугун яна 4та ўйин бўлиб ўтади. Бугунги ўйинлардаги ўзгаришлар ҳам сайтимиз орқали онлайн режимда бериб борилади.
Киритилди: 16:43, 31.05.2015. Ўқилди: 8142 марта. Фикрлар сони: 16 та.
Шу йилнинг 11 май куни Ўзбекистон футбол федерациясининг Ҳакамлар ва назоратчилар қўмитаси йиғилиши бўлиб ўтди.
Киритилди: 13:43, 31.05.2015. Ўқилди: 4398 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Олий Лига 11-туридан ўрин олган "Олмалиқ" – "Металлург" (2:1) учрашувидан сўнг меҳмонлар устози Рустам Мирсодиқов ўз фикрлари билан ўртоқлашди, деб ёзади "Олмалиқ" клуби расмий сайти.
Киритилди: 13:27, 31.05.2015. Ўқилди: 2813 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Динамо" – "Машъал" (0:1) учрашувидан сўнг дастлаб мезбон жамоа бош мураббийи Тачмурод Агамуродов учрашув борасидаги фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 09:45, 31.05.2015. Ўқилди: 2712 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 09:42, 31.05.2015. Ўқилди: 2703 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Киритилди: 09:32, 31.05.2015. Ўқилди: 3388 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Эртага 1997 йилда туғилган футболчилардан иборат Ўзбекистон ёшлар терма жамоаси пойтахтимиздаги Жар стадионида БАА билан ўртоқлик учрашуви ўтказади
Киритилди: 20:07, 30.05.2015. Ўқилди: 4050 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Ўтаётган ҳафтада юртимиз спорти, хусусан футболимизда ғоят муҳим воқеа кузатилди – Равшан Ҳайдаров бошчилигидаги ёш футболчиларимиз Янги Зеландия давлати мезбонлигида ўтувчи кичик мундиалда иштирок этиш учун узоқ сафарга жўнаб кетишди.
Киритилди: 19:09, 30.05.2015. Ўқилди: 7120 марта. Фикрлар сони: 19 та.
Ўзбекистон U-20 ёшлар терма жамоаси Янги Зеландиянинг Крайстчерч шаҳрида ёшлар ўртасидаги Жаҳон чемпионатига таёргарликни давом эттирмоқда.
Киритилди: 18:20, 30.05.2015. Ўқилди: 4308 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Киритилди: 16:37, 30.05.2015. Ўқилди: 6310 марта. Фикрлар сони: 14 та.
Киритилди: 16:16, 30.05.2015. Ўқилди: 4836 марта. Фикрлар сони: 4 та.